Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Erzebeth labai grazu wub.gif
O jei kas uzsisakinesit is uzsieniu tai duokit zinot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 05, 00:42)
va tai tau, nu kad uzsipuolus butum, kas cia tokio, man tik malonu pamatyt gyvai forumiete, o dar plius mano pusbrolio draugo zmona  ax.gif
Vat as tai nesusilaikiau ir isdrysau Erilukahos net verini paciupinet smile.gif, jau toki nerealus tie akmenai pas jaja, ir agatus gyvai maciau pirma karta karsta.gif

nu tai jau kitą kartą čiupsiu tavi lotuliukas.gif 4u.gif

Erszebeth - nu kokie gražūs vėriniai 4u.gif wub.gif

O aš dar vis Palangoje blush2.gif vis dar barškinu lotuliukas.gif vis gundausi tuos Jūros turtus nusipirkti ta proga kad čia esu,ale kad vln gaučiau lipduką g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 05, 16:22)
O aš šiandien apsišarvavau  bigsmile.gif

Galiu išduoti, kur dar yra pora apelsininių šarvuočių ir vienas medaus spalvų unika, panašus į mano vidurinįjį  ax.gif

O dabar varau verti derinių  biggrin.gif

na va kaip puikiai derinukai atrodo-as ta pirmaji sarvuotuka dvispalvi irgi ciupinejau thumbup.gif .Vilniuj,nepamenu kur g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaiciukes 4u.gif
Kaip graziai atrodo apyrankyte ant mergytes rankos wub.gif pasaka thumbup.gif
Kaip pavydu skaitant jusu pasakojimu apie Palanga blush2.gif Toks neapsakomas noras namo apeme... As juk pati is Palangos, tai tokia nostalgija...

O man mergaites kaip sestadieni pasiseke bigsmile.gif kaip aklai vistai grudas thumbup.gif dubline uzsukau i parduotuvele, kurioje troliuku stendukas buvo, ogi matau, kad parduotuve uzsidaro ir viska isparduoda su 50 % nuolaida bigsmile.gif Tad si karta nepasikuklinau ir apsipirkau kaip niekada (turbut pirmas ir paskutinis kartas, kai toki kieki troliu nusipirkau vienu metu rolleyes.gif )

Apyranke su perliuku - draugei, o kita mano nauja su visais naujaisiais troliais ir uzsegimais wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragana_: 05 liepos 2010 - 22:35
QUOTE(Ragana_ @ 2010 07 05, 23:33)
Tad si karta nepasikuklinau ir apsipirkau kaip niekada (turbut pirmas ir paskutinis kartas, kai toki kieki troliu nusipirkau vienu metu  rolleyes.gif  )

va cia tai sekme,va cia tai grobis blink.gif biggrin.gif -nu baltai pavydziu net del tokios kainos ir sitokiu gerybiu.As jauciu isvis nebuciau is parduotuves isejus,nes visko noreciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Erszebeth, kokie grazus sarvuociai ir apyrankese jie thumbup.gif apskritai, man sarvuociai laaabai grazus, gaila, pas mane kolkas tik vienas, nors jei as ir toliau tokiais tempais
hihihi.gif tai... assa.gif

topsecret.gif Beje, tyliai tyliai sveikinu Tacita, nusprendus i seima priimti katiniuka 4u.gif
Atsakyti
Ragana, puikūs pirkiniai, net smagu, kad taip nuskilo good.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 05, 22:38)
va cia tai sekme,va cia tai grobis blink.gif  biggrin.gif -nu baltai pavydziu net del tokios kainos ir sitokiu gerybiu.As jauciu isvis nebuciau is parduotuves isejus,nes visko noreciau lotuliukas.gif


Zinok as pati buvau is laimes soke yahoo.gif i ta parde gryzau dar tris kartus, o po to vaziuodama aftobusu namo, skaudenau sirdi, kad dar pora karoliu palikau, tai priverciau kita ryta pusesere vaziuot ir sudarius sarasiuka nupirkti likusius sidabriukus ir dar du stikliukus new_russian.gif Gerai, kad pusesere nuvaziavo ir viska nupirkus paskui dar man ir i namus pristate good.gif Ale savaitgali jauciaus kaip aukso puoda laimejus clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
o as pasirodau savo pilnai uzbaigtaja,kurioje nesinori jau nieko-nei pridurti,nei atimti wub.gif
user posted image
------

Ragana,katiniukas pas mane antrasisi apsirodys tik uz kokiu metu,cia Song jau zino,kad menesio begyje tures nauja gyventoja wub.gif .Mano katiniukas dar tik planuojamas,nes ipatingojo ir vienintelio issvajotojo laukiam
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 05, 22:44)
Ragana, puikūs pirkiniai, net smagu, kad taip nuskilo good.gif

Aciu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragana_ @ 2010 07 05, 23:44)
skaudenau sirdi, kad dar pora karoliu palikau, tai priverciau kita ryta pusesere vaziuot ir sudarius sarasiuka nupirkti likusius sidabriukus ir dar du stikliukus  new_russian.gif Gerai, kad pusesere nuvaziavo ir viska nupirkus paskui dar man ir i namus pristate  good.gif Ale savaitgali jauciaus kaip aukso puoda laimejus  clap.gif  clap.gif  clap.gif

nu kad puoda troliu ir laimejai,ka cia jau bepridursi thumbup.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragana_ @ 2010 07 05, 23:33)


Apyranke su perliuku - draugei, o kita mano nauja su visais naujaisiais troliais ir uzsegimais  wub.gif



wo čia tai geras,dar ir su tokiom nuolaidom troliukai yra? bigsmile.gif nu sveikinu gerai ir gražiai užsipirkus thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(Tacita @ 2010 07 05, 23:46)
o as pasirodau savo pilnai uzbaigtaja,kurioje nesinori jau nieko-nei pridurti,nei atimti wub.gif


labai gražiai viskas suderinta wub.gif
Atsakyti