Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 28, 23:19)
Sakau,maz nusipirkt tokia, nereiks apyrankiu lysnu... g.gif :

http://cgi.ebay.com/...=item2308128769

geras thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif -mano svajone tiek kankolu-erilukaha-tavo svajone jauciu sitos lentyneles,nes kankolu sitiek jau beveik ir turi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 28, 23:32)
gal pas kuria yra reiksmes karaliu?net nezinau ju ax.gif

Tai kiekviena gi turim savąją reikšmę, čia Danijos karališkajai porai skirta:
"King & Queen
This Trollbead is in honor of Kings and Queens. In Denmark we are so fortunate to have this tradition."
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 28, 23:34)

cia gal jus ir paciupot tuos du,kuriems per ilgai masciau blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man irgi trys gražiausi: labradoritas, ametistas ir oniksas rolleyes.gif

QUOTE(ewidenta @ 2010 06 28, 22:51)
beja Noa ar prazioplinau ar nemaciau koki gintariuka nukirtai megoj? kita kart MMS  atsiusiu kad matytum ko yra kad nelekt paskum Tau be reikalo ir ramiai namuos apziuret pirmiausiai lotuliukas.gif

Pirkau, nefotografavau biggrin.gif Pirkau tokį vidutinio tamsumo, kaip kataloginis maple syrup, aštuonkampį - dauguma yra šešiakampiai, o pas mane aštuonkampis biggrin.gif Aplamai reikia dar, bet nežinau, kokio. Kokio labai gražaus rolleyes.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 28, 22:56)
Bet vis vien nesuprantu, kokia snukio siuntinėjimo esmė  lotuliukas.gif Jeigu nepripiešti ūsai, tai kam tada? Kad atpažintum ir primuštum? Ar kompromatą kokį surastum? Ir kas iš to?  g.gif

Ir aš nežinau, bet dėl viso pikto susijaudinau - pakankamai rimtai pasirodė mastau.gif Pradėjau nekuriuos įtarinėt, echm, psichikos ligom, o ką, negi negali taip būt mastau.gif Kažkas tavo snukiui teikia tiek pagarbos, kad seivinasi, siuntinėja mastau.gif Dar vdrug į laikraštį įdės su užrašu - neatpažintas lavonas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 28 birželio 2010 - 22:45
QUOTE(daktare77 @ 2010 06 28, 23:23)
Ir as neturiu nei vieno  verysad.gif


vadinas turesi mirksiukas.gif
QUOTE(rasida @ 2010 06 28, 23:36)
Tai kiekviena gi turim savąją reikšmę, čia Danijos karališkajai porai skirta:
"King & Queen
This Trollbead is in honor of Kings and Queens. In Denmark we are so fortunate to have this tradition."

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 28, 23:32)
Mano  joniniu ziedeliai-Klaipedieciai-taip as juos dabar vadinsiu...

na gi pagaliau sulaukem fotoreportazo, saunu kad gavai tai ko norejai 4u.gif grazus kankolai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 28, 23:43)
na gi pagaliau sulaukem fotoreportazo, saunu kad  gavai tai ko norejai  4u.gif grazus kankolai  wub.gif

aciuks,bet geriau sakyk ar ne judvi tuos agatus briaunuotus papirkot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 28, 23:47)
aciuks,bet geriau sakyk ar ne judvi tuos agatus briaunuotus papirkot g.gif

taigi sakau kad mes assa.gif taves neprikalbinau gi, o su Rasida niekad nera problemu flirt.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 28, 23:52)
taigi sakau kad mes  assa.gif taves neprikalbinau gi, o su Rasida niekad nera problemu  flirt.gif  aciuks.gif

lotuliukas.gif doh.gif nu svarbu saviems tie agatai thumbup.gif
Atsakyti
Oi Noa, vel klykiau ant viso buto del pastabos apie atpazinima niekingo apsipirkinejimo metu thumbup.gif Uz namucius dekinga, tema taikli smile.gif Prabalsavau uz oniksa, nors pati turiu tik riuzavus kvarcus.
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 28, 20:30)
Cia va toks kasdieninis variantas ant kaklo su kuriuo miegu, nenusiimu beveik niekuomet...  schmoll.gif :

user posted image

Kaip kasdienis variantas, tai visai neblogas biggrin.gif
šiaip nuostabiai gražu, erilukaha thumbup.gif wub.gif wub.gif kažką panašaus noriu įsigyt ateičiai, bet agatus pakeist obsidianais rolleyes.gif kažkas sakė, kad negražu, kai nedaug sidabriukų, man tai labai labai ir dar kartą labai drinks_cheers.gif
Tiesa, šitų tamsių perlų artimiausiu laiku dar galima bus rast?

O dėl Laisvės ir mano nepilnų apyrankių - tai sutapimas, bet toks tikėtinas biggrin.gif Gi visi žino, kad aš Laisvės konkolų fanė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gardi: 28 birželio 2010 - 23:11
Ačiū už naujus namučius 4u.gif

O jau merginos akmenukų prisipirko nai nai nai - mane tai jie veža,visus susipirksiu doh.gif lotuliukas.gif kada nors lotuliukas.gif dabar po kol kas pas mane oniksas (beje už jį balsavau) ir labradoritas thumbup.gif o dar pirksiu ametistą ir rožinį kvarcą ,kada nors pirksiu blush2.gif dabar nėr už ką doh.gif

o aš kažkokia abžora pasidariau,nugis užsireikė man dar vienos apyrankės doh.gif
Atsakyti