Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 05, 00:00)
Pardavejos labai fainos, pritaike jau negaliojancia nuolaida 10 proc, kadangi buvau ju internetines parduotuves www.troliukaroliukai.lt  pirma vykusi pirkeja

Apsaugų, turbūt, nežiūrėjai? Panorama gavo užsakytą Venerą, o apsaugos ne. Tipo, neatsiuntė. Jei kas kur matėt, duokit žinot ax.gif
Rasida, gal Megoj matei?
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 07 05, 00:05)
Apsaugų, turbūt, nežiūrėjai? Panorama gavo užsakytą Venerą, o apsaugos ne. Tipo, neatsiuntė. Jei kas kur matėt, duokit žinot ax.gif
Rasida, gal Megoj matei?

nea, nesusiprotejau, bet jau ir man reikia, nes meksikonas ko tai prasiskete truputi ar ka jis ten isklero, jau neramu daros.
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 04, 09:25)
Linkėjimai poilsiaujančioms  4u.gif


ačiū ax.gif
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 05, 00:00)

Kaip zinia, Palangoj vidur Basanaviciaus stovi vienas stendukas, ir nieko gero neturi nei retintu nei uniku, tik uzklausiau labradorito svytincio, tai sake turi, uzsakys ir atves.....


ėgis nugi tave mačiau aš-kai tau iškrito labradoritas tai aš šalia stovėjau bigsmile.gif ir masčiau ar čia forumietė ar šiaip blush2.gif aš buvau su dviem vežimais,tik jie už nugaros stovėjo lotuliukas.gif daug žmonių poto rinkosi tai ir išvarėm su šeimyna blush2.gif sveikinu su dar vienu labradoritu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 05, 00:17)
ačiū  ax.gif
ėgis nugi tave mačiau aš-kai tau iškrito labradoritas tai aš šalia stovėjau  bigsmile.gif ir masčiau ar čia forumietė ar šiaip blush2.gif aš buvau su dviem vežimais,tik jie už nugaros stovėjo  lotuliukas.gif daug žmonių poto rinkosi tai ir išvarėm su šeimyna  blush2.gif sveikinu su dar vienu labradoritu  wub.gif

kodel nieko nesakei? ah tu mirksiukas.gif nepastebejau taves, taip buciau norejus pamatyt tavo coliuke smile.gif
As ir su trim vaikais (viens is ju vyras biggrin.gif ) apsikrovus ir su vezimu didziausiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 04 liepos 2010 - 23:22
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 05, 00:20)
kodel nieko nesakei? ah tu  mirksiukas.gif nepastebejau taves, taip buciau norejus pamatyt tavo coliuke smile.gif
As ir su trim vaikais (viens is ju vyras biggrin.gif ) apsikrovus ir su vezimu didziausiu smile.gif


aj tai kažkaiptais nigi čia pulsi ir klausi ,o tu čia tokia ir anokia lotuliukas.gif beje čia organizavotes meeta tai bus meetas ar ne? mažum ir aš nutaikysiu su Smilte atvažiuoti blush2.gif
Atsakyti
mergos vistyte ir gaidelis retinti gal kuriai, labai jau cia retai pasitaiko sie troliai :
http://cgi.ebay.com/...=item3f0117d9e3
Papildyta:
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 05, 00:24)
aj tai kažkaiptais nigi čia pulsi ir klausi ,o tu čia tokia ir anokia  lotuliukas.gif beje čia organizavotes meeta tai bus meetas ar ne? mažum ir aš nutaikysiu su Smilte atvažiuoti  blush2.gif

va tai tau, nu kad uzsipuolus butum, kas cia tokio, man tik malonu pamatyt gyvai forumiete, o dar plius mano pusbrolio draugo zmona ax.gif
Vat as tai nesusilaikiau ir isdrysau Erilukahos net verini paciupinet smile.gif, jau toki nerealus tie akmenai pas jaja, ir agatus gyvai maciau pirma karta karsta.gif
Atsakyti
Merginos kada susitikima darom ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 07 04, 20:50)
Yell, tai ta dukriuko svente vakar ir buvo? Pas mus taip pat.  Tik karoliukai trys, nors metai du doh.gif


Sveikiniai ir tavo mažylei wub.gif Vaizdų bus?

QUOTE(borooze @ 2010 07 04, 22:56)
Merginso gal kuri darysit užsakymą prijungtumėt ir mane smile.gif ? AŠ vis žiūriu bet per šventes smegenai neveikia kaina gaunasi beveik tokai pati kaip LT ar ne? Tų pačių troliukų kur ir pas mus yra?


Jeigu tų pačių, kaip pas mus, t.y. kataloginių, kaina gaunasi didesnė, nes prisideda siuntimas. Nebent Ebay kur nors pasiseka pigiau nugriebti. Bet mes perkam tai, ko pas mus nėra ar sunku rasti - retirintus, unikas ir pan.

QUOTE(Fontenay @ 2010 07 05, 00:00)
Toki va tai nuotykiai mano rolleyes.gif


Kokie smagūs nuotykiai thumbup.gif Tai rodyk savo gražuolį bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 07 04, 22:00)
Birželio 30d suėjo 2 metukai. O kokius karolius jūs ėmėt?

Musu liepos 3 d. Vasaros drugeli turejau jau is seniau jai skirta, Abba, ir dar toki melsvai taskuota. Dar paimsiu skorpiono-tetuko zvaigzdute, dar planuoju vezio-zuvies zvaigzdute. Gal raidele pagausiu kur. Po truputi susirinks, kol gales nesioti. Dabar dar reikia viska dantimis patikrinti ax.gif

Vaizdu veliau, po savaitgalio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 05 liepos 2010 - 09:45
QUOTE(Fontenay @ 2010 07 05, 00:00)
Pardavejos labai fainos, pritaike jau negaliojancia nuolaida 10 proc, kadangi buvau ju internetines parduotuves www.troliukaroliukai.lt  pirma vykusi pirkeja, ir labai nuosirdziai dziaugesi mane pamate. Apciupinejau visus trolius, retintu ir uniku ten jau nera. Paliktas limituotas trolstone Tacitai. Tacita - jis taves laukia 4u.gif

Fontenay,nu ir naujienu parasei apie Palangos trolyna-geras,nu susitik tu man tai su merguckom lotuliukas.gif thumbup.gif Labai malonu,kad uzmatei man rezervuota Jurbarke trollstona-ar grazus?Imti?Nes man foto mergaites atsiunte,bet ten buvo du,o ne vienas g.gif .Kaktusas jau pas mane is Jurbarko keliauja thumbup.gif -spejau paciupti.

Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 05, 12:50)
Fontenay,nu ir naujienu parasei apie Palangos trolyna-geras,nu susitik tu man tai su merguckom lotuliukas.gif  thumbup.gif Labai malonu,kad uzmatei man rezervuota Jurbarke trollstona-ar grazus?Imti?Nes man foto mergaites atsiunte,bet ten buvo du,o ne vienas g.gif .Kaktusas jau pas mane is Jurbarko keliauja thumbup.gif -spejau paciupti.

maciau abu as tuos trllostonus, vienas visai nepamenu, matyt ispudzio nepaliko, o kitas normaliai. Bet as grazesni turiu, mano tikrai fainesnis, jei noresi, rasyk, perleisiu uz lietuviska kaina smile.gif
Atsakyti
Smagūs nuotykiai iš poilsiaujančiųjų girdėti biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti