Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 07, 12:50)
AGATAS FACEITUOTAS smile.gif ARBA VISTYTE IR GAIDELIS smile.gif

Turi Erilukaha vistyte ir gaideli ax.gif

Pasirodom su dukrytes apyranke kuri jau baigta wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laivite: 07 liepos 2010 - 13:20
QUOTE(Laivite @ 2010 07 07, 14:16)
Turi Erilukaha vistyte ir gaideli  ax.gif

Pasirodom su dukrytes apyranke kuri jau baigta  wub.gif



nai nai nai koks grožis bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti

QUOTE(erilukaha @ 2010 07 07, 12:19)


Taigi kur keliauja pas tave, čia bandžiau atspėti bigsmile.gif

QUOTE(Laisvė @ 2010 07 07, 12:46)
Sakai, kažkas nepatinka? Gal Užgavėnės? Kaip be jų atrodytų?


Aga, Užgavėnės turi geltonumo, kurio čia nelabai reikia... Bet kad niekaip nesugebu jų normaliai priderinti, tai bent čia pabandžiau pritempti blush2.gif

QUOTE(Laivite @ 2010 07 07, 14:16)
Pasirodom su dukrytes apyranke kuri jau baigta  wub.gif


Kokia miela vaikiška apyrankytė wub.gif Kiek čia cm?
Atsakyti
Laivite labai graži dukriaus apyrankė 4u.gif Labai mielas karoliukas violetinis šalia gintarinio? (atsiprašau jei klystu, dar neįgudus ausis ir kalba vadinti viską tikraisiais vardais tongue.gif )
Atsakyti
Aciu mergaites 4u.gif
Centimetru tai neprisimenu ir neturiu po ranka dabar pamatuoti bet pirkom pacia trumpiausia kokia turi ax.gif
Ten ta karoliuka ji issirinko kaip eme apyranke ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laivite: 07 liepos 2010 - 13:51
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 07, 13:50)
AGATAS FACEITUOTAS smile.gif ARBA VISTYTE IR GAIDELIS smile.gif

O tai tu manai, kad man reik antros vistytes su gaideliu... bigsmile.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Laivite @ 2010 07 07, 14:16)
Pasirodom su dukrytes apyranke kuri jau baigta  wub.gif

O jei kokia nuostabi wub.gif o kaip suderinta... thumbup.gif As va irgi princese pirkt ruosiuosi...tik dar nezinau kada g.gif Bet zonglierius koks superinis,kaip dera...labai grazu...tiek skirtingu spalvu, kuriu nedrysciau derint, o cia paziurek,kaip dera... thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 07, 14:26)
Taigi kur keliauja pas tave, čia bandžiau atspėti  bigsmile.gif

Oi neee... apie sita man tik pasvajot doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Erilukaha, skaudini širdį su tokiu grožiu unsure.gif
Papildyta:
Laivite ten 2 nefritai ar vienas? Jei vineas, kas toks dešinėj antras? - gintaras? Aš spjaudžiau spjaudžiau ant nefritų, bet šiandien Marina įkalbėjo...
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 07, 14:26)
Aga, Užgavėnės turi geltonumo, kurio čia nelabai reikia... Bet kad niekaip nesugebu jų normaliai priderinti, tai bent čia pabandžiau pritempti  blush2.gif

Aš irgi niekaip nepriderinau Užgavėnių. Atskirai man gražus tas karoliukas, o krūvoj kažkaip išderina vaizdą. Gal tiesiog neturėjau jam tinkamos kompanijos... Laimei, Kornelijai jis pats gražiausias stikliukas. Atidaviau lengvai - mergina džiaugiasi ant odinukės užsivėrusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 07, 14:26)
Aga, Užgavėnės turi geltonumo, kurio čia nelabai reikia... Bet kad niekaip nesugebu jų normaliai priderinti, tai bent čia pabandžiau pritempti  blush2.gif


Man tai uzgavienes labiausiai dera su siais...:
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image
Niekaip neduoda dar dvieju karoliu idet... unsure.gif Nu pagaliau...paskutinis,gal maziausiai tinka, reiktu ziuret naturoj, nes ju atspalviu buna visokiu irgi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 07 liepos 2010 - 14:52
Apyrankej spalvu maisalyne bet pabandyk kurio neideti doh.gif
Dasha ten visi keturi gintarai ax.gif
Nes taisau padeti apyrankej tai sumasciau is savo apyrankes ideti ginatrus g.gif
princese tai labai man graziai atrodo ant fantazijos bet ji dar per maza ja nesioti o man neduoda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 07 07, 14:16)
Apyrankej spalvu maisalyne bet pabandyk kurio neideti  doh.gif
Dasha ten visi keturi gintarai  ax.gif
Nes taisau padeti apyrankej  tai sumasciau is savo apyrankes ideti ginatrus  g.gif
princese tai labai man graziai atrodo ant fantazijos bet ji dar per maza ja nesioti o man neduoda  smile.gif

Ajazus, anų dviejų net nepamačiau, bet tai va tame ir grožis - jie visi tokie skirtingi good.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 07, 14:19)
Ajazus, anų dviejų net nepamačiau, bet tai va tame ir grožis - jie visi tokie skirtingi good.gif

Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tik jus mergaites suprantat si grozi wub.gif
Atsakyti