Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 06, 18:30)
Nezinau, bet ka...stopery pvz.  mirksiukas.gif
Nu visai geras fotografas, ar tu cia maivaisi... g.gif
O be to...zvakiu neuzdektu negalima laikyt... Reik uzdekt  rolleyes.gif ir uzgesint,...ir tik tuomet laikyt...


Ačiū, už įvertinimą 4u.gif O dėl žvakių - daug visko negalima daryt wink.gif Stengsimės taisytis tongue.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 06, 19:04)

Kiek daug meškiukų  thumbup.gif



Aš ligonis šių grožių, namie bent pusantro šimto grožių minkštų, papuošalų jau nebesuskaičiuoju tongue.gif Trūksta dar koalos ant mano apyrankės smile.gif

Na ryt reikės kelt sparnus į Megą, o ten vieną dieną vyks tas žaidimukas?
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 05, 00:00)
Tai va, taip beplepedama prie stendo pamaciau viena mergyte su mama, atkreipiau demesi i dukrytes apyranke, nugi ji visa is kinieciu, is karto pagalvojau kurios forumietes dukra ja turi, bet kazkaip nepatogu nei klaust nei sakyt, bet pas mamyte pamaciau ant kaklo verini is akmenu,  velgi prisiminiau, kad Erilukaha buvo idejus foto ir minejus kad niekada nenusiima sio verinio. Ir ka jus manot, susitikom su Erilukaha pirma karta. Labai sauni ir grazi mamyte ir jos vaikuciai  wub.gif . Ot sakau pasaulis mazas... mastau.gif Is kart prisiminiau jos verdama troliska sriuba, na i troli ji nepanasi visai lotuliukas.gif , malonu buvo susipazint Erilukaha  mirksiukas.gif

Bandau skaityt is eiles... ax.gif
Man irgi labai malonu, buvo susitikt, ir susipazint drinks_cheers.gif As irgi stovejau, ir galvojau,nu tikrai tu...nors nepazystu, bet nujauciu...ir nedrystu uzkalbint... blush2.gif Ir paskui taip i apyranke dirst..o gi visa is geliu... bigsmile.gif nu galvoju tikrai tu...bet vistiek nedrystu, kazkokia, kaip mazvaike...nebutum uzkalbinus, tai taip ir neuzkalbinus buciau... doh.gif
I senatve kukli emiau darytis lotuliukas.gif ...
O as pasakysiu, koki man ispudi paliko tavo seimyna... Fainuoliai vaikuciai...ir saunus vyras... nu tikrai, tokiu reik paieskot...ji ten tupineja apie stenduka, plepineja, o jis ne burbtelna...nei zaibuoja...nu toks gerietis...ir negana to,dar vaikiukus daboja... Nu linkiu,kad nesugestu, o kitom forumietems linkiu tokiu geru ir supratingu vyru.... thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 06, 20:00)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif
Dėkui visoms  4u.gif Nors debesys aptraukę dangų, visgi radau šviesesnę vietą ir nufotkinau su kitais, kad matytųsi mažumas  biggrin.gif Pats mažiausias šiuo metu mano turimas šarvuotis ir apskritai karoliukas yra pilkasis  smile.gif

O jei... doh.gif sitos foto nerodysiu dukriukui, ji gi sake kai surinks kiniecius, tai rinks sarvuocius.... blink.gif Cia itariu kvepia, nauju uzkratu... g.gif geriau net neziuresiu... cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Enita @ 2010 07 06, 21:26)
Na ką gi, rodau ir aš savo papildytą vasarinę apyrankę:

Labai gaivi...vasariska...nuotaikinga... thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(borooze @ 2010 07 06, 23:01)
Na ryt reikės kelt sparnus į Megą, o ten vieną dieną vyks tas žaidimukas?

Nu raso,kad tik ryt.... g.gif
O pamenat, kai buva ta akcija, kai uz kiekviena ceki megos , eit reikejo pas troli, loterija, buvo...as negirdejau, ar kas nors ka laimejo... g.gif
Atsakyti
Sveikos, pardejau tvarkyti albuma is sios temos viska sukeliau i kiekvienos asmenini albuma. Naujokiu,kuriu tik kelios foto sukeliau arba palikau bendrame. Bandysiu dar is senu temu sukelti. Visu nesutvarkiau, nes yra ka veikti su tais kilnojimasi biggrin.gif Ir finale uzluzo fotki.com biggrin.gif
Song, berods skrido prie juros? Ar pasiemei su savim? Maudeisi su jais? Sekmadieni keliam sparnus patinginiauti, bijau pamesti ten trolius, bet be ju negaliu biggrin.gif Dukra irgi nori veztis doh.gif Ku daryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 07 06, 21:26)
Na ką gi, rodau ir aš savo papildytą vasarinę apyrankę:


nu rimtai kokia gaivi, svelni ir vasariska apyranke, nieko nei pridesi nei atimsi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 07 06, 23:21)
Song, berods skrido prie juros? Ar pasiemei su savim? Maudeisi su jais? Sekmadieni keliam sparnus patinginiauti, bijau pamesti ten trolius, bet be ju negaliu biggrin.gif Dukra irgi nori veztis  doh.gif Ku daryt biggrin.gif

As tai neemiau visu...o ir tu kitu neprireike, tik saugot labai reikejo, galvos skausmas...gal pasiimk, tik tiek kiek busi uzsidejus,ir nenuiminesi... ax.gif Maziau galvos skausmo... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 06, 23:17)
Bandau skaityt is eiles... ax.gif
Man irgi labai malonu, buvo susitikt, ir susipazint drinks_cheers.gif
....Nu linkiu,kad nesugestu, o kitom forumietems linkiu tokiu geru ir supratingu vyru.... thumbup.gif

flirt.gif blush-anim-cl.gif aciuks.gif
Atsakyti
Tai jauciu,kad reikia susiverti tokia universalia. Vakare vis smagiau bus pasipuosti, karoliasi pabarskinti. O einant maudytis, teks giliai lagamine palikti. O va agatu ant kaklo irgi noriu doh.gif Prie juodos suknutes labai graziai dera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 07 06, 23:21)
Sekmadieni keliam sparnus patinginiauti, bijau pamesti ten trolius, bet be ju negaliu biggrin.gif Dukra irgi nori veztis  doh.gif Ku daryt biggrin.gif

pasimk butinai, nes be ju jausies kaip nuoga rolleyes.gif
o geriausia bairis buvo, is Palangos prasiau sms Rasidai, paklausiau ka papirko is troliu gero Vilniuj, tai atsakyma gavau nuo Dovis tuo metu, parase ka megoj uztiko is retintu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 07 06, 23:21)
Song, berods skrido prie juros? Ar pasiemei su savim? Maudeisi su jais? Sekmadieni keliam sparnus patinginiauti, bijau pamesti ten trolius, bet be ju negaliu biggrin.gif Dukra irgi nori veztis  doh.gif Ku daryt biggrin.gif

Vežiausi suvertą pilną apyrankę, kuri buvo ant rankos pagal nutylėjimą. Minusas didelis, kad reikėjo orouoste nusisegt, ir dar skubant. Šiaip su ja nesimaudžiau, tik seife dienomis laikiau. Vakare užsidėdavau. Ar vežčiausi dabar-nuoširdžiai nežinau. Net namie panešioju 10 min. ir nusisegu. Bet čia turbūt mano vietinės reikšmės problemos doh.gif
Atsakyti
Fontenay, gavai mano zinute biggrin.gif Jauciu nesupratai mano dziaugsmo lotuliukas.gif Neturejau su kuom pasidalinti savo dziaugsmu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 06, 23:33)
pasimk butinai, nes be ju jausies kaip nuoga  rolleyes.gif
o geriausia bairis buvo, is Palangos prasiau sms Rasidai, paklausiau ka papirko is troliu gero Vilniuj, tai atsakyma gavau nuo Dovis tuo metu, parase ka megoj uztiko is retintu  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Matai kaip cia viskas operatyviai tarp musu vyksta biggrin.gif
O Turkijoje nera troliu, ane?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovis: 06 liepos 2010 - 22:43
QUOTE(Dovis @ 2010 07 06, 23:37)
Fontenay, gavai mano zinute biggrin.gif Jauciu nesupratai mano dziaugsmo  lotuliukas.gif Neturejau su kuom pasidalinti savo dziaugsmu  biggrin.gif

supratau supratau irnesakyk.gif , tik mano vaikis tuo metu valge smeli su jura, tai ir neatrasiau doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 07 06, 23:42)
OTurkijoje nera troliu, ane?

Ten yra Pandora. Daaaaaaaaug Pandoros wub.gif Ant kiekvieno kampo, 2 Eur štuka biggrin.gif
Ale Turkijoj dabar nežmoniškai karšta. Neiškepsit?
Atsakyti