Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 06, 14:07)
Aga... Nu nezinau, bet kudikiams yra, o pizamytes, taiis vis nerealios...biggrin.gif tuoj dar paskalbsiu treningiuka...parodysiu... blush2.gif
Papildyta:
Oi kokia zinute gavau...lekit ryt i Mega...  mirksiukas.gif

Kas per žinutė? Greit pasakok, kaip tik planuoju apsidovanot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 06, 15:21)
Kas per žinutė? Greit pasakok, kaip tik planuoju apsidovanot  mirksiukas.gif

Loterija...galima bus laimet futbolo kamuoly...nu su futbolu susijusi kazka...cia ryt... mirksiukas.gif
Negaliu teksto ikelt, nes pas mane rusiskas pastas, tai iskraipe raides... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 06 liepos 2010 - 14:30
Yra toks karolis - gali jį galima bus laimėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 06, 15:30)
Yra toks karolis - gali jį galima bus laimėt  g.gif

Dar: komanda...nugaletojas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 06, 14:45)
Dar: komanda...nugaletojas... 4u.gif

Avavava ir man emailan įkrito. Kad nei vienas netraukia schmoll.gif Einu dar pasižiūrėt.

Nea, nei vieno nereikia..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 06 liepos 2010 - 14:49
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 06, 14:10)
Mergai, pasakykit, ar labai sugriešijau, jei trollige apkrėčiau dvi drauges  blush2.gif

Nea, čia ne nuodėmė, nes tu gi ligonis ir už savo veiksmus negali atsakyt bigsmile.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 07 06, 14:29)
Taigo Noa... jie parduoda gintaro papuosalus...gi jie nesako, kad cia troliai...pardaveja, net nezino, kas tai, ir su kuo valgoma.. bigsmile.gif  Kokie tau cia padirbiniai...karoliukai ir tiek...lietuviski, patys tikriausi...

Ai nu iš tos pusės aš žiūriu, kai sau perku biggrin.gif O močiutei tai jau iš kitos - kad būtų geriausia originaliausia... Kiek įperku, žinoma biggrin.gif

QUOTE(borooze @ 2010 07 06, 14:40)
Skaičiau Jų psl, kad parašyta, kad gamyba po daugelį šalių išsimėčius, tai pamasčiau, kad gal gintariukus LT gamina  thumbup.gif

Taigi jie ir rašo, kad gintarą gamina čia, nesislepia net. Skaičiau kažkur.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 06, 15:01)
Eik tu, kaip šauniai atrodo  thumbup.gif  Mačius aš Lindexe tuo muminukus, bet mergaitiški kažkaip neužkliuvo, gal ir nėra?  unsure.gif

Va treningiukas...tik atsiprasau nelyginau, isskalbiau bet neislyginau, dar... blush2.gif bet uztat,va kaip mes prisiderine, viska... mirksiukas.gif :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 06 liepos 2010 - 15:07
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 06, 15:05)
Va treningiukas...tik atsiprasau nelyginau, isskalbiau bet neislyginau, dar... blush2.gif bet uztat,va kaip mes prisiderine, viska... mirksiukas.gif  :


Labai mielas, o kaip dėvisi?
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 06, 16:09)
Labai mielas, o kaip dėvisi?

Lindexsas ar odinuke g.gif ... Lindex tai labai neblogai, as cia apie vaikiskus...man tai labai patinka...O mazyliams tai is vis nerealus rubeliai...biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 06, 14:10)
Mergai, pasakykit, ar labai sugriešijau, jei trollige apkrėčiau dvi drauges  blush2.gif

viena jau laukia siuntinuko-gal jau ir gavo lotuliukas.gif


QUOTE(Noa @ 2010 07 06, 15:48)
Taigi jie ir rašo, kad gintarą gamina čia, nesislepia net. Skaičiau kažkur.

Ir nieko cia baisaus,-ka,LT pagaminta tai jau ne lygis?manau dar ir koks lygis thumbup.gif .Pasisakiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 06, 16:35)
viena jau laukia siuntinuko-gal jau ir gavo  lotuliukas.gif

Girdėjau, kad rytdienos laukia... ir bijo šeimynykščių reakcijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 06, 15:07)
Oi kokia zinute gavau...lekit ryt i Mega...  mirksiukas.gif

Velnias man neateina jų naujeinlaikraščiai sad.gif už kiek pirkti galima ? smile.gif kamuolio norėčiau drinks_cheers.gif

šiandien apsilankiau pas fotoaparatą tongue.gif nelabai aš fotografė, bet esmė matyt tongue.gif mano turto:
user posted image
user posted image
user posted image
blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo borooze: 06 liepos 2010 - 16:33