Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Erilukaha labai gražu. Matau nelabai turi ką veikt, papostink kas tavo manymu derėtų man prie mėlynos vasaros
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 07, 15:49)
Erilukaha labai gražu. Matau nelabai turi ką veikt, papostink kas tavo manymu derėtų man prie mėlynos vasaros

Nu jo...miegojo, bet jau sukilo... verysad.gif Spiegia va i koja insikabines, vienas...o kitus i lauka reik isruost...tai kai aprims, paziuresiu... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 07, 15:14)
Man tai uzgavienes labiausiai dera su siais...:


Tikrai dera, tik bėda, kad nė vieno iš jų neturiu blush2.gif

Na ir aš neturiu ką veikti, laukiu, ar macrow atsilaisvins viena unika, tai irgi paporinsiu Dashai.
Prie mėlynos vasaros labiausiai dera retirintos dvigubos gėlės bei visas violetinis komplektas biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Dar šitas, lietuviškai vaiskūs melsvi purslai:

user posted image

Iš ypač seno antikvaro tiktų purple blue braid:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 07 liepos 2010 - 15:10
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 07, 15:57)

as ir macrow sedziu, kuri unika, gal as rezervavus? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 07 liepos 2010 - 15:11
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 07, 14:54)
Nu jo...miegojo, bet jau sukilo... verysad.gif Spiegia va i koja insikabines, vienas...o kitus i lauka reik isruost...tai kai aprims, paziuresiu... mirksiukas.gif

Nebėr tų gėlių, tai reik reiškias rinkinį imt. Aš kažkaip noriu ryškios : tai nusiirkau fiolecetavą nefritą - bet alyvinį švelniai, plienas auksiniam geltony - aš jį net sapnavau su vasara kartu ir auksinę ola. Gal dar žydrą dykumą dėsiu - ji tokia melsvai violetiniai kažkokia mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 07, 16:11)
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 07, 15:57)

as ir macrow sedziu, kuri unika, gal as rezervavus? smile.gif


Šita:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 07 07, 14:16)
Pasirodom su dukrytes apyranke kuri jau baigta  wub.gif

labai zaisminga apyranke mazajai princesei wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 07, 15:57)
Na ir aš neturiu ką veikti, laukiu, ar macrow atsilaisvins viena unika, tai irgi paporinsiu Dashai.
Prie mėlynos vasaros labiausiai dera retirintos dvigubos gėlės bei visas violetinis komplektas  biggrin.gif

Ojei super drinks_cheers.gif , zinai kaip taip susidelioji, tikrai vaizdelis matosi is kart... net ir uzsizarazint galima... thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Erszebeth,2010 07 07, 16:14]
as ir macrow sedziu, kuri unika, gal as rezervavus? smile.gif
[/quote]
Šita:
[/quote]
na taip, bet as ja atlaisvinau pries 20 min gal smile.gif ot ko nesakei anksciau buciau paemus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 07 liepos 2010 - 15:18
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 07, 16:18)

na taip, bet as ja atlaisvinau pries 20 min gal smile.gif ot ko nesakei anksciau buciau paemus  doh.gif


doh.gif Dabar kabosiu ir lauksiu, kada sistema atlaisvins biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 07, 16:19)
doh.gif Dabar kabosiu ir lauksiu, kada sistema atlaisvins  biggrin.gif

turetu neuzilgo manau smile.gif
man ji labai grazi, bet ismeciau, nes neturesiu pagalvojau prie ko derint jau smile.gif
nu bet zinai Erszebeth dar tyliai apie tave pagalvojau, kad tau tiktu ji, bet pasiziurejau kad ner taves forume, ir ismeciau, nu bet doh.gif


dar turiu sitas rezervavus, bet man tos geltonos nereik siaip grazi, o ta kita tiktu prie turkio prizmes pagalvojau rolleyes.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 07 liepos 2010 - 15:29
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 07, 16:19)
doh.gif Dabar kabosiu ir lauksiu, kada sistema atlaisvins  biggrin.gif

Nu jus duodat... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti