Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 28, 22:44)
Uch ti, čia apie rožių karus  lotuliukas.gif  doh.gif Aš ten laiku pasišalinau, kad nebūčiau niekieno pusėje, nors šiaip jau turėjau kvietimą į anos pusės pogrindinį darželį  blush2.gif Apie nuotraukas nieko nežinau, o kur jas dėdavo ir ką su jomis darydavo? Apipiešdavo, što li?  lotuliukas.gif

Pamenu ir aš tuos karus ir kerus lotuliukas.gif Irgi gavau kvietimą į až stoti kovon, bet kažkaip nesureikšminau to karo ir... likau niekieno pusėje biggrin.gif O va tos istorijos su nuotraukom nepamenu g.gif
Atsakyti
Labas rytas dailioje temoje, kurios pirmi paveikslėliai veda iš kelio doh.gif
QUOTE(Tacita @ 2010 06 28, 23:06)
cia as ko gero tokia busiu-dar ne vieno akmeno neturiu,net nezinau kokio noresiu.Bus laiko pastudijuot. umn.gif  lens.gif  listen.gif

neturiu ir nežinau, ar iki vasaros pabaigos turėsiu smile.gif Na nebent sugriešysiu, nes labai toks noras yra doh.gif Bendrai...turiu perlą nuo fantazijos, nenešiojamą lotuliukas.gif
Atsakyti
Fontenay, turi naujienų? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 28, 23:32)
Mano  joniniu ziedeliai-Klaipedieciai-taip as juos dabar vadinsiu.beje,karalius vyras fundija musu 5mecio santuokos proga.gal pas kuria yra reiksmes karaliu?net nezinau ju ax.gif


Santuokos proga pati ta reikšmė thumbup.gif Gražuoliai, ir našlaitės kokios ryškios thumbup.gif

QUOTE(Noa @ 2010 06 28, 23:38)
Ir aš nežinau, bet dėl viso pikto susijaudinau - pakankamai rimtai pasirodė mastau.gif Pradėjau nekuriuos įtarinėt, echm, psichikos ligom, o ką, negi negali taip būt mastau.gif Kažkas tavo snukiui teikia tiek pagarbos, kad seivinasi, siuntinėja mastau.gif Dar vdrug į laikraštį įdės su užrašu - neatpažintas lavonas bigsmile.gif


Ai, gi ten laikai buvo, kai visos buvo skatinamos savo nuotraukas avataruose susidėti biggrin.gif Ir tavo baibokas labai visoms užkliūdavo (beje, kur jis dabar?) lotuliukas.gif Gal todėl tas nuotrauka seivinosi, tipo, na ir nesirodyk, o mes vis vien tave žinosim? biggrin.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 06 29, 00:19)
o aš kažkokia abžora pasidariau,nugis užsireikė man dar vienos apyrankės  doh.gif


Nieko netikėto biggrin.gif
Atsakyti
MERGOS NEPATIKESIT,
LAISVE GAVAUUUUUUUUUUUUU KANKOLUS is Nydarlandu, ALE REKIU GARSIAI EINA SAU, clap.gif clap.gif clap.gif clap_1.gif clap_1.gif drinks_cheers.gif karsta.gif assa.gif
Erszebeth nuvo teisi aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 29 birželio 2010 - 08:18
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 29, 09:18)
MERGOS NEPATIKESIT,
LAISVE GAVAUUUUUUUUUUUUU KANKOLUS is Nydarlandu, ALE REKIU GARSIAI EINA SAU,  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap_1.gif  clap_1.gif  drinks_cheers.gif  karsta.gif  assa.gif
Erszebeth nuvo teisi  aciuks.gif

clap.gif clap.gif clap.gif friends.gif friends.gif yahoo.gif yahoo.gif victory.gif victory.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 29, 09:18)
MERGOS NEPATIKESIT,
LAISVE GAVAUUUUUUUUUUUUU KANKOLUS is Nydarlandu, ALE REKIU GARSIAI EINA SAU,  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap_1.gif  clap_1.gif  drinks_cheers.gif  karsta.gif  assa.gif
Erszebeth nuvo teisi  aciuks.gif


Na matai thumbup.gif
Atsakyti
Galiu Laisve parodyt mergom tavo kankola, tame tarpe su savaisiais? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 29, 09:32)
Galiu Laisve parodyt mergom tavo kankola, tame tarpe su savaisiais? smile.gif

Tigis, žinoma mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
mano geletosios su perlu, o Laisves islauktoji Dona smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 29, 09:35)
mano geletosios su perlu, o Laisves islauktoji Dona smile.gif

Gražuoliai wub.gif
Aš dar gavau žinią, jog ir iš danų karoliukai parėjo: gintarinis ir Santa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 29, 09:31)
Na matai  thumbup.gif

bet nesitikejau jau visai visai smile.gif
Atsakyti