Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Tacita @ 2010 07 01, 17:48)
Taigi zvaigzduciu ir taip yra pirkti,kam siustis  g.gif

Kur yra pirkti vėžio žvaigždučių? g.gif Tą patį Dzaska ie pasakė smile.gif O apie jas juk ir rašiau.
Kitas dalykas, labai norėčiau retirintų pilkojo šarvuočio, nuo Rasidos nusižiūrėjau wub.gif ir vandens lelijų wub.gif

Atsakyti
As irgi kai ka maciau siandien.Vilnietes,jei kam meksikonu-yra nemazai dar,net akeliu spalva pasirinkt yra is ko dar.teisa,patys uzsegimai kai kurie kelia nerima-kad nebutu paskui Song variantas. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(light blue @ 2010 07 01, 22:22)
Kur yra pirkti vėžio žvaigždučių? g.gif Tą patį Dzaska ie pasakė smile.gif O apie jas juk ir rašiau.
Kitas dalykas, labai norėčiau retirintų pilkojo šarvuočio, nuo Rasidos nusižiūrėjau  wub.gif ir vandens lelijų  wub.gif

Vilniuj vezio gal ir nera zvaigzdutes.paziuresiu Druskininkuose-jei bus,duosiu zinia.
Atsakyti
kazkuri cia minejo kad dzespilitas is kinieciu kolekcijos... g.gif kiek zinau kinieciu kolekcijoje tik NEFRITAI ax.gif ir as juos dievinu wub.gif ryt virs debesu uzsidesu ju kolekcijos sidabrinuka "debesys ir geles" wub.gif ech nuprotejus boba doh.gif
Atsakyti
Labas mergiuka 4u.gif

iš pradžių juokiausi iš nenormalių merginų renkančių KAŽKOKIUS karoliukus anr riešo... bet jau dvi savaitės įnirtingai pildau savo apyrankę hihihi.gif Priimsit ? smile.gif

Šandienos mano netikėtai gauta dovana Pandos smile.gif
Atsakyti
Nu gal g.gif Juokinga jai... Dabar kas juokiasi, a lotuliukas.gif Pandas turime abi su dukryte - jis mums mamytes ir dukrytes karolis thumbup.gif Rodyk, ka galima per dvi savaites surinkt biggrin.gif Man jie buvo visai negrazus koki pusmeti, kol maciau tik ant riesu svetimu. Margumynas, chaosas. Pakui paemiau katalogeli, pasigilinau ir isimylejau. Rimtai sergu 5 menesius. Pasekme - pilna apyranke, beveik uzbaigta fantazija ir naujos apyrankes pradzia... Pamanyk naujiena, mes ir pacios zinom kad nesam normalios irnesakyk.gif hihihi.gif
Papildyta:
Oi, pamirsau pamineti beveik pilna dukrytes apyranke hihihi.gif doh.gif
Atsakyti
Pandos pas mane reiškia du magistro diplomus (eilėje Magistro sidabriukas smile.gif ) Neturiu foto dabar .... įkelsiu prie progos smile.gif nors pas manw apyrankėje visiškas chaosas, bet man jis tooooks mielas prie širdies... KAIP AŠ GALĖJAU BE JO GYVENTI????????????????
Atsakyti
Troliaujate ar trolius sapnuojate? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ewidenta @ 2010 07 01, 23:43)
kazkuri cia minejo kad dzespilitas is kinieciu kolekcijos...  g.gif  kiek zinau kinieciu kolekcijoje tik NEFRITAI  ax.gif ir as juos dievinu  wub.gif ryt virs debesu uzsidesu ju kolekcijos sidabrinuka "debesys ir geles"  wub.gif  ech nuprotejus boba  doh.gif

Aš sakiau. Tai matyt nusišnekėjau. Nelabai dar gaudausi pavadinimuose mirksiukas.gif
O yra kur lietuviškam puslapy visa kinų kolekcija?
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 07 02, 00:48)
KAIP AŠ GALĖJAU BE JO GYVENTI????????????????

thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif va va,dar viena i palata atejo bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2010 07 02, 09:42)
Troliaujate ar trolius sapnuojate?  bigsmile.gif

isduosiu paslapti-zinau kad namie jau buvo pastininke ir atnese siuntinuka is diamonds(Sadi pasirupino wub.gif ).Jetau kaip laukiu tuos grazuolius islukstenti blink.gif

geras-su sitos zinutes parasymu as is istikimo dalyvio patapau senbuviu blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 02 liepos 2010 - 11:07
QUOTE(Tacita @ 2010 07 02, 12:02)
isduosiu paslapti-zinau kad namie jau buvo pastininke ir atnese siuntinuka is diamonds(Sadi pasirupino wub.gif ).Jetau kaip laukiu tuos grazuolius islukstenti blink.gif

O aš vakar Sadi rūpesčiu siuntinuko sulaukiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif

O iš kur dar perkatės gražiukus? Mačiau uslapiuką, kur kronom viskas surašyta, iš kiek reikia dalinti, kad LT kainos būtų ? smile.gif

Laukiu kada foto galėsiu įdėt tongue.gif
Atsakyti
Merginos, tyliai tyliai, bet panašu, kad man diedas kačių leis nusipirkt blush2.gif Palaužiau biggrin.gif
Naujų trolių neturiu, ką parodyt irgi, čia į temą cool.gif
Atsakyti