Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Oficialiai prisiduodu su savo naująja apyranke 4u.gif Išaušo ta diena biggrin.gif Netveriu savam kaily.
Vat mano kukli, rožinių vestuvių apyrankė:
user posted image
O čia broliukų dovana didžiajam broliui:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 30, 23:17)
Nu gi nerealu,... bigsmile.gif bet kodel to antro nepapirkai  doh.gif Ojei as tai buciau abu stverus... blush2.gif
As irgi ryt traukiu... :mirksiukas:Ir gi lekiu dar galva mazgot... biggrin.gif

zinai erilukaha, baigiu nulakuotus nagus nusigrauzt, kad antio nepaemiau, bet kodel gi tu nestverei jo, kai tau imeciau nuoroda ebay, dabar buciau iskaulyjus is taves biggrin.gif
kur poilsiausi, as tai palangoj, mazu uzmatysiu kur jei su troliais busi ant rankos, bet nzn kaip atrodai net doh.gif

Papildyta:
QUOTE(saule @ 2010 07 01, 00:32)
Oficialiai prisiduodu su savo naująja apyranke  4u.gif  Išaušo ta diena  biggrin.gif Netveriu savam kaily.
Vat mano kukli, rožinių vestuvių apyrankė:

puiki pradzia, ir rozytes graziai ziurisi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 30 birželio 2010 - 23:37
Labas rytas smile.gif

Jūsų visų troliai pasakiški, eilinį kartą įsitikinau, kad negražių galima sakyt nėra (nebent šiaip nelimpantys). O aš ateinu pasigirt - inkilas ir baltų perlų tercetas jau papildė mano turtų dėžutę blush2.gif Foto neprašykit, kol kas nėr galimybių.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Na vakare visos tikrai ateina barškinti kankolais, nes tema pagyvėja smile.gif
Vakar sėdėjome Pompėjoj, trys buvome su troliais smile.gif Prie kito stalo atėjo pora su dviem vaikais. Aš ganau savo nenusėdinčią avį, jie vis šypsosi. Na pamaniau, kad mano vaikas jiems patiko, jokia čia naujiena smile.gif Bet...žiū...berniukais su odinukėmis ant rankų abu ir po du karoliukus, o moteris su visa mėlyna šviesiai apyranke lotuliukas.gif Tada suvokiau, kodėl tos šypsenos ten buvo lotuliukas.gif

Atsakyti
Vakar buvau VCUP'o trolių saloj, gavo naujų sidabriukų karolių nemažai. Iš retirintų yra bitutė avily ir tas Chat karolis(nepamenu, kaip lietuviškai jį vadina), gal kuri ieško. mirksiukas.gif Bitutė kokia graži bigsmile.gif Kažkaip kataloge įspūdžio nepaliko, o realiai gražutė. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 07 01, 00:22)
o ten toks žydras karoliukas paskutinėje foto kur iš arčiau ,tai ten prizmė?  g.gif

jo,prizme 4u.gif
QUOTE(saule @ 2010 07 01, 00:32)
Oficialiai prisiduodu su savo naująja apyranke  4u.gif  Išaušo ta diena  biggrin.gif Netveriu savam kaily.

drugeliai ir prizme-man prie sirdies thumbup.gif
QUOTE(simre @ 2010 07 01, 06:44)
O aš ateinu pasigirt - inkilas ir baltų perlų tercetas jau papildė mano turtų dėžutę  blush2.gif Foto neprašykit, kol kas nėr galimybių.

inkilas-idomus sidabriokas,vis ziuriu ji,keistas toks,ale kazkuo traukia drinks_cheers.gif

QUOTE(light blue @ 2010 07 01, 08:24)
Bet...žiū...berniukais su odinukėmis ant rankų abu ir po du karoliukus, o moteris su visa mėlyna šviesiai apyranke lotuliukas.gif Tada suvokiau, kodėl tos šypsenos ten buvo lotuliukas.gif

va cia tai geras bigsmile.gif -jauciu vistiek malonu,ane biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 01 liepos 2010 - 08:06
QUOTE(Tacita @ 2010 07 01, 09:05)
drugeliai ir prizme-man prie sirdies thumbup.gif

Drugelius papirkau savo mažųjų žiogiukų krikštynų proga 4u.gif , nes krikštynų tema - drugeliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saule @ 2010 07 01, 10:21)
Drugelius papirkau savo mažųjų žiogiukų krikštynų proga  4u.gif , nes krikštynų tema - drugeliai  wub.gif

kokia krikstynu tema grazi wub.gif -ir atminimas apie svente thumbup.gif
Atsakyti
Ir Donna, ir Santa bead, ir tamsi gintarinė unika, ir laimės mazgelis (pirmas sudubliuotas karolius), ir stoperiukas (erilukaha, nebebark manęs... aš dar ir apsauginę grandinėlę užsisakysiu cool.gif ) viskas šiandien pasiekė mano vėrinius clap.gif
Dabar džiaugiuosi, ridinėju tarp pirštųu, vėrioju įvairius derinius, kartais į TV pakeliu akis... Vėliau parodysiu foto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saule @ 2010 07 01, 00:32)
Oficialiai prisiduodu su savo naująja apyranke  4u.gif  Išaušo ta diena  biggrin.gif Netveriu savam kaily.
Vat mano kukli, rožinių vestuvių apyrankė:


labai graži wub.gif žiūriu ,kad ir prizmė labai gražiai atrodo nors man iki šiol jos nelabai paitko blush2.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 07 01, 09:05)

nu ale gi graži ta prizmė,o aš kažkaip brokijau tų prizmių ,nu nelabai man jos,bet dabar reikės atidžiau pasižiūrėti ax.gif
Atsakyti
Kikirike,as pati irgi nesu tu prizmiu gerbeja,ale man pardaveja sako-pabandykit uzdeti-as-ne,ne,nepatinka jos man.Pardaveja primygtinai paprase uzdeti ant apyrankes,tada turejau gal puse surinktos-nu ir nepatikesi-taip vasariskai pagyvino apyranke,tu toki gaivuma imete,kad aisku as isejau ja nusipirkus biggrin.gif Zodziu duoda gaivos,truputi gyvo spindesio,pabandyk mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 01 liepos 2010 - 11:14
QUOTE(Tacita @ 2010 07 01, 12:13)
Kikirike,as pati irgi nesu tu prizmiu gerbeja,ale man pardaveja sako-pabandykit uzdeti-as-ne,ne,nepatinka jos man.Pardaveja primygtinai paprase uzdeti ant apyrankes,tada turejau gal puse surinktos-nu ir nepatikesi-taip vasariskai pagyvino apyranke,tu toki gaivuma imete,kad aisku as isejau ja nusipirkus biggrin.gif Zodziu duoda gaivos,truputi gyvo spindesio,pabandyk mirksiukas.gif


nu tai vat vat aš tą irgi pastebėjau ,taip gaiviai atrodo,turbūt viena ta prizmė nelabai žiūrisi,bet kai ant apyrankės labai gražiai atrodo 4u.gif
Atsakyti