Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Song @ 2010 07 06, 00:20)

ir vel mes apie katinus lotuliukas.gif As bijau jau ka ir berasyt-gi poster_offtopic.gif .Namie turiu egzotuka storuli,o norim dar devonrekso-balintos kavos spalvos.Nors kai Yell idejo savo kaciukes foto,man vel sukerbeno sirdi orientalai-siamukai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 07 05, 23:20)
O koks?
Aš turiu, man labai patinka. Joje ir laikau savo pupsus. Ypač dabar, kai nenešioju. Pamest bijau vis dar doh.gif
Ragana, pirkiniai super. Kodėl pas mus tokių nuolaidų nedaro? verysad.gif


Aciu, niu reiks rimtai uzsisakyt, o kazi troliu puslapi ju negalim uzsakyti g.gif
O as turiu apsaugine grandinele, bet ji neoriginali schmoll.gif Drauge uzsake ebejuj uzmacius, bet nedaskaite, kad tai neoriginalas, nors taip pat sidabrine. bet vistiek uzsidejus nesioju, kazkaip man ir graziai atrodo ir kazkaip nors siek tiek saugiau jauciuos. Kazi, jei ant pabaigos uzdejus stoperiuka, gal nutrukus uzsegimui ir apsaugai karoliukai neisbyretu g.gif

O tokiu nuolaidu nenorek, bo tai reikstu, kad taskas uzsidaro unsure.gif va ir daba as likau su vieninteliu zinomu visoj Airijoj nedideliu prekybos taskeliu doh.gif
Atsakyti
Mergos,siandien veziau savo dukryte i kirpykla,o ten yra akvariumas,paziurejau ir lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif -pamacius sita zuvyte-pirma mintis-DONNA bigsmile.gif bigsmile.gif .Nu man jau visai blogai ane lotuliukas.gif doh.gif .As net nufotkinau rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ragana_ @ 2010 07 06, 00:30)
O tokiu nuolaidu nenorek, bo tai reikstu, kad taskas uzsidaro  unsure.gif  va ir daba as likau su vieninteliu zinomu visoj Airijoj nedideliu prekybos taskeliu  doh.gif

Tai tegul užsidaro, man negaila blush2.gif Bile nuolaidą 50 proc. padarys biggrin.gif
Aš labai nejautri.
Atsakyti

QUOTE(Tacita @ 2010 07 05, 23:00)
]o cia mano diamonds gautos naujienos.Sidabriukai-alpstu,o kankolai-kol kas tik paziuriu paziuriu,nezinau net g.gif

hmmmmm lelijos wub.gif wub.gif šeškas tai irgi nerealus thumbup.gif Toks jo žvilgsniukas suktas, nu baisiai fainas mirksiukas.gif

o žuvytė tikra Donna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 07 05, 23:33)
Tai tegul užsidaro, man negaila blush2.gif Bile nuolaidą 50 proc. padarys biggrin.gif
Aš labai nejautri.

oi pavarei lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragana_ @ 2010 07 05, 23:33)
dubline uzsukau i parduotuvele, kurioje troliuku stendukas buvo, ogi matau, kad parduotuve uzsidaro ir viska isparduoda su 50 % nuolaida  bigsmile.gif 

4u.gif pavydžiu juodai tongue.gif

Bet aš su klausimu, gal gali išduoti adresą tos parduotuvės, nusiųsčiau draugę papirkti trolių man tongue.gif jei aišku negaila lotuliukas.gif

QUOTE(Song @ 2010 07 06, 00:33)
Tai tegul užsidaro, man negaila blush2.gif Bile nuolaidą 50 proc. padarys biggrin.gif
Aš labai nejautri.

drinks_cheers.gif kažkas kalba mano lūpomis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 06, 00:18)
4u.gif pavydžiu juodai tongue.gif

Bet aš su klausimu, gal gali išduoti adresą tos parduotuvės, nusiųsčiau draugę papirkti trolių man tongue.gif jei aišku negaila  lotuliukas.gif

Nezinau adresiuko, nes as pati ne Dubline gyvenu, bet galiu ryt puseseres paklausti, koks ten bent jau shoping centras. Tik nesu tikra ar ta parde dar dirbs, bo asortimentas jau sestadieni skurdus buvo, tai gal po sekmadienio visai jau ir uzsidare g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragana_ @ 2010 07 06, 01:21)
Nezinau adresiuko, nes as pati ne Dubline gyvenu, bet galiu ryt puseseres paklausti, koks ten bent jau shoping centras. Tik nesu tikra ar ta parde dar dirbs, bo asortimentas jau sestadieni skurdus buvo, tai gal po sekmadienio visai jau ir uzsidare  g.gif

būk gera paklausk, labai lauksiu žinių 4u.gif ačiū wub.gif
Atsakyti
Giriu visų kankolus thumbup.gif Ir žuvytę Donną mirksiukas.gif
QUOTE(Ragana_ @ 2010 07 06, 01:21)
Nezinau adresiuko, nes as pati ne Dubline gyvenu, bet galiu ryt puseseres paklausti, koks ten bent jau shoping centras. Tik nesu tikra ar ta parde dar dirbs, bo asortimentas jau sestadieni skurdus buvo, tai gal po sekmadienio visai jau ir uzsidare  g.gif

Ir man adresas praverstų, jei dar parduotuvė dirbs kokią savaitėlę ax.gif
Atsakyti
Ragana kokios naujienos smagios wub.gif
O apie Tacita tai visai tyliu sitokiu groziu uzderejo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragana_ @ 2010 07 05, 23:33)
O man mergaites kaip sestadieni pasiseke bigsmile.gif  kaip aklai vistai grudas  thumbup.gif  dubline uzsukau i parduotuvele, kurioje troliuku stendukas buvo, ogi matau, kad parduotuve uzsidaro ir viska isparduoda su 50 % nuolaida  bigsmile.gif  Tad si karta nepasikuklinau ir apsipirkau kaip niekada (turbut pirmas ir paskutinis kartas, kai toki kieki troliu nusipirkau vienu metu  rolleyes.gif  )


Tiesiog neįtikėtina thumbup.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 07 05, 23:46)
o as pasirodau savo pilnai uzbaigtaja,kurioje nesinori jau nieko-nei pridurti,nei atimti wub.gif


Labai gražu wub.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 07 06, 00:00)
]o cia mano diamonds gautos naujienos.Sidabriukai-alpstu,o kankolai-kol kas tik paziuriu paziuriu,nezinau net g.gif



Super pasipildymas thumbup.gif Tos unikos akcijinės, ane? Bet dailiai ir žaismingai atrodo.

QUOTE(Tacita @ 2010 07 06, 00:32)
pamacius sita zuvyte-pirma mintis-DONNA bigsmile.gif 


lotuliukas.gif thumbup.gif Tik, kiek įžiūriu, ji ir kitoje pusėje turi tašką, o Donna viso labo vieną biggrin.gif
Atsakyti