Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(danske @ 2010 07 06, 13:17)
As iki Kaledu visa atsirandanti metala dienos gale sumetu i kiaule. Matysim kaip juos panaudosiu. Gal net ne troliams.O gal praejusiu metu svarbesniems ivykiams.

O man tai metalą vaikai išnešoja biggrin.gif Ne, reikia pirkt PRIEŠ įvykį biggrin.gif Bet taip galima apsišaut - nežinosi, koks geriausiai tiks įvykiui žymėti, kol jis dar neįvyko, tas viena, o antra, gal to įvykio aplamai nenorėsi prisimint???
Atsakyti
Pagalvojau, kad reikia atgaivinti temą, kaip deriname trolius prie aprangos bigsmile.gif Aš visai nejučia suderinau šarvuočius su namine suknele, net pati nustebau, kai supratau blink.gif

user posted image
Atsakyti
Mergai, pasakykit, ar labai sugriešijau, jei trollige apkrėčiau dvi drauges blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 06, 13:35)
Visų kataloginių? Ale rimtai, dabar galvoju, o kurio aš nenorėčiau, jei kas duotų? Irgi pajamčiau visus. Bet jeigu duotų ne visus iš karto, tai kažkuriuos vis vien imtum pirmus, o kažkurie liktų paskutiniai?  blush2.gif  Dabar turiu 4 Panoramos lipdukus (tiksliau, 5, bet ne esmė). Kažką REIKIA imt. Bet vakar paėmiau visus, kuriuos norėjau. Ko gero, imsiu šarvuotį iš katalogo. Dar neturiu nei turkio, nei žalio, nei mėlyno.

Ne visai visu. Yra tokiu, kuriais ir padovanotais nesidziaugciau.Gal noreciau stiklo-sidabro visu, isskyrus brangakmenius. Sito uztektu vieno. Akmenuku visu,stikliuku taip pat. Visi jie savotiskai grazus, skirtingi ir visi praverstu kokiam nors derinyje. Gal prizmes butu paskutines .Aukso -sidabro visi grazus. Ir , ko gero, labiausiai norimi butu visi. Tuos susirinkciau pirmuosius.O auksiniai tik kai kurie. Sidabriukai man visi savotiskai grazus. Gal cherubai, raideles tikrai ne visi.
Bet cia jei pasakytu - imk ir rinkis kokiu nori. Kadangi taip nebus, tai ramu.Kai dar trumpas ligos laikas, yra norimu pensininku. Is tu nepersenusiu dar. Gal ir koks persenes vienas kitas. Tulpe, kiauliukas,
Labai noreciau tu senuju bezdzioniu, kur po viena trys skirtingos buvo.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 06, 12:31)
Kam kam, o jau jai padirbinio - gyvenime nepirkčiau schmoll.gif Visų pirma, yra etinė pusė - senas žmogus turi gauti tik tai, kas geriausia, nes kai pagalvoji, kiek laiko jis galės tuom džiaugtis?

Taigo Noa... jie parduoda gintaro papuosalus...gi jie nesako, kad cia troliai...pardaveja, net nezino, kas tai, ir su kuo valgoma.. bigsmile.gif Kokie tau cia padirbiniai...karoliukai ir tiek...lietuviski, patys tikriausi...nu gal nebent dizainas, toks truputy pakopijuotas...bet visi dirbiniai kartojasi...sunku pasakyt, kas pirmesni sugalvojo...
O kita vertus, as gi nepersu...pamaniau,kad visai nieko butu, bet tau gi geriau zinot, ko tavo babytei reik... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 06, 13:57)
Pagalvojau, kad reikia atgaivinti temą, kaip deriname trolius prie aprangos  bigsmile.gif Aš visai nejučia suderinau šarvuočius su namine suknele, net pati nustebau, kai supratau  blink.gif

Labai dera toji apyrankė prie suknelės. Ir daili ranka dera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 07 06, 13:00)
Viena ause girdėjau, kad ne tik gintariukus, bet ir sidabrą gamina Lietuvoj, Vilniuj, viena konkreti įmonė.

Skaičiau Jų psl, kad parašyta, kad gamyba po daugelį šalių išsimėčius, tai pamasčiau, kad gal gintariukus LT gamina thumbup.gif


QUOTE(Laisvė @ 2010 07 06, 14:10)
Mergai, pasakykit, ar labai sugriešijau, jei trollige apkrėčiau dvi drauges  blush2.gif

Kviesk į šitą būrį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 06, 13:57)
Pagalvojau, kad reikia atgaivinti temą, kaip deriname trolius prie aprangos  bigsmile.gif Aš visai nejučia suderinau šarvuočius su namine suknele, net pati nustebau, kai supratau  blink.gif


jetus kaip grazu, nu kaip suderinai fainai thumbup.gif
as ir pastebiu kad vis dazniau tenka derint prie drabuziu. o is pradziu maniau suversiu keleta apyrankiu, ir jos bus nelieciamos, nekeiciamos, tai patikekit visi karoliai palaidi dabar, ir kai sauna kas i galva tuos ir susiveriu tai dienai pagal nuotaika ir ruba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 06, 13:57)
Pagalvojau, kad reikia atgaivinti temą, kaip deriname trolius prie aprangos  bigsmile.gif Aš visai nejučia suderinau šarvuočius su namine suknele, net pati nustebau, kai supratau  blink.gif

O gerai priminei...as savo maziui gi perku Lindekse apatinius rubelius...o ten su troliais, einu pafotkyt... biggrin.gif Gal nieks nesupyks...bet man tokie superiniai...o dar ir seimyniniai yra su visa troliu gyvenviete... ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 06, 14:10)
Mergai, pasakykit, ar labai sugriešijau, jei trollige apkrėčiau dvi drauges  blush2.gif


Draugės gal dar ne baisi nuodėmė, va kai kitos mamą, sesę ar vyra apkrečia, tai jau liūdniau rolleyes.gif

QUOTE(danske @ 2010 07 06, 14:14)
Ne visai visu. Yra tokiu, kuriais ir padovanotais nesidziaugciau.Gal noreciau stiklo-sidabro visu, isskyrus brangakmenius. Sito uztektu vieno. Akmenuku visu,stikliuku taip pat. Visi jie savotiskai grazus, skirtingi ir visi praverstu kokiam nors derinyje. Gal prizmes butu paskutines .Aukso -sidabro visi grazus. Ir , ko gero, labiausiai norimi butu visi. Tuos susirinkciau pirmuosius.O auksiniai tik kai kurie. Sidabriukai man visi savotiskai grazus. Gal cherubai, raideles tikrai ne visi.
Bet cia jei pasakytu - imk ir rinkis kokiu nori. Kadangi taip nebus, tai ramu.Kai dar trumpas ligos laikas, yra norimu pensininku. Is tu nepersenusiu dar.  Gal ir koks persenes vienas kitas. Tulpe, kiauliukas,
Labai noreciau tu senuju bezdzioniu, kur po viena trys skirtingos buvo.


Dabar tos beždžionės sudėtos į vieną karoliuką biggrin.gif

Aš galvoju, kad iš stiklinių paskutinėje vietoje būtų akvarelės komplektas ir pastelinis (tas rausvas) komplektas. Netraukia jie man akies. O iš sidabro taip pat netraukia raidės, virsmai, pelėda pasibjaurėtina, nors pelėdas labai mėgstu.


QUOTE(Laisvė @ 2010 07 06, 14:39)
Labai dera toji apyrankė prie suknelės. Ir daili ranka dera  thumbup.gif


Ranka pabandytų nederėt - vis vien nepakeisčiau doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 07 06, 14:45)
jetus kaip grazu, nu kaip suderinai fainai thumbup.gif 
as ir pastebiu kad vis dazniau tenka derint prie drabuziu. o is pradziu maniau suversiu keleta apyrankiu, ir jos bus nelieciamos, nekeiciamos, tai patikekit visi karoliai palaidi dabar, ir kai sauna kas i galva tuos ir susiveriu tai dienai pagal nuotaika ir ruba smile.gif


Dėkui smile.gif Pas mane viena apyrankė yra neliečiama - juoda su snukiais. Bet dažnai aš ir nešioju būtent juodus rūbus. O daugiau - dvi apyrankės ir krūva palaidų karoliukų, čia jau kombinuoju kaip ir tu, pagal nuotaiką ir rūbą. Būna, kad su ta pačia ir ilgesnį laiką pravaikštau, matyt, nuotaika išlieka pastovi biggrin.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 07 06, 14:48)
O gerai priminei...as savo maziui gi perku Lindekse apatinius rubelius...o ten su troliais, einu pafotkyt... biggrin.gif Gal nieks nesupyks...bet man tokie superiniai...o dar ir seimyniniai yra su visa troliu gyvenviete... ax.gif


Eik tu, kaip šauniai atrodo thumbup.gif Mačius aš Lindexe tuo muminukus, bet mergaitiški kažkaip neužkliuvo, gal ir nėra? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 06, 15:01)
Eik tu, kaip šauniai atrodo  thumbup.gif  Mačius aš Lindexe tuo muminukus, bet mergaitiški kažkaip neužkliuvo, gal ir nėra?  unsure.gif

Aga... Nu nezinau, bet kudikiams yra, o pizamytes, taiis vis nerealios...biggrin.gif tuoj dar paskalbsiu treningiuka...parodysiu... blush2.gif
Papildyta:
Oi kokia zinute gavau...lekit ryt i Mega... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 06 liepos 2010 - 14:05
QUOTE(borooze @ 2010 07 06, 14:40)
Kviesk į šitą būrį  4u.gif

Sakė tyliai čia skaitinės (mačiau, kartais skaitinėja biggrin.gif ), nes bijo "užsikabinti"... bet mes jau žinom šitą stadiją... hihihi.gif
Atsakyti