Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Dovis @ 2010 07 07, 00:23)
:Del naujokiu, sprekim cia temoje. Bendru nutarimu galima bus duoti arba ne biggrin.gif

Kadangi aš labai jauna tai spręskit tongue.gif Albumo rakto visada noriu tongue.gif ir susipažint ne prošal būtų, jei gatvėj pamatyč gal pasisveikinčiau (jei nesusigėsčiau, kažkuri rašė, kad į senatvę kuklėją - patvrtinu hihihi.gif man tas pats doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 07 07, 00:23)
Tacita ir Fontenay manau prie senbuviu jau biggrin.gif

aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif didis.gif assa.gif esu bais pamaloninta ryte perskaicius tokia naujiena.Aciu,mergaites blush2.gif
Atsakyti
Dovis,
didelį darbą nudirbai. Ačiū 4u.gif
Ragana_, dėkoju už parduotuvės adresą, persiųsiu draugei, gal pagelbės lauktuvių paieškose mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, kas traukiat į Megą dalyvaut kamuolio lošime? bigsmile.gif
Atsakyti
Labas dienas smile.gif
QUOTE(Dovis @ 2010 07 07, 00:23)
nail.gif Niu viskas, perkilnojau jau esancias foto i asmeninius albumus. Su senbuvem, kaip ir viskas aisku. Kur buvo po viena nuotrauka arba narys ,kurio (persiprasau) nepamenu, tai palikau bendrame albume. senbuves, kurios norit prasitrinti ar dar kaip kitaip tvarkyti savo albuma, parasykit man i AZ atsiusiu prisijungimo duomenis. Del naujokiu, sprekim cia temoje. Bendru nutarimu galima bus duoti arba ne biggrin.gif Tacita ir Fontenay manau prie senbuviu jau biggrin.gif
Kai laiko atrasiu, pabandysiu is ktu temu foto dar sukelti doh.gif

Dovis, oho, koks darbas! 4u.gif
Nebežinau, ar aš čia prie senbuvių..? blush2.gif, neberašau, bet viską pa skaitau ax.gif Maniškė apyrankė kaip ir baigta, yra pora sidabriukų, kurių būtinai dar noriu (šitieji kataloginiai, tai baisiai ir neskubu, o norėtus retirintus turiu visus cool.gif), ir dabar pas mane ramybės periodas rolleyes.gif Ale žiūriu žiūriu į akmenis (pati neturiu nei vieno), ir pradedu pati norėt bent trijų biggrin.gif Ir gintarai juodieji gražūs (nors gintaro nemėgstu cool.gif). Tai turbūt galutinai nepasveikau..? cool.gif
Atsakyti
As irgi daugiau skaitau,nei rasau, tiksliau permetu akimis. Musu veidu ten nerasit, tai maza ir paslaptis tas prisijungimas. As nesiuntinesiu kiekvienai,kas norit ir sugebesit pati valdyti savo albuma, parasykit AZ, atsiusiu duomenis smile.gif
Juodas darbas su tom foto. Uztai ir noriu ,kad kiekviena asmeniskai tvarkytusi tongue.gif Senai jau tempiau ir niekaip neprisedau prie sio reikalo. Gerai,kad vakar seimyna ramiai pasedeti leido smile.gif

O del naujokiu statuso, nuspreskit pacios kas ir kaip. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif

Dovis, nu tu ir saunuole...net nepatogu pasidare...kad kazkas vis dirba,dirba...cia ir Elzbieta turiu omeny... nu mergickos jus saunuoles.. friends.gif thumb_yello.gif aciuks.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Atkeliavo vokiška unika biggrin.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 07 06, 23:17)
O jei... doh.gif sitos foto nerodysiu dukriukui, ji gi sake kai surinks kiniecius, tai rinks sarvuocius.... blink.gif  Cia itariu kvepia, nauju uzkratu... g.gif geriau net neziuresiu... cool.gif


Taigi šarvuočiai ne tik grožis, bet ir gėris, ypač vaikams, tai juk apsauga, taip sakant biggrin.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 07 06, 23:54)
Niu va naujai suverta apyrankė - nauja apyrankė,užsegimas meksikonas ir rožinis kvarcas  ax.gif


Labai gražu thumbup.gif O kas dabar ant fantazijos?

QUOTE(Dovis @ 2010 07 07, 00:23)
nail.gif Niu viskas, perkilnojau jau esancias foto i asmeninius albumus. Su senbuvem, kaip ir viskas aisku. Kur buvo po viena nuotrauka arba narys ,kurio (persiprasau) nepamenu, tai palikau bendrame albume. senbuves, kurios norit prasitrinti ar dar kaip kitaip tvarkyti savo albuma, parasykit man i AZ atsiusiu prisijungimo duomenis. Del naujokiu, sprekim cia temoje. Bendru nutarimu galima bus duoti arba ne biggrin.gif Tacita ir Fontenay manau prie senbuviu jau biggrin.gif
Kai laiko atrasiu, pabandysiu is ktu temu foto dar sukelti doh.gif


Šaunuolė, na ir padirbėjai thumbup.gif Man, jaučiu, reikia ten prasišluoti, nes dar žmonės pagalvos, kad tiek apyrankių turiu blush2.gif
Atsakyti
Rimaz, idek foto daugiau ir vel senbuve tapsi. Nu rimtai ,kasjauciates naujokemis,foto prasom daugiau pasirodyti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 07, 10:04)

Šaunuolė, na ir padirbėjai  thumbup.gif Man, jaučiu, reikia ten prasišluoti, nes dar žmonės pagalvos, kad tiek apyrankių turiu  blush2.gif

lotuliukas.gif tavo daugiausia, bet tegul buna. Netrukdo. Nebent fotki ims nebetalpinti tokio kiekio nuotrauku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 07 07, 10:06)
Rimaz, idek foto daugiau ir vel senbuve tapsi. Nu rimtai ,kasjauciates naujokemis,foto prasom daugiau pasirodyti smile.gif

Nu bet ką ten rodyt - nieko naujo neturiu blush2.gif Ar keist karoliukų "tvarką" ir fotkint biggrin.gif Aj, turėsiu ką nors naujo - pasirodysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 07, 09:44)
Na, kas traukiat į Megą dalyvaut kamuolio lošime?  bigsmile.gif

Netrauksiu biggrin.gif Nafiga man tas kamuolys? biggrin.gif Dar koks pliažinis, pripučiamas būtų blush2.gif Ni, ne mano skonio karoliai, be to, nieko skubiai nereikia, be to, bankrotas, be to, neturiu kada biggrin.gif

QUOTE(Rimaz @ 2010 07 07, 09:51)
Ale žiūriu žiūriu į akmenis (pati neturiu nei vieno), ir pradedu pati norėt bent trijų biggrin.gif Ir gintarai juodieji gražūs (nors gintaro nemėgstu cool.gif). Tai turbūt galutinai nepasveikau..? cool.gif

Manau, kad ne. Nes aš apie ligą galutinai susiprotėjau būtent tada, kai gintarai gražu pasirodė - man ir dabar gintaras gražu tik trolinis arba tas, kur muziejuj biggrin.gif Visada maniau, kad gintaras - tai baisiausiai babytiška, babytiškių babytiškiausia. O dabar va biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 07, 10:04)

Šaunuolė, na ir padirbėjai  thumbup.gif Man, jaučiu, reikia ten prasišluoti, nes dar žmonės pagalvos, kad tiek apyrankių turiu  blush2.gif

neiliesk nieko-duok pasigrozet bigsmile.gif
Atsakyti