Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Tacita apyranke labai grazi ir nenuobodi, man patiko ir spalvos ir karoliai thumbup.gif
Ragana, nu ir papildymai netiketi, kad mums cia taip LT lotuliukas.gif

Nu bet idomiai su tais troliais vis delto, atrodo kaikuriu karoliuku niekad nepastebeciau is nuotraukos, ar kataloge neuzkabina, bet kai pamatai ant kitos apyrankes, tai taip ir traukia aki ..... ax.gif flirt.gif
Atsakyti
Labas rytelis visoms 4u.gif

As jau namuciuose, gryzom nakty... ir vos tik pramerkiau akis tai sokau prie kompo iskart...paskaiciau gal desimt puslapiu, bet netrivoju, parasyt, ka nors, ai veliau perskaitysiu...

V ka uzmaciau tai apyrankiu naujai suvertu superiniu... thumbup.gif Ziuriu kai kas neblogai per akcija pasipylde...Ir kiek dauk musiskiu vienu metu prie tos pacios juros buvo...nu pas mus tai sutapimu, labai jau dauk, net itartina,... bigsmile.gif

O va as nepapirkau troliu...kadangi buvau Klaipedoj...tai ten neduoda visai nuolaidos... bet labradoritai ten nerealus, vienas su melynu zibsejimu net per puse karoliuko...o auksinis tai net negalejau kaip silpna, auksas zimejo per dvi puses, ir net is vidaus ejo zibejimas...bet nepirkau schmoll.gif Neduoda nuolaidos, ir nereik... schmoll.gif ( Mes su dzaska sakom kad jau gyjam turbut...nes nieko nepirkom....ir nestovejom ir seiles nevarvinom... lotuliukas.gif ), o dar labai grazus gintaru rinkinius matem gal keturis...tai ten dviejuose, tokie gintarai kai Laisves, raizyti... thumbup.gif Ir dar kam Panevezys arti ten gintaras superinis yra toks kaip buna "amber russ" didelis toks didelis, kaip saga...nerealus....(bet kas man darosi, nerealus bet nepirkau)... g.gif



Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 06, 09:58)
Super pasipildymas  thumbup.gif Tos unikos akcijinės, ane? Bet dailiai ir žaismingai atrodo.

jo,akcijines biggrin.gif Kad tik prikibtu man jos,nes kitaip jums isdalinsiu lotuliukas.gif

Aciu,mergaites,kad pagyret mano troliukus. aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 06, 11:09)
O va as nepapirkau troliu...
bet kas man darosi, nerealus bet nepirkau)... g.gif

g.gif g.gif -matyt perkaitai g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 06, 11:09)
Labas rytelis visoms 4u.gif

( Mes su dzaska sakom kad jau gyjam turbut...nes nieko nepirkom....ir nestovejom ir seiles nevarvinom...  lotuliukas.gif ), o dar labai grazus gintaru rinkinius matem gal keturis...tai ten dviejuose, tokie gintarai kai Laisves, raizyti... thumbup.gif  Ir dar kam Panevezys arti ten gintaras superinis yra toks kaip buna "amber russ" didelis toks didelis, kaip saga...nerealus....(bet kas man darosi, nerealus bet nepirkau)... g.gif

Turbūt sveikstam mirksiukas.gif
Ir man toli gražu nebe visų reikia... Ir labai ramiai galiu prie stendo į gražius kankolus... žiūrėti, galiu grožėtis jūsų visų kankolais ne jokios spalvos pavydo... Be jokios pozos ar maivymosi galiu ramiai pasakyti, kad šiuo metu man jokio karolio nereikia rolleyes.gif Sveikstu? O gal liga pereina į kitą - sunkesnę - stadiją???
Atsakyti

QUOTE(Laisvė @ 2010 07 06, 11:19)
Turbūt sveikstam  mirksiukas.gif
Ir man toli gražu nebe visų reikia... Ir labai ramiai galiu prie stendo į gražius kankolus... žiūrėti, galiu grožėtis jūsų visų kankolais ne jokios spalvos pavydo... Be jokios pozos ar maivymosi galiu ramiai pasakyti, kad šiuo metu man jokio karolio nereikia  rolleyes.gif  Sveikstu? O gal liga pereina į kitą - sunkesnę - stadiją???

QUOTE(Laisvė @ 2010 07 06, 08:08)


Irman adresas praverstų, jei dar parduotuvė dirbs kokią savaitėlę  ax.gif


o cia kas? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Man rodos cia viskas pereina i letine stadija su busimais proverziais-bombomis doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 06, 11:24)
o cia kas? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Draugė iš Airijos ketina aplankyti, ieško lauktuvių. Būtų jai pigiau ir neprašautų, kaip anoji iš Danijos, saują padirbinių atsiuntusi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 06, 11:33)
anoji iš Danijos, saują padirbinių atsiuntusi  mirksiukas.gif

Ale jauciu kaip nefaina,kai pasiziuri i dovana-ir kaip paslepti ta nusivylima,pamacius paddelkas,o draugai juk tikisi svytincio veido,nes aisku linki tik gero.
Atsakyti
Tai va ,...noriu jums papasakot viena dalykely...man tai nelabai patiko is vienos puses, bet...
Klaipedoj yra skyrius gintaro, ir ten parduoda tokius kaip troliai gintarus, kokiu ten tik nera, apyrankes jau suvertos vos virs 300lt kainuoja...o spalvu ir juodu ir raudonu,ir vos ne baltu, zalsvu, po 22lt...o facetuoti buvo karamelinis ir kiek sviesesnis -27lt...TaI as net issiemiau saviski trolini palyginimui, tai spalva ,facetavimas, viens prie vieno.... gal tik kiek "uzpakaliuks" didesnis... Ir ka jus galvojat, ka pasake pardaveja.... g.gif Kad kazkoks amerikonas, kai pamate, tai 500vnt is kart paeme... Kaip jus manot kur jis juos des... g.gif

Tai va situ papirkau ...tris juodus paemiau...foto tuoj einu padarau...Jusu teismui, cia idejau i dukriuko apyranke kinietiska...:

user posted image

Va su tokiu derinuku vaiksciojau prie juros...:

user posted image

O cia idejau gintarus,... kitu apyrankiu nenorejau isvert, nes suvertos siuo metu nelieciamai:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 06 liepos 2010 - 10:49
QUOTE(Tacita @ 2010 07 06, 11:44)
Ale jauciu kaip nefaina,kai pasiziuri i dovana-ir kaip paslepti ta nusivylima,pamacius paddelkas,o draugai juk tikisi svytincio veido,nes aisku linki tik gero.

Būtent mirksiukas.gif
Papildyta:
erilukaha, tikrai įspūdingos apyrankės su akmenais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 06, 11:49)
erilukaha, tikrai įspūdingos apyrankės su akmenais  thumbup.gif

Aciu 4u.gif zinok ir man patinka...ir uz tokia kaina...kazkaip ir sirdies neskauda... lotuliukas.gif O tie gintarai ,man kaip cia buve...tik skalperiu LAA raides inkalei... lotuliukas.gif juk sidabras irgi...ka zinau...man tai visai jie nesipyksta schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 06 liepos 2010 - 11:03
stai mano naujienos : labradoritas ir turkio prizme
user posted image

o cia siuo metu susiverus toki varianta nesioju:
user posted image

dar noreciau vieno perliuko, ir dar naslaites, ir dar daug daug labradoritu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 07 06, 11:46)
Tai va ,...noriu jums papasakot viena dalykely...man tai nelabai patiko is vienos puses, bet...
Klaipedoj yra skyrius gintaro, ir ten parduoda tokius kaip troliai gintarus...

nu fainai klausyk tie gintarai tikrai super thumbup.gif , vakar Dzaska skambijo, pasakojo apie juos, nu ir uztikot jus ten, o istikruju jei viens prie vieno, tai man atrodo, kad ant tokiu ir deda tuos LAA g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 06, 11:19)
Turbūt sveikstam  mirksiukas.gif
Ir man toli gražu nebe visų reikia... Ir labai ramiai galiu prie stendo į gražius kankolus... žiūrėti, galiu grožėtis jūsų visų kankolais ne jokios spalvos pavydo... Be jokios pozos ar maivymosi galiu ramiai pasakyti, kad šiuo metu man jokio karolio nereikia  rolleyes.gif  Sveikstu? O gal liga pereina į kitą - sunkesnę - stadiją???


Kiek pamenu, man jau buvo du tokie ramybės periodai, kai jaučiau pilnatvę, kad nieko nenoriu biggrin.gif Bet paskui vis vien atsiranda, ko norėti. Ypač baisu, kai užplaukia koks šišas, kaip kolekcininko, surinkti VISKĄ iš kokios nors temos. Surinkau snukius, suvėriau su juodais karoliukais, ir ta apyrankė tapo neliečiama... O dabar žiūriu, kad šarvuočių manija gresia, jau jamsiu ir ne pagal spalvas, tiesiog šiaip doh.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 07 06, 11:46)
Tai va ,...noriu jums papasakot viena dalykely...man tai nelabai patiko is vienos puses, bet...
Klaipedoj yra skyrius gintaro, ir ten parduoda tokius kaip troliai gintarus, kokiu ten tik nera, apyrankes jau suvertos vos virs 300lt kainuoja...o spalvu ir juodu ir raudonu,ir vos ne baltu, zalsvu, po 22lt...o facetuoti buvo karamelinis ir kiek sviesesnis -27lt...TaI  as net issiemiau saviski trolini palyginimui, tai spalva ,facetavimas, viens prie vieno.... gal tik kiek "uzpakaliuks" didesnis... Ir ka jus galvojat, ka pasake pardaveja.... g.gif  Kad kazkoks amerikonas, kai pamate, tai 500vnt is kart paeme... Kaip jus manot kur jis juos des... g.gif



Gražios apyrankės, ir tie gintarai gerai įsipaišo thumbup.gif Čia greičiausiai bus "Amber beads", kuriuos mačiau "Amber trip" parodoje. Buvo toks nemažas jų stendas, karoliukai sveriami hihihi.gif Netoliese stovėjo trolių stendas, tai gintarų savininkas tokia rūgščia mina svaidėsi replikom jų adresu. Kai čiupinėjau gintariukus, pamatė mano apyrankę ir numojo ranka, tipo, nebebūsiu jo klientė lotuliukas.gif Bet išsirinkau vieną gintariuką - cedeliuką, nešioju jį prie mobilaus telefono biggrin.gif

Fontenay, gražus labradoritas thumbup.gif Turiu negerą nuojautą, kad čia bus pirmas trolis, kurį išdrįsiu sudubliuoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 06 liepos 2010 - 11:05