Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Katinukas maziukas super!!!!!!!!! sveikinaaaam visi kartu su mano garbanėle tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 07 02, 14:01)
Merginos, tyliai tyliai, bet panašu, kad man diedas kačių leis nusipirkt blush2.gif Palaužiau biggrin.gif



4u.gif Sveikinu 4u.gif Naujas augintinis namuose yra geris.


O ash va vakar su MB taip susiedziau, kad nesikalbam dar iki siol... kazkaip jauciu kad namie su karoliu kokiu nauju pasirodys....kaupiuosi kaip cia nepraskydus is karto g.gif
Atsakyti
Jeigu su karoliu, tai praskyk ir labai, tada visada po karoliuką atneš. O karoliuko vertė turi priklausyt nuo konflikto lygio....Arba daug karolių turėsi, arba sutuoktinį labai nekonfliktišką thumbup.gif
Atsakyti
Labas. Kol perziurejau viska, kol ispavydejau kiekvienai. blush2.gif blush2.gif

Gal kuri kur matet skorpiono zvaigzdute ?

Song, as irgi tyliai tyliai linkiu tau katuka glostyti 4u.gif

Atsakyti
Merginos, Drugeliukaiten prašė paklausti, kas kažkokio kiniečio sidabro ieškojot?
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 07 02, 18:07)
Labas. Kol perziurejau viska, kol ispavydejau kiekvienai.  blush2.gif  blush2.gif

Gal kuri kur matet skorpiono  zvaigzdute ?



man rodos as turiu nauja ir galiu perleist 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 02, 18:39)
man rodos as turiu nauja ir galiu perleist 4u.gif

Labai malonu, parasiau a.z.
Atsakyti
Laba vakara 4u.gif
Pagaliau prisedau , nors galva pailsi ax.gif
Song sveikinu su augintiniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir as buciau turejus bet Maskva pagriebe mano katinuka nespejau verysad.gif ir vardas buvo duodas amber tai buciau pirkus odinuke su gintaru ir oniksu ax.gif nu bet ateity tik juodo noriu ir be plauku ax.gif
Kuri minejot del prizmiu man ir jos pradejo patikt gyvina apyranke ax.gif ir dar pastebejau kad amerikonkos vienodus sidabriukus deda visai grazu.
Idomu kaip musiskes ilsisi ax.gif jauciu zyba ju apyrankes eh paziuret lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 30, 16:32)
Pasikartosiu-mergaiciai,nejaugi ne viena neturit retintu keturiu varlyciu gyvai foto parodyt/nu taip smalsu kokio dydzio tas sidabriukas,labai jos man mielos wub.gif

Esu macius ta karoliuka nera jis didelis ax.gif
Atsakyti
Nugi merginos liga umėja - visdėlto dar vieną apyrankę papirkau su meksikono užsegimu ir pasiėmiau rožinį kvarcą ( ta briaunuotą ) blush2.gif vyras sakė čia už tris mėnesius lotuliukas.gif doh.gif pasakiau,kad mažum nebeliks to meksikono,o mažum dar ir tą akciją kur perki grandinėlę ir apyrankę ir gauni karoliukus du pasibaigs ,tai ir nusipirkau blush2.gif foto nėra deja,gal prie jūros pafotkinsiu,nes vyras parupino internetą,tai ten būsiu irgi su ryšiu thumbup.gif

Song - tyliai tyliai sveikinam su busimu augintiniu wub.gif 4u.gif


QUOTE(dzaska @ 2010 07 02, 22:41)

Idomu kaip musiskes ilsisi ax.gif  jauciu zyba ju apyrankes eh paziuret  lotuliukas.gif


aš tai dar kaupiuosi ale atostogoms,ryt išvarau barškinti karoliukų į Palangą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 07 02, 14:01)
Merginos, tyliai tyliai, bet panašu, kad man diedas kačių leis nusipirkt blush2.gif Palaužiau biggrin.gif

Didžiausi sveikinimai 4u.gif
Katinukas namuose - linksma namuose 4u.gif Tikrai tikra bigsmile.gif i.
O yra ir troliukas - sidabrinis katinukas ax.gif Reiktų mums visoms, turinčioms katinus, juos turėt, oi reiktų g.gif
Atsakyti
Įmetu vaizdų mirksiukas.gif
Kiek anksčiau įsigyta raudona odinukė su meksikonu, bulbė ir dėmėtasis rolleyes.gif

user posted image

Praėjusios savaitės džiaugsmas: tamsusis gintaras (unika), dar vienas laimės mazgas ir stabžiukas rolleyes.gif

user posted image

Ir Donna bei Santa bead rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti