Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Dovis @ 2010 07 06, 23:42)
Fontenay, gavai mano zinute biggrin.gif Jauciu nesupratai mano dziaugsmo  lotuliukas.gif Neturejau su kuom pasidalinti savo dziaugsmu  biggrin.gif
Papildyta:

lotuliukas.gif
Matai kaip cia viskas operatyviai tarp musu vyksta biggrin.gif
O Turkijoje nera troliu, ane?

kiek zinau ner ten troliu, sesuo pries menesi vaziavo tai ne kvapo ju ten nera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 07 06, 23:44)
Ten yra Pandora. Daaaaaaaaug Pandoros wub.gif Ant kiekvieno kampo, 2 Eur štuka biggrin.gif
Ale Turkijoj dabar nežmoniškai karšta. Neiškepsit?

Nu tokiu man nereikia biggrin.gif
Tokiuosi,kad neperkepsim smile.gif Rugpjucio pradzioj teko buti, nu karsta, bet juroje mirkstant visai fainai smile.gif Ne pirma karta, tai tik padrybsot varom. Jei tektu keliauti, tai sudetingiau. Ai, vyrui atostogos liepa, tai ka daryt smile.gif

Atsakyti
Niu va naujai suverta apyrankė - nauja apyrankė,užsegimas meksikonas ir rožinis kvarcas ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 06, 23:54)


Tokia miela, gaivi smile.gif
Atsakyti
[quote=Enita,2010 07 06,
Tai jau trolinatės Londone? mirksiukas.gif
[/quote]
aga trolinciaus jei cia ju butu kaip pandoros ar tu kitu velniu, specialiai vaziavau i du taskus paziuret ka gero turi, galvojau gal koks akmenas, gintaras ar kokios antikines naslaites, bet ne blyn vienam taske isvis sidabriukai tokie pajuodave kramtoskem prilipinti prie stiklo blink.gif bet be kataloginiu turejo drakona ir viena rinkini gintaru, o kitam taske tik suvertos turbut kokios trys apyrankes ir fantazija dar ir is akmenu tik amazonita viena daugiau fig nei gintariuko nei ko retesnio, tiesa maciau bite, laima, zvirbli ir dar kazka is siu metu retirinimo ir fsio, va tau ir Londonas, tfu o ne trolinimasis cia reks gryzus namo lekt koki karoli uz tai nutvert...
na dar radau pora adresiuku jei busiu netolo reiks uzlekt... bet nelabai tikiu kad bus ko daugiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 06, 23:54)
Niu va naujai suverta apyrankė - nauja apyrankė,užsegimas meksikonas ir rožinis kvarcas  ax.gif

Nu labai miela bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 07 06, 23:57)
Tokia miela, gaivi smile.gif



QUOTE(erilukaha @ 2010 07 07, 00:00)
Nu labai miela bigsmile.gif  wub.gif


ačiū merginos,čia ale vasariška ax.gif dar esu numačiusi įamžinti šitą mūsų kelione sidarbriuku Jūros turtai ar kaip ten jie vadinasi,dar man reikia ametisto - čia planai artimiausiu metu ( o vyras dar sakė kai pirkau apyrnkę ,kad jau čia ta apyrankė už tris mėnesius lotuliukas.gif doh.gif ) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 06, 23:54)
Niu va naujai suverta apyrankė - nauja apyrankė,užsegimas meksikonas ir rožinis kvarcas  ax.gif


grazi ir miela, ir kaip graziai cia ziurisi rozinis kvarcas smile.gif
Atsakyti
nail.gif Niu viskas, perkilnojau jau esancias foto i asmeninius albumus. Su senbuvem, kaip ir viskas aisku. Kur buvo po viena nuotrauka arba narys ,kurio (persiprasau) nepamenu, tai palikau bendrame albume. senbuves, kurios norit prasitrinti ar dar kaip kitaip tvarkyti savo albuma, parasykit man i AZ atsiusiu prisijungimo duomenis. Del naujokiu, sprekim cia temoje. Bendru nutarimu galima bus duoti arba ne biggrin.gif Tacita ir Fontenay manau prie senbuviu jau biggrin.gif
Kai laiko atrasiu, pabandysiu is ktu temu foto dar sukelti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 06, 23:24)
nu rimtai kokia gaivi, svelni ir vasariska apyranke, nieko nei pridesi nei atimsi  wub.gif

Pridėsi, pridėsi, dar kaip minimum tris karolius ruošiuos pridėt, na ir kai kuriuos sidabriukus pakeist kitais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 07 07, 00:23)
nail.gif Niu viskas, perkilnojau jau esancias foto i asmeninius albumus. Su senbuvem, kaip ir viskas aisku. Kur buvo po viena nuotrauka arba narys ,kurio (persiprasau) nepamenu, tai palikau bendrame albume. senbuves, kurios norit prasitrinti ar dar kaip kitaip tvarkyti savo albuma, parasykit man i AZ atsiusiu prisijungimo duomenis. Del naujokiu, sprekim cia temoje. Bendru nutarimu galima bus duoti arba ne biggrin.gif Tacita ir Fontenay manau prie senbuviu jau biggrin.gif
Kai laiko atrasiu, pabandysiu is ktu temu foto dar sukelti doh.gif

nu tu cia sauniai padirbejai thumbup.gif , eina sau, kiek laiko uzima toki dalykai isivaizduoju aciuks.gif
dar i AZ imeciau tau keleta forumieciu nuotrauku, kurios man patike labai ir nepastebejau tame bendrame albume, tai imesk jei netingi paskui mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikute 4u.gif

Nao, planas geras hihihi.gif

Mergaites, kurioms idomus adresiukas manosios apsneketos parduotuves, tai radau visus kontaktus, galit siust zvalgus biggrin.gif Kontaktai cia

O man neramu, kad niekaip nesulaukiu ziniu apie savo uzsakyta meksikieti ir draugystes karoli. Jau antra savaite ipusejo, o jie vis tyli, kibo meksikono niekur neberanda unsure.gif

Niu fsio, daba susimasciau, kad per du menesiukus surinkau pilna apyranke ir jau antra turiu, o dar ir fantazijai uzsegimu pasirupinus, 3 zmones apyrankem apdovanojau, tai baisu pasidare,pagalvojus kas toliau... bankrot doh.gif nezinau is kur jie pas mane, bet as tiek neuzdirbu lotuliukas.gif thumbup.gif
Papildyta:
Dovis, o jei kiek darbelio nudirbai blink.gif Na tu ir saunuole, tiek laiko siam reikaliukui skyrus 4u.gif 4u.gif 4u.gif matau ir savo albumeli bigsmile.gif kaip smagu blush2.gif Kazi, prie ko mane priskirsit? ax.gif blush2.gif
Atsakyti