Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(rasida @ 2010 06 28, 23:01)
Pasistengė Erszebeth, dabar kas dar neturi akmenų, iki temos pabaigos turės smile.gif

Gaila,kad negalima iskart kokiu bent dvieju pazymet...nes man trys yra vienodo grozio... tai butu oniksas,labradoritas ir agatas...nu o kiti irgi labai patinka... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 28, 23:07)
Nea. Rasida sakė, kad man nereikia juodos apyrankės biggrin.gif Bet labai gražus.
Agatą. Bet sentimentų jam nejaučiu ax.gif


Manau atsirastu, kad juo susigundytu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 28, 23:07)
Nea. Rasida sakė, kad man nereikia juodos apyrankės biggrin.gif Bet labai gražus.
Agatą. Bet sentimentų jam nejaučiu ax.gif

Tai maz keiciam , ant kokio kuriam sentimentus jauti,... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 28, 23:07)
Nea. Rasida sakė, kad man nereikia juodos apyrankės biggrin.gif Bet labai gražus.
Agatą. Bet sentimentų jam nejaučiu ax.gif

Tai tuomet parduok jį - čia gi tiek "mirštančių" dėl jo smile.gif O tu turi ir nemyli jo, tai kam tau jis wink.gif
Atsakyti
Nea, neduosiuuuu biggrin.gif Kas mano, tas mano cool.gif
Atsakyti
Ale matai Song kiek iskart pasiulymu pirkt nors Tu jo neparduodi lotuliukas.gif jeibogu ligones hah.gif
P.s. as ir pirkciau jei but tamsus....


nu niekaip nesugaudau Macrow kuriam cia UK mieste parduotuve turi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewidenta: 28 birželio 2010 - 22:15
QUOTE(ewidenta @ 2010 06 28, 23:13)
Ale matai Song kiek iskart pasiulymu pirkt nors Tu jo neparduodi  lotuliukas.gif  jeibogu ligones  hah.gif

Po liubomu neparduosiu. Nebent jei vaikai badaus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 28 birželio 2010 - 22:28
Sakau,maz nusipirkt tokia, nereiks apyrankiu lysnu... g.gif :

http://cgi.ebay.com/...=item2308128769
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 28, 23:02)
Aš tai ne schmoll.gif Savo gražųjį obsidianą pamečiau, o kiti man netinka į spalvas biggrin.gif

Tu gi turi daugelio išsvajotą agatą wub.gif O manasis US dabar. Ir ne tik manasis. Priglaudėm tai, ko niekam nereikėjo, ar ne, Fontenay? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 28, 23:06)
cia as ko gero tokia busiu-dar ne vieno akmeno neturiu,net nezinau kokio noresiu.Bus laiko pastudijuot. umn.gif  lens.gif  listen.gif

Ir as neturiu nei vieno verysad.gif
Atsakyti
Mano joniniu ziedeliai-Klaipedieciai-taip as juos dabar vadinsiu.beje,karalius vyras fundija musu 5mecio santuokos proga.gal pas kuria yra reiksmes karaliu?net nezinau ju ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

blem,reik fotikui objektyva pirkt,nes sitas nuotolinis,is arciau negaliu.Bet rodausi-savo zavinguosius KLAIPEDIECIUS rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 06 28, 23:23)
Tu gi turi daugelio išsvajotą agatą wub.gif  O manasis US dabar. Ir ne tik manasis. Priglaudėm tai, ko niekam nereikėjo, ar ne, Fontenay? smile.gif

stupid.gif tease.gif hihihi.gif jei nereikia niekam tai ir paimam mirksiukas.gif

nu ir tempai pas jumi, nespeju skaityt book.gif , ir dar la senza liemcikus rinktis (eik sau Nidalaura smile.gif ) frusty.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 28 birželio 2010 - 22:37