Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 30, 23:44)
kiekviena diena ziuriu sulaukiu pastebejimu,kad mano apyranke-grazuole.Ypac siandienine thumbup.gif .beje-pilna bigsmile.gif .ka tai galetu reiksti? g.gif

Nu gal kad tikrai tokia gražuoliškavota? biggrin.gif

QUOTE(saule @ 2010 07 01, 00:32)
Vat mano kukli, rožinių vestuvių apyrankė:

Nu smagu, o kas ten toks juodas - neįžlibinu? biggrin.gif Gintaras ar oniksas ar stikliniai bumbulai?
Atsakyti
Labas labas, linkėjimai iš saulėtos Palūšės bigsmile.gif Gaila, čia negaliu nešiot trolių - bijau, bijau pamest ežere ar miške ir nenoriu, kad repelento papultų, maža kaip sureaguos... unsure.gif

Labai graži vestuvinė apyrankė - man prizmės vis gražesnės ir gražesnės daros rolleyes.gif .. ką tai gali reikšt mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Kedra @ 2010 07 01, 08:31)
Vakar buvau VCUP'o trolių saloj, gavo naujų sidabriukų karolių nemažai. Iš retirintų yra bitutė avily ir tas Chat karolis(nepamenu, kaip lietuviškai jį vadina), gal kuri ieško. mirksiukas.gif Bitutė kokia graži bigsmile.gif Kažkaip kataloge įspūdžio nepaliko, o realiai gražutė. smile.gif

Sveikos, aš ir VCUP'e vakar buvau, ir galiu pasisakyt, kad ten labai skurdu... O tuos retirintus mačiau, pardavėja pasakojo, kad dabar planuoja išiminėti naujus karolius iš prekybos. Kai pasidomėjau kokius, ji parodė tą jau žinomą sausio retirinimą. Galėtų jos daugiau domėtis šitais reikalais smile.gif

Matėt, Trollbeads puslapyje yra nurodyta, koks pasirinkimas kokiame taške: žymėjimas nuo 1 iki 4. Tai galim pasidžiaugti MEGA eilinį kartą smile.gif
Atsakyti
Duokit žinią, jei žinot, kur dar galima rasti meksikoną 4u.gif
Atsakyti
Labuka 4u.gif
Megoje, as vakar neemiau, nes sunku man atseginet, ausyte mazoka. Siaip sake, kad jiems ta ausyte maza budinga, bet man po didelio ziedo kazkaip nepatiko. Emiau zuvi. Apyranke juros tema bus, tai i tema. Meksikietis butu i spalva. Akys - zaliai turkine ir felicitava.Galiu nupirkt ir atsiust, jei labai nori. smile.gif
Atsakyti
Skambinau skubiai i Mega. Nebera... Eik tu sau kaip greitai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 07 01, 14:19)
Skambinau skubiai i Mega. Nebera... Eik tu sau kaip greitai  doh.gif

Interaktyvus skaitymas biggrin.gif Skaitau/perku/skaitau.
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 07 01, 13:19)
Sveikos, aš ir VCUP'e  vakar buvau, ir galiu pasisakyt, kad ten labai skurdu... O tuos retirintus mačiau, pardavėja pasakojo, kad dabar planuoja išiminėti naujus karolius iš prekybos. Kai pasidomėjau kokius, ji parodė tą jau žinomą sausio retirinimą. Galėtų jos daugiau domėtis šitais reikalais smile.gif

Matėt, Trollbeads puslapyje yra nurodyta, koks pasirinkimas kokiame taške: žymėjimas nuo 1 iki 4. Tai galim pasidžiaugti MEGA eilinį kartą smile.gif

Nedidelis ten pasirinkimas, Fashion Golde žymiai didenis ax.gif Bet žiūriu visur skirtingų karolių pasitaiko - vakar ten tokius gražius storuliukus smaragdo dryžius mačiau, o FG kai ėmiau, buvo tik netokie "pavalgę". biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena,
noriu įsiterpti, nors gal čia ir ne visai vieta blush2.gif Parduočiau 'turkio burbuliukus' ir meksikietišką užsegimą (arba mainyčiau). Nešiotas trumpai. Gavau dovanų, na bet nelabai jis man blush2.gif Matau kai kas ieško, tai gal susidomėsit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kedra @ 2010 07 01, 14:39)
Nedidelis ten pasirinkimas, Fashion Golde žymiai didenis ax.gif Bet žiūriu visur skirtingų karolių pasitaiko - vakar ten tokius gražius storuliukus smaragdo dryžius mačiau, o FG kai ėmiau, buvo tik netokie "pavalgę". biggrin.gif

FG-cia kokiam mieste?
P.sp.-o man kaip tik plonesni ir mazesni kankoliukai labiau prie sirdies ax.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
KOkia nuostabi nauja tema aciuks Erszebeth ah akmenys bigsmile.gif
Pasiilgau jusu, ax.gif nespeju niekur g.gif nesupratau kodel kitame puslapyme mes ne pirmam g.gif ????? skubu viska skaityti blush2.gif
Atsakyti
KAS RUOŠĖTĖS iš MAcrow pirkti? NEPALIKIT IR MANĘS smile.gif Kuriai čia pamojuoti vėliava? g.gif Vakar draugei padovanojome žvaigždutę vėžio, liko kaip slyva, bet panorėjo dar vienos doh.gif Reikia pagelbėti smile.gif
Atsakyti