Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Merginos, gal kur dar matėt kaktusą? Aišku palaukiau kol dings visai ir užsimaniau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš šiandien apsišarvavau bigsmile.gif

user posted image

user posted image

Galiu išduoti, kur dar yra pora apelsininių šarvuočių ir vienas medaus spalvų unika, panašus į mano vidurinįjį ax.gif

O dabar varau verti derinių biggrin.gif
Atsakyti
Va ir suvėriau... Bites turėtų traukti, nes būtent violetinę ir geltoną/oranžinę spalvas jos mato ryškiausiai biggrin.gif

user posted image

Mano nuostabai, pagaliau apyrankėje rado vietą nepritapėlis (violetinis su taškais), kurį kažkada netgi bandžiau parduoti ar iškeisti. Bet palaukė ir išlaukė savo momento.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 05, 16:22)
O aš šiandien apsišarvavau  bigsmile.gif

nu kaip fainai tu cia apsitroliavai thumbup.gif , ir dar tokiu groziu LT galima rasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 05, 17:12)
nu kaip fainai tu cia apsitroliavai thumbup.gif , ir dar tokiu groziu LT galima rasti g.gif


Galima, galima bigsmile.gif Tas gelsvas su violetiniu šarvuotis išvis ilgai vargo, šeimininkės laukdamas, kamputyje užgrūstas. Gal mėnesį laiko aš vis pro šalį eidama su juo pasišnekėdavau, pirštu per nugarą perbraukdavau, bet galvodavau, kam man jis biggrin.gif Bet šiandien sužavėjo jo retirintas oranžinis giminaitis ir ypač - tas rapsų ir paprasto medaus skaidrumo, tai prie kompanijos prigriebiau ir trečią, nes anų dviejų dėka pasidarė į temą blush2.gif
Atsakyti
Gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 05, 17:35)


Ačiū blush2.gif

Suvėriau visus savo šarvuočius (išskyrus vieną - juodą, kuris sėdi ant juodos apyrankės ir yra "neliečiamas") ir žiūriu, kad visai smagiai atrodo, dabar taip ir nešiosiu biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Nu irgi gražu thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti

Erzebeth labai fainas antrassis variantas (nors ir pirmas labai geras- toks ryškus good.gif). Bet antrasis žavus dėl skirtingų dydžių bigsmile.gif ir tos pelės ant sūrio kažko ėmė traukt akį blush2.gif Ir iš vis, tik švažiavau į Kauną, pirmi žodžiai buvo - pagaliau vieta, kur trolių nusipirkt galima lotuliukas.gif
Atsakyti
Erzebeth, vis grįžtu ir grįžtu pasižiūrėt- nu ta pirmoji tavo labai patinka.. Nesuprantu kas mane ten taip traukia.
Atsakyti
Ka tik skambino Dzaska nuo juros, linkejimai visoms smile.gif oras geras, ryt gris, pati prisiduos su troliais ar be ju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 07 05, 20:13)
Erzebeth, vis grįžtu ir grįžtu pasižiūrėt- nu ta pirmoji tavo labai patinka.. Nesuprantu kas mane ten taip traukia.

Ir mane traukia - vis pažiūriu... Gražu thumbup.gif
Atsakyti