Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Linkėjimai poilsiaujančioms 4u.gif
Atsakyti
Gero poilsio thumbup.gif Žiūriu, Palangoje tik "vienos žvaigždutės" trolių kioskas, bet vasaros sezonu galėtų ten užvežti ir didesnį asortimentą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 04, 10:04)
Gero poilsio  thumbup.gif Žiūriu, Palangoje tik "vienos žvaigždutės" trolių kioskas, bet vasaros sezonu galėtų ten užvežti ir didesnį asortimentą  biggrin.gif

Vieno troliuko smile.gif Girdėjau, kad mūsų forumietės ten sėkmingai susipažįsta pagal apyrankes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 07 04, 10:09)
Vieno troliuko smile.gif Girdėjau, kad mūsų forumietės ten sėkmingai susipažįsta pagal apyrankes  smile.gif


Vakar pamiršau padėkoti už atsakymą dėl Macrow 4u.gif Buvau rezervavusi karoliuką, po to jis dingo iš mano krepšio, tada vėl rezervavau, kol pereis pinigėliai į PayPal sąskaitą, per tą laiką jis vėl dingo, ir nuo vakar kabo rezervuotas, nors dar nenupirktas doh.gif Laukiu, gal atsilaisvins, ir vis nesulaukiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 04, 10:38)
Vakar pamiršau padėkoti už atsakymą dėl Macrow  4u.gif Buvau rezervavusi karoliuką, po to jis dingo iš mano krepšio, tada vėl rezervavau, kol pereis pinigėliai į PayPal sąskaitą, per tą laiką jis vėl dingo, ir nuo vakar kabo rezervuotas, nors dar nenupirktas  doh.gif Laukiu, gal atsilaisvins, ir vis nesulaukiu  unsure.gif

Būna, kad rezervuoti jie kabo poilsio dienomis, nupirkusi esu ir mačiau, kad nupirktieji vis dar rezervuoti. Tik ryt gali paaiškėti.
Atsakyti
Labas rytelis :)vakar buvom Traku pylyje "Pilenu" operoje. Maciau viena tamsiaplauke ilgaplauke su troliukais, odinuke ir grandinele. Gal kuri is forumo? wink.gif
Atsakyti
Yell,nu labai jauciu ir tau kaip mamai miela buvo dovana dukrytei,tuo labiau kad ji taip dziaugiasi-maniske pauges,ir as pagalvosiu wub.gif
----------
Merguciai,as druskininkuose.trolyne yra zvirblis,actekai,astuonveidis,varles,vasariskas retintas kankolas,retintas-alyvu spalvos paslaptis,maciau kazkuri norejo.Ir labai grazi trejybe-viena akyte violetine,kita turkio,trecia zalia-zodziu grozis neispasakytas doh.gif daugiau-nieko blatno,pasirinkimas skurdokas.
Papildyta:
Tiesa,dar zvaigzduciu kelios yra(baltos nera schmoll.gif )ir Trollstounu keli -limituoti.
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 07 04, 10:54)
Būna, kad rezervuoti jie kabo poilsio dienomis, nupirkusi esu ir mačiau, kad nupirktieji vis dar rezervuoti. Tik ryt gali paaiškėti.


Mano karolius atsilaisvino, bet SEBas neveikia iki 7 dienos frusty.gif Gal kas nors netyčia šiuo metu perkate iš Macrow, ir jūsų bankas ne SEB? Jungčiausi prie užsakymo blush2.gif
Atsakyti
Yell, tai ta dukriuko svente vakar ir buvo? Pas mus taip pat. Tik karoliukai trys, nors metai du doh.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 07 04, 20:50)
Yell, tai ta dukriuko svente vakar ir buvo? Pas mus taip pat.  Tik karoliukai trys, nors metai du doh.gif

Birželio 30d suėjo 2 metukai. O kokius karolius jūs ėmėt?
Atsakyti
LAbukas 4u.gif

Yell - dukryte wub.gif aš irgi dukrytę stebėjau, tik poto karoliuką pamačiau !!!!

Merginso gal kuri darysit užsakymą prijungtumėt ir mane smile.gif ? AŠ vis žiūriu bet per šventes smegenai neveikia kaina gaunasi beveik tokai pati kaip LT ar ne? Tų pačių troliukų kur ir pas mus yra?

Gal buvot kurios Kaune vykusioje popietėje ? smile.gif Velnias nespėjau pati sad.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif
ka tik grizau is Palangos, nespejau dar perskaityti per tas dieneles ka priraset ax.gif, bet permeciau foto ka idejot:
Laisve - super papildymai thumbup.gif (dziaugiuosi kad Donna pagaliau tave pasieke), Yell - tavo dukryte miela mergyte flirt.gif , ir apyranke labai labai tinka smile.gif.
Visa kita, atrasiu laiko prisesiu, paskaitysiu.
Na ka gi, vaziuodama pro Jurbarka, aplankiau troliu stenda sidabro krautuvelej vienoj. Papirkau turkio prizme (iki siol irgi netrauke mane jos doh.gif ) ir naslaites violetines (ne melynas) baltam fone. Pardavejos labai fainos, pritaike jau negaliojancia nuolaida 10 proc, kadangi buvau ju internetines parduotuves www.troliukaroliukai.lt pirma vykusi pirkeja, ir labai nuosirdziai dziaugesi mane pamate. Apciupinejau visus trolius, retintu ir uniku ten jau nera. Paliktas limituotas trolstone Tacitai. Tacita - jis taves laukia 4u.gif
Kaip zinia, Palangoj vidur Basanaviciaus stovi vienas stendukas, ir nieko gero neturi nei retintu nei uniku, tik uzklausiau labradorito svytincio, tai sake turi, uzsakys ir atves. Nupedinau sestadieni, ir mano dideliam nustebimui tikrai ta labradorita atveze is Kauno Megos. Nu patikekit nerealaus grozio ir spindesio jis wub.gif , man net is ranku iskrito ant prekystalio. Tada pardaveja pasake, kad butinai ji turiu papirkti, nes anas pats prasosi imamas ir prisijaukinamas (toks prietaras), dave paskaityt apie akmenus knygeleje. Taipogi papasakojo, kaip akmenus reikia nuplauti su muilu ir sauleje palaikyti, kad prisigertu geros energijos ir kad issivalytu nuo visko, kad tik mano vienos jis butu smile.gif As ji ir taip buciau emus net nesusimastydama, irgi pritaike 10 proc. nuolaida. Dabar turiu jau 3 labradoritus. Tai va, taip beplepedama prie stendo pamaciau viena mergyte su mama, atkreipiau demesi i dukrytes apyranke, nugi ji visa is kinieciu, is karto pagalvojau kurios forumietes dukra ja turi, bet kazkaip nepatogu nei klaust nei sakyt, bet pas mamyte pamaciau ant kaklo verini is akmenu, velgi prisiminiau, kad Erilukaha buvo idejus foto ir minejus kad niekada nenusiima sio verinio. Ir ka jus manot, susitikom su Erilukaha pirma karta. Labai sauni ir grazi mamyte ir jos vaikuciai wub.gif . Ot sakau pasaulis mazas... mastau.gif Is kart prisiminiau jos verdama troliska sriuba, na i troli ji nepanasi visai lotuliukas.gif , malonu buvo susipazint Erilukaha mirksiukas.gif
Vaziuodama atgal namolio, prasukau pro Taurage, bet ten troliai nedirbo siandien smile.gif Toki va tai nuotykiai mano rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 04 liepos 2010 - 23:04