Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
O tai jei mano albumo nėra tai aš jau prie naujokių priskirta? Na taip, savo apyrankę nusipirkau tai neseniai, bet plepu su visomis jau labai seniai, net pati nebepamenu nuo kada... senbuvės gali patvirtinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 07 07, 10:44)
O tai jei mano albumo nėra tai aš jau prie naujokių priskirta? Na taip, savo apyrankę nusipirkau tai neseniai, bet plepu su visomis jau labai seniai, net pati nebepamenu nuo kada... senbuvės gali patvirtinti  smile.gif


Manau, reiškia tiesiog tai, kad tavo kol kas dar nėra tiek nuotraukų, jog reikėtų atskiro albumo mirksiukas.gif O tave prisimenam tikrai nuo seniai drinks_cheers.gif

Va mano naujoji unika:

user posted image

Ir derinys su ja, tik nežinau, kas čia man nepatinka g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 07, 10:56)
Va mano naujoji unika:


tavo unika nuostabi wub.gif , labai grazus karolis, ir dera sioj apyrankej thumbup.gif
is kokio pardavejo papirkai jei nepaslaptis?
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 07, 11:00)
tavo unika nuostabi wub.gif , labai grazus karolis, ir dera sioj apyrankej  thumbup.gif
is kokio pardavejo papirkai jei nepaslaptis?


Dėkui blush2.gif Pardavėjas gallet1950 4u.gif

Jo parduotuvė ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 07 liepos 2010 - 10:19
Mergaites, as dar is senesniu temu bandau foto surinkti. Dedu ir tu kurios jau turi prisijungima. Tai susiziurekit,kad ko nepridirbus buciau, kad nesikartotu foto. Nes patikrinti as jau laiko tikrai neatrasiu wink.gif Seima ir taip jau saukia mamos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 07, 10:25)
neiliesk nieko-duok pasigrozet  bigsmile.gif

Jau tikrai...isimt matote...spesim visada... lotuliukas.gif
Ka tik gryzau is musu albumelio... karsta.gif Kiek nematytu nuotrauku pamaciau...kaip as jas buvau praleidus...nieko nesuprantu... g.gif schmoll.gif jau grozis...o foto kokybe,..lens.gif
griuk negyvas swoon.gif

O as tai irgi viena kankola papirkau... blush2.gif Va taip gryzau, ir ta pacia diena...emiau ir papirkau... rolleyes.gif tik nesakysiu koki...reik sulaukt...ba taip ilgai eina is tos amerikes... unsure.gif Bet jis manys lauke...as penkes dienas stebejau aukcijona...o paskui emiau ir isvaziavau, paskutine diena...o interneto ni ma, nos kompa viska pasiiemus buvau...Nu galvoju reiskia ne mano...bet ka jus galvojat, gi ziuriu, aukcijona per naujo paskelbtas...ir liko ti dvi valandos... bigsmile.gif Tai nei dziaugtis noriu, nei ka...kai rankoj laikysiu,tada, ir pasidziauksiu... ax.gif Bet galiu tik pakuzdet,...tai mano issvajotasis...kuriu galeciau turet be le kiek...ir pirksiu dar kai tik aptiksiu... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 07 liepos 2010 - 10:38
QUOTE(Dasha @ 2010 07 07, 09:44)
Na, kas traukiat į Megą dalyvaut kamuolio lošime?  bigsmile.gif

Trauksiu vakare šiandien, nes vistiek magistro noriu, tai ko nepasinaudot proga smile.gif

Nekokia šiandien diena ... sad.gif
Papildyta:
Ačiū Ragana_ už adresiuką wink.gif Belieka susisiekti su drauge tongue.gif ir tikėtis, kad ji dar dirba tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 07, 11:37)
Nekokia šiandien diena ... sad.gif

Tu apie ora...Man tai vis vien...maniskis vistiek serga...eina dantai, visi urmu... verysad.gif vezimo kaliosus papylem...reik remontan vest...tai man tas oras neaktualu... biggrin.gif
Ir negundyk tu su tuo magistru, ba ir as leksiu pirkt... lotuliukas.gif Bet ai ties, man nepriklauso...tu juk du apsigynei, as tik viena... wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 07 liepos 2010 - 10:41
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 07, 10:56)
Manau, reiškia tiesiog tai, kad tavo kol kas dar nėra tiek nuotraukų, jog reikėtų atskiro albumo  mirksiukas.gif O tave prisimenam tikrai nuo seniai  drinks_cheers.gif

Na nuraminai tada, o jau buvau išsigandus biggrin.gif nes pamačiau kad ne aš viena dvi nuotraukas tik turiu, bet kitos turi albumą, tai sakau negi dabar jau mane ėmėt ir nurašėt į pradinukės statusą biggrin.gif
Va jau matau ir albumas yra lotuliukas.gif pakėliau vėją ir išsikovojau lotuliukas.gif ačiū Dovis! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 07, 11:40)
Ir negundyk tu su tuo magistru, ba ir as leksiu pirkt... lotuliukas.gif  Bet ai ties, man nepriklauso...tu juk du apsigynei, as tik viena... wink.gif

Na kur jau nepriklauso??? Turėk sąžinės taip kalbėti biggrin.gif priklauso ir tikrai priklauso!!! Ką tada man sakyti, aš tik bakalaurą gavau, o tas karolis ant mano apyrankės pūpso ir mane džiugina wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 07 liepos 2010 - 10:43
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 07, 11:40)
Tu apie ora...Man tai vis vien...maniskis vistiek serga...eina dantai, visi urmu... verysad.gif vezimo kaliosus papylem...reik remontan vest...tai man tas oras neaktualu... biggrin.gif
Ir negundyk tu su tuo magistru, ba ir as leksiu pirkt... lotuliukas.gif  Bet ai ties, man nepriklauso...tu juk du apsigynei, as tik viena... wink.gif

Ir apei orą ir ne apie orą, nuotaiką kaip kažkas paka....s butu salia, nesiseka kakažkaip wink.gif O magistras priklauso tai prašom lėkt pirkti... Beje Megoje kiek prisimenu su Megos kortele -15 proc? ar 10? Šnd savo patinui pasakiau, kad vakare važiuosim sidabriuko, tai galvojau nužudys žvilgsiu, tipo jo prašau ir išvis doh.gif Einu pameigot, nes šianakt nemeigojau, rašiau darbą... :/
Papildyta:
QUOTE(rita7777 @ 2010 07 07, 11:47)

Na kur jau nepriklauso??? Turėk sąžinės taip kalbėti  biggrin.gif  priklauso ir tikrai priklauso!!! Ką tada man sakyti, aš tik bakalaurą gavau, o tas karolis ant mano apyrankės pūpso ir mane džiugina  wub.gif

va va paklausyk dar vieno protino žmogaus 4u.gif


jau radau Megoj -10 wink.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 07, 11:27)
Bet galiu tik pakuzdet,...tai mano issvajotasis...kuriu galeciau turet be le kiek...ir pirksiu dar kai tik aptiksiu... mirksiukas.gif


Viščiukas kiaušinyje? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 07 07, 11:47)
Na kur jau nepriklauso??? Turėk sąžinės taip kalbėti  biggrin.gif  priklauso ir tikrai priklauso!!!

lotuliukas.gif blush2.gif drinks_cheers.gif Nu va...teks turbut pirkt... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 07, 12:03)
Viščiukas kiaušinyje?  bigsmile.gif

kur bigsmile.gif
Atsakyti