Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 05, 22:46)
o as pasirodau savo pilnai uzbaigtaja,kurioje nesinori jau nieko-nei pridurti,nei atimti wub.gif

------

Ragana,katiniukas pas mane antrasisi apsirodys tik uz kokiu metu,cia Song jau zino,kad menesio begyje tures nauja gyventoja  wub.gif .Mano katiniukas dar tik planuojamas,nes ipatingojo ir vienintelio issvajotojo laukiam


Apyranke wub.gif Tikrai, kad nieko neatimsi ir nepridesi thumbup.gif

blush2.gif persiprasau ir persiunciu tyliai tyliai sveikinimus Song blush2.gif matai, vis prilekdama paskaitau, taip viskas ir susimaiso. Jau kitu mergaiciu apyrankiu ir garsiai nebegiriu, nes bijau ka sumaisyt, tik tyliai pasidziaugiu jusu groziais. Labai noreciau ir as jusu planuojamam ateity meete sudalyvaut, tik vargu ar iseis verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Tacita @ 2010 07 05, 22:47)
nu kad puoda troliu ir laimejai,ka cia jau bepridursi  thumbup.gif  doh.gif



QUOTE(Kikirike @ 2010 07 05, 22:49)
wo čia tai geras,dar ir su tokiom nuolaidom troliukai yra?  bigsmile.gif nu sveikinu gerai ir gražiai  užsipirkus  thumbup.gif


Tai cia taip su Airija atsiskaiciau uz maza asortimenta, nerastas senasiais naslaites, agatu nebuvima ir negalejima gyvai pasirinkti akmenu. matyt tokia man konpensacija, bet man ji laaabai patiko biggrin.gif
Papildyta:
mergaiciukes, gal kas nors turit tokia saugykla troliams? kaip ji realiai? Patogi kazi? g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragana_: 05 liepos 2010 - 22:50
]o cia mano diamonds gautos naujienos.Sidabriukai-alpstu,o kankolai-kol kas tik paziuriu paziuriu,nezinau net g.gif
user posted image
va dvi unikos
user posted image

dar trys grazuoliai

user posted image

MINK_isimylejau sita seska wub.gif
user posted image

Na ir dar tupilakas bei lelijos vandenyje wub.gif

Sadi,aciu uz foto-matai,kaip graziai cia visa turta pristaciau thumbup.gif
-------

jei kazkuria uzkabins mano kurie nors parodytieji diamondsiniai kankolai-rasykit,nes kol kas as jiems indiferentiska blink.gif -nesuprantu kodel g.gif Gal man juos nors ir ne akmenys,ale kaip Fontenay sake-po vandeniu paplaut ir saulej palaikyt,kad isimyleciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Bet sidabriuku-tai jau niekam ir ne uz ka neatiduociau ok.gif good.gif didis.gif
Aciuks dar karta Sadi uz diamonds uzsakyma aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragana_ @ 2010 07 05, 23:58)

mergaiciukes, gal kas nors turit tokia saugykla troliams? kaip ji realiai? Patogi kazi? g.gif

user posted image


aš turiu,man tai ji patinka,tik gal dar neturiu tiek daug karoliukų kad pilną užpildyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 05, 23:49)

labai gražiai viskas suderinta  wub.gif

acius ax.gif

QUOTE(Ragana_ @ 2010 07 05, 23:58)
Apyranke  wub.gif Tikrai, kad nieko neatimsi ir nepridesi  thumbup.gif

mergaiciukes, gal kas nors turit tokia saugykla troliams? kaip ji realiai? Patogi kazi? g.gif

user posted image

acius.

Beje dezute sita maciau ir manau kad neblogas daiktas.LT perkant uz 1000lt dovanu gauni ja.O siaip ji apie 150lt kainuoja
Atsakyti
Ragana, nerealus pasisekimas - reikėjo imt visus urmu ir paskui pardavinėt su 30% nuolaida biggrin.gif Būtų dar ir pelnas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 07 06, 00:02)
Ragana, nerealus pasisekimas - reikėjo imt visus urmu ir paskui pardavinėt su 30% nuolaida  biggrin.gif Būtų dar ir pelnas biggrin.gif

ot ir as pagalvojau lotuliukas.gif
Atsakyti
Tacita - oho kiek naujienų thumbup.gif labai faini,linksmi karoliukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2010 07 05, 16:18)
Merginos, gal kur dar matėt kaktusą? Aišku palaukiau kol dings visai ir užsimaniau  doh.gif  lotuliukas.gif

Klaipedoj yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 05, 23:01)
aš turiu,man tai ji patinka,tik gal dar neturiu tiek daug karoliukų kad pilną užpildyti  ax.gif


Niu tada reiks ir man uzsisakyti thumbup.gif Bo kai daba grandineles dvi ir jas patoviai noresis varstyt, reik saugiu patalu troliukams thumbup.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 07 05, 23:02)
Beje dezute sita maciau ir manau kad neblogas daiktas.LT perkant uz 1000lt dovanu gauni ja.O siaip ji apie 150lt kainuoja


Koks seskiukas wub.gif

Kad man kas cia duotu tokia nemokamai, senai kokias tris tureciau lotuliukas.gif
As galvoju is cia bandyt siustis g.gif
Papildyta:
QUOTE(Enita @ 2010 07 05, 23:02)
Ragana, nerealus pasisekimas - reikėjo imt visus urmu ir paskui pardavinėt su 30% nuolaida  biggrin.gif Būtų dar ir pelnas biggrin.gif



QUOTE(Tacita @ 2010 07 05, 23:03)
ot  ir as pagalvojau lotuliukas.gif


lotuliukas.gif tai, kad man labiau prie sirdies, tos nepelno siekiancios organizacijos biggrin.gif ale jei buciau buvus viena, tai gal buciau ir viska pasiemus, bet kai kas primine, kad uz namo nuoma po poros dienu moket reikes doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragana_ @ 2010 07 06, 00:10)
ale jei buciau buvus viena, tai gal buciau ir viska pasiemus, bet kai kas primine, kad uz namo nuoma po poros dienu moket reikes  doh.gif  lotuliukas.gif

vis tie TRIKDZIAI vyriskos gimines lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 05, 23:46)
Mano katiniukas dar tik planuojamas,nes ipatingojo ir vienintelio issvajotojo laukiam

O koks?

QUOTE(Ragana_ @ 2010 07 05, 23:58)
mergaiciukes, gal kas nors turit tokia saugykla troliams? kaip ji realiai? Patogi kazi? g.gif

Aš turiu, man labai patinka. Joje ir laikau savo pupsus. Ypač dabar, kai nenešioju. Pamest bijau vis dar doh.gif

Erszebeth, apyrankės labai mirksiukas.gif
Ragana, pirkiniai super. Kodėl pas mus tokių nuolaidų nedaro? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 05 liepos 2010 - 23:21
QUOTE(Tacita @ 2010 07 05, 23:19)
vis tie TRIKDZIAI vyriskos gimines  lotuliukas.gif  doh.gif

schmoll.gif si kart trikdziai buvo moteriskos gimines biggrin.gif Shopintis su vyriskos gimines atstovais geriau visai nevaziuoti lotuliukas.gif
Atsakyti