Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Song @ 2010 07 06, 00:33)
Tai tegul užsidaro, man negaila blush2.gif Bile nuolaidą 50 proc. padarys biggrin.gif
Aš labai nejautri.

Taigi galima pasidaryt: paimam ir ignoruojam kokį nedorą tašką lotuliukas.gif O kai jis supykęs užrauks trolius, varom viską pirkt lotuliukas.gif

Ir aš nejautri visiškai biggrin.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 07 06, 11:46)
Ir ka jus galvojat, ka pasake pardaveja.... g.gif  Kad kazkoks amerikonas, kai pamate, tai 500vnt is kart paeme... Kaip jus manot kur jis juos des... g.gif

Tai va situ papirkau ...tris juodus paemiau...

Žinok, jo, jų visur yra. Va ką tik grįžom iš brolių lenkų pajūrio - į Lietuvos pajūrį grūstis pabijojom biggrin.gif Tai Gdanske ant gatvės parduodant tokių mačiau. Bet ai nepirkau, o nafig, Lietuvoj tokių pilna biggrin.gif

O Lietuvoj tokių yra va kur (pačioj parduotuvėj, sako, ir facetuotų yra, tik gal jie skirtingi, tai į internetą nededa): http://www.akmenelia...522/Puslapis-1/
Ir dar kažkur, bet čia pigiausiai, regis.
Ant šitų vienintelių labai nepykstu - nu gintaras galų gale yra gintaras, originalesnio gintaro už lietuvišką nebūna, ot schmoll.gif Irgi turiu gal tris blush2.gif

Bet kiek nužiūrėjau, jie skiriasi nuo originalų (ar tavo klaipėdiniai ne?). Nes ant šitų tas vidury sidabras yra su tarpeliu - iš vienos pusės sidabro kantelis, ir iš kitos, o skylutės vidury - tarp tų dviejų sidabriukų tarpas. Net nuotraukose matosi. Tai jei amerikonas tokį pateiktų, iškart matytųsi...

Kita vertus, o gal jie ten tuos viduriukus pakeičia, ima tik dėl pačio gintaro? Nes nu kur jie Amerikėj gintaro gaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 06 liepos 2010 - 11:09
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 06, 12:03)
stai mano naujienos : labradoritas ir turkio prizme

nu fainai klausyk tie gintarai tikrai super thumbup.gif , vakar Dzaska skambijo, pasakojo apie juos, nu ir uztikot jus ten, o istikruju jei viens prie vieno, tai man atrodo, kad ant tokiu ir deda tuos LAA  g.gif


Labai,labai grazu thumbup.gif

Toks ir uztikimas....as jau pries diena kai lekem i juru muzieju maciau,...bet nepirkau...o paskui kai kartu nuvaziavom, parodziau dzaskai, ji saviski gintara turejo, as dar saviski insimeciau palyginimui...nu ziurim tikrai, bent facetuoti, labai panasus...o ir tokiu kaip sagos buvo...spalvu tokiu persisku...nu vienu zodziu... labai va Noa tiktu babytei suvert tokia gintarine... tikrai graziu buvo... thumbup.gif
Atsakyti
Čia mano gintarinis cedeliukas. Matosi, kad "sidabras" (nemanau, jog tai sidabras, nors sakė, kad taip) viduryje su tarpeliu.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 06, 12:11)
labai va Noa tiktu babytei suvert tokia gintarine... tikrai graziu buvo... thumbup.gif

Eik tu, mano močiutė visai ne tokia schmoll.gif Kam kam, o jau jai padirbinio - gyvenime nepirkčiau schmoll.gif Visų pirma, yra etinė pusė - senas žmogus turi gauti tik tai, kas geriausia, nes kai pagalvoji, kiek laiko jis galės tuom džiaugtis? Vaikas dar turi daug laiko, o senam reik imt tik kas geriausia, šūdui laiko nešvaistant, nes jo tiesiog nėra. Antra, mano močiutė dama - jinai geriau nešios vieną, bet gerą, negu pilną apyrankę padirbtų, pati mane taip išmokino. Trečia, ji nėra standartinė babytė, kas, kad 84 metų - gintaro nelabai mėgsta... Jinai mėgsta aukso-sidabro derinį, Salamander batus ir Gerry Weber drabužių parduotuvę biggrin.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 06, 12:19)
Čia mano gintarinis cedeliukas. Matosi, kad "sidabras" (nemanau, jog tai sidabras, nors sakė, kad taip) viduryje su tarpeliu.

O žinok, man atrodo, kad sidabras ten tikras. Nėr gi tas sidabras brangus daiktas mastau.gif Dirbiniai tik brangūs...

Vat tokį irgi mačiau, ir nesupratau, kaip jis naudojamas. Vienoj vietij prikabini, kitoj perveri, ir kas paskui? Kabint kažką kabinamo ant apyrankės?
Atsakyti

QUOTE(Noa @ 2010 07 06, 12:31)
O žinok, man atrodo, kad sidabras ten tikras. Nėr gi tas sidabras brangus daiktas mastau.gif Dirbiniai tik brangūs...

Vat tokį irgi mačiau, ir nesupratau, kaip jis naudojamas. Vienoj vietij prikabini, kitoj perveri, ir kas paskui? Kabint kažką kabinamo ant apyrankės?


Na yra ten 925 įspausta (ant užsegimo), bet kai lyginu su savo sidabru, nebūtinai troliniu, jis man per lengvas, per "šiltas" (pačiupinėti, nors gal gintaras tą lengvumo ir šiltumo įspūdį duoda) ir per šviesiai blizga... Nežinau, kaip teisingai išreikšti, bet man tai neatrodo sidabras.

Nemanau, kad jis skirtas verti, jis kaip pakabukas ("charm") biggrin.gif
Atsakyti
Labas.

As irgi manau, kad originalesnio gintaro uz musiski nera. Ir manau, kad gali amerikonai , o gal ir patys danai tuos pigius gintariukus panaudot kaip pusgamini. Juk dalis darbo jau padaryta, belieka kad ir ta sidabriuka pakeisti, imusti zenklus, na dar gal kazkiek pagrazinti.
Juk ne sventieji ir tuos originalus daro.Is to pacio gintaro, tom paciom rankom.

Visu pirkiniai puikus, net nebegiriu, nes negiriamu tiesiog nera. mirksiukas.gif

Atsakyti
LAbas smile.gif

o aš paskaičiau ir kilo klausimas: o trolinius gintariukus kur gamina? Žinot kuri ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 06, 12:42)
LAbas smile.gif

o aš paskaičiau ir kilo klausimas: o trolinius gintariukus kur gamina? Žinot kuri ? smile.gif

Viena ause girdėjau, kad ne tik gintariukus, bet ir sidabrą gamina Lietuvoj, Vilniuj, viena konkreti įmonė. Neatsimenu pavadinimo, kažkoks iš dviejų angliškų žodžių... Iš ten siunčia danams, o danai čia grąžina su etiketėm. Ir amerikonam duoda smile.gif Tiesa, iš jos tiesiogiai nusipirkti be šansų - neparduoda jie, tik gamina.
Papildyta:
QUOTE(danske @ 2010 07 06, 12:38)
Ir manau, kad gali amerikonai , o gal ir patys danai tuos pigius gintariukus panaudot kaip pusgamini. Juk dalis darbo jau padaryta, belieka kad ir ta sidabriuka pakeisti, imusti zenklus, na dar gal kazkiek pagrazinti.

Manau, kad danai, ko gero, užsako visą gaminį. Nieko ten nereikia gražint, niekuo jie nesiskiria. Tai va tie patys lietuviai daro ir danam, ir vietinei rinkai. Tik gal tuos viduriukus su tarpu lengviau priklijuot, tai daro, kaip lengviau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 06 liepos 2010 - 11:58
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 06, 12:04)
Kiek pamenu, man jau buvo du tokie ramybės periodai, kai jaučiau pilnatvę, kad nieko nenoriu  biggrin.gif Bet paskui vis vien atsiranda, ko norėti. Ypač baisu, kai užplaukia koks šišas, kaip kolekcininko, surinkti VISKĄ iš kokios nors temos. Surinkau snukius, suvėriau su juodais karoliukais, ir ta apyrankė tapo neliečiama... O dabar žiūriu, kad šarvuočių manija gresia, jau jamsiu ir ne pagal spalvas, tiesiog šiaip  doh.gif

Man kol kas nėra tokio poreikio schmoll.gif gal dar rasis g.gif Ir VISKO tikrai nenoriu irnesakyk.gif
Atsakyti
O aš dabar jau užsimaniau įvykius žymėt. Bet man pagrindinė problema ta, kad kai būna ką žymėt, tai nebūna pinigų, nes visi būna išleisti tam konkrečiam įvykiui, kuris žymimas lotuliukas.gif Pvz. norisi atžymėt kokią kelionę, bet po jos būna sausa kišenėse paprastai lotuliukas.gif

Gal reikia sąmatas įvykiams 100 litų didesnes daryt? bigsmile.gif Įvykio registracija bigsmile.gif
Atsakyti
As noreciau visu po viena. Tikrai noreciau. Tik neprotinga, tai jau kitas klausimas.Pasakytu kas, kad atiduoda kokius tris litrus karoliuku, nu tikrai paimciau. mirksiukas.gif
Jei rimciau, tai noreciau tokioj ligos stadijoj ir likti. Kai noras yra, bet ne cia ir dabar.
Po viena kita, pasitaikius geram variantui ar siaip koki idomesni. Kaip Erszebeth sako, nebederinant ( as tai butinai nusiderinu i pievas), o tiesiog snukuciai, sarvuociai ar dar kazkas.
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 07 06, 13:12)
O aš dabar jau užsimaniau įvykius žymėt. Bet man pagrindinė problema ta, kad kai būna ką žymėt, tai nebūna pinigų, nes visi būna išleisti tam konkrečiam įvykiui, kuris žymimas lotuliukas.gif Pvz. norisi atžymėt kokią kelionę, bet po jos būna sausa kišenėse paprastai lotuliukas.gif

Gal reikia sąmatas įvykiams 100 litų didesnes daryt?  bigsmile.gif Įvykio registracija bigsmile.gif

As iki Kaledu visa atsirandanti metala dienos gale sumetu i kiaule. Matysim kaip juos panaudosiu. Gal net ne troliams.O gal praejusiu metu svarbesniems ivykiams.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 07 06, 13:17)
As noreciau visu po viena. Tikrai  noreciau. Tik neprotinga, tai jau kitas  klausimas.Pasakytu kas, kad atiduoda kokius tris litrus karoliuku, nu tikrai paimciau. mirksiukas.gif
Jei rimciau, tai noreciau tokioj ligos stadijoj ir likti. Kai noras yra, bet ne cia ir dabar.
Po viena kita, pasitaikius geram variantui ar siaip koki idomesni. Kaip Erszebeth sako, nebederinant ( as tai butinai nusiderinu i pievas), o tiesiog snukuciai, sarvuociai ar dar kazkas.



Visų kataloginių? Ale rimtai, dabar galvoju, o kurio aš nenorėčiau, jei kas duotų? Irgi pajamčiau visus. Bet jeigu duotų ne visus iš karto, tai kažkuriuos vis vien imtum pirmus, o kažkurie liktų paskutiniai? blush2.gif Dabar turiu 4 Panoramos lipdukus (tiksliau, 5, bet ne esmė). Kažką REIKIA imt. Bet vakar paėmiau visus, kuriuos norėjau. Ko gero, imsiu šarvuotį iš katalogo. Dar neturiu nei turkio, nei žalio, nei mėlyno.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 06 liepos 2010 - 12:36