Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Gricė @ 2010 07 03, 00:23)
Reiktų mums visoms, turinčioms katinus, juos turėt, oi reiktų g.gif

drinks_cheers.gif Oj kaip sutinku 4u.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 03, 10:20)
Įmetu vaizdų  mirksiukas.gif



Šaunus pasipildymas thumbup.gif Juodoji, neskaitant sidabriukų, visai kaip mano bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 07 02, 22:41)
Laba vakara  4u.gif

Kuri minejot del prizmiu man ir jos pradejo patikt gyvina apyranke  ax.gif ir dar :

sakiau thumbup.gif 4u.gif

QUOTE(Laivite @ 2010 07 02, 22:58)
Esu macius ta karoliuka nera jis didelis  ax.gif

aisku,nu bet ziaurai noriu doh.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 07 03, 00:09)
Nugi merginos liga umėja - visdėlto dar vieną apyrankę papirkau su meksikono užsegimu ir pasiėmiau rožinį kvarcą ( ta briaunuotą )  blush2.gif vyras sakė čia už

suuuppeeerr,as uzsirezervavau viena meksikona,labai jau spalvos man jo wub.gif ,bet apyrankes nenoriu,noriu grandineles,o tada nepigu gaunasi,ale vyras nudziugino-sake jis pagalvos blink.gif .Visgi gal ax.gif

QUOTE(Laisvė @ 2010 07 03, 10:20)
Įmetu vaizdų  mirksiukas.gif


nu ir pridejai groziu-bulbe labai grazi,o kas tas karolius pilkai melsvas?Donna labai subtili wub.gif .O gintariukas tas tarp pleksiu ir mazgo-labai jau grazus,net as gintaru nemegeja toki mielai isigyciau.Zodziu viskas super
Atsakyti
mergos,per kur ideti foto,man per tinypic kazko stringa
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 03, 13:15)
nu ir pridejai groziu-bulbe labai grazi,o kas tas karolius pilkai melsvas?Donna labai subtili wub.gif .O gintariukas tas tarp pleksiu ir mazgo-labai jau grazus,net as gintaru nemegeja toki mielai isigyciau.Zodziu viskas super

Tas pilkai melsvas? Gal unika - šarvuotis, nes, be sidabriukų, ten dar yra labradoritas.

QUOTE(Tacita @ 2010 07 03, 13:53)
mergos,per kur ideti foto,man per tinypic kazko stringa

Mano nuotraukos iš photobucket'o mirksiukas.gif
Atsakyti
Dukrytei antro gimtadienio proga apyrankę padovanojom smile.gif džiaugsmas neišpasakytas
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Grožis mergučės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 07 03, 16:08)
Dukrytei antro gimtadienio proga apyrankę padovanojom smile.gif džiaugsmas neišpasakytas


wub.gif

Kiek kainuoja siuntimas iš Macrow? Susidedu į krepšį, ir rodo, kad 0 unsure.gif Ar taip gali būti?
Atsakyti
Yell, jau dukriuko grožis... Ne į apyrankę žiūrėjau wub.gif
QUOTE(Erszebeth @ 2010 07 03, 21:17)
wub.gif

Kiek kainuoja siuntimas iš Macrow? Susidedu į krepšį, ir rodo, kad 0  unsure.gif Ar taip gali būti?

Jei užsisakai už didesnę sumą nei 200 svarų, nemokamas. O iki tos sumos - 8,50 GBP. Reikia pasirinkti tame punktelyje "Current shipping is ...", ir tada rodys wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 07 03, 16:08)
Dukrytei antro gimtadienio proga apyrankę padovanojom smile.gif džiaugsmas neišpasakytas

kaip grazu dziaugiuos ir sveikinu tuo paciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Laba visom bigsmile.gif
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 03, 00:09)
aš tai dar kaupiuosi ale atostogoms,ryt išvarau barškinti karoliukų į Palangą  blush2.gif

he he he ir as po ilgu galvoju ryt is anksto ryto i Palanga barskint karoliuku ax.gif daug musu ten yra g.gif smagu butu uzmatit ax.gif
Visom turiningu iseiginiu 4u.gif , gal ka idomaus, kokia grazia troliska foto parvesiu lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
Merginos barškinu savo kankolais jau Palangoje thumbup.gif o beto Basanavičiaus gatvėj Trolius pardavinėja bigsmile.gif thumbup.gif dar nepirkau nieko blush2.gif Linkėjimai iš pajūrio 4u.gif

QUOTE(Laisvė @ 2010 07 03, 10:20)
Įmetu vaizdų  mirksiukas.gif
Kiek anksčiau įsigyta raudona odinukė su meksikonu, bulbė ir dėmėtasis  rolleyes.gif


labai gražu wub.gif

QUOTE(Yell @ 2010 07 03, 16:08)
Dukrytei antro gimtadienio proga apyrankę padovanojom smile.gif džiaugsmas neišpasakytas


ojetau kaip faina ir miela wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Jau kaip šitos temos pasiilgstu biggrin.gif Jei Palangoje trolių yra, tikrai manau nusipirksiu smile.gif Bet kokia gera savaite vėliau biggrin.gif
Papildyta:
YELL, labai miela tavo mergaitė wub.gif Ir dailiai atrodo troliukai ant vaiko rankytės wub.gif Saviškei nerodysiu doh.gif
Atsakyti