Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 30, 22:02)
Pasekmės?

Ai nu kas čia gilinsis į pasekmes biggrin.gif Niekas nesiskundė biggrin.gif O paskui studentas stipriai į subinę įvažiavo, visą mašiną suvarė - pardavėm ir tiek biggrin.gif taigi pasekmių jokių, drąsiai prašom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 06 30, 21:26)
Pasikartosiu as dar karta, bet labai jau pirstai knieti - ar niekam nieko nereikia is beadsensation ar kaip ten jie besivadintu?  4u.gif


Nu pakentek mazumele... ax.gif kita menesi, per viduriuka, galesim uzsakyt...dabar islekiu ryt prie juros... bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 06 30, 21:11)
Aš gi močiutei wub.gif  Paėmiau užsegimą su perliuku, nes močiutė - dama, o ne pacankė kokia. Ir dar paėmiau viščiuką ir kačiuką,

Nu kaip super thumbup.gif ...tik tu ir gali taip sugalvot...saunuole 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 30, 21:44)
Reikėti tai reikėtų, bet daviau sau žodį laikyti "užtrauktą rankinį" iki Kalėdų. Nu, rimc  bigsmile.gif

Rimtai...gal ir man uztraukt... g.gif ...o gal davai visos... bigsmile.gif uztraukiam, kartu gi lengviau laikytis pasniko... blush2.gif
A tai, mes uztrauksim...o jos cia gundys... ax.gif Kaip su tais gintarais, pasakiau sau ,kad gana vieno...ne pradejo rodyt... biggrin.gif bet as laikaus...va buvau Panoramoj...ir vel nieko nepripirkau...Megoj atsilaikiau... bigsmile.gif Gal cia skaitosi- stiprios valios as... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 30 birželio 2010 - 22:07
Man tai galvos skausmas su tais troliais doh.gif Gavau pries men gimtadieniui grandinele su dviem karoliais, po men vestuves ir as jau noriu suzibet su troliais biggrin.gif Prisimatavau visokiu papuosalu ir nusprendziau kad nenoriu skirtis su troliu apyranke. Gal kur nuomoja auskarus su swarovskiais ir koki karoli viena kita balta? blush2.gif lotuliukas.gif Nzn kaip prasisukt, akciju atrakciju tik minimaliai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 06 30, 18:56)
Jau nebeturi  verysad.gif

gaila,kad visu norinciu nudziuginti negalejau.bet zinot ka pamaciau doh.gif -nuo zinuciu AZ kiekio ryski diagnoze -pasimaisiusios visos del tu agatu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 30 birželio 2010 - 22:09
QUOTE(sweeta @ 2010 06 30, 23:05)
Man tai galvos skausmas su tais troliais  doh.gif Gavau pries men gimtadieniui grandinele su dviem karoliais, po men vestuves ir as jau noriu suzibet su troliais  biggrin.gif Prisimatavau visokiu papuosalu ir nusprendziau kad nenoriu skirtis su troliu apyranke. Gal kur nuomoja auskarus su swarovskiais ir koki karoli viena kita balta?  blush2.gif  lotuliukas.gif Nzn kaip prasisukt, akciju atrakciju tik minimaliai  rolleyes.gif

O nenori perlu verinio,sako nuotaka turi but su perlais, kad vis savo santuokini gyvenima nepriseitu verkt... Sake Megoj jaunoji vere vien is perlu verini, kaip grazu... wub.gif Koks baltas tercetas per viduriuka ir is sonu balti perliukai... wub.gif net ir nereik dauk...subtiliai taip galima pasipuost... mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip zadejau, imetu pasiciekavint savo perlus naujus:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Is apyrankes isemiau keleta kankolu, ju vietas pakeiciau perliukais rolleyes.gif

O ryt mergos traukiu su seimyna prie juros vacation4.gif iki sekmadienio karsta.gif , tai atsijungus busiu trumpam, truks man jusu labai flirt.gif gathering.gif , pridekit daug fotoreportazu, tik daug neprirasykit, nes paskui skaityt reiks tris dienas ir tris naktis ax.gif . Begu detis daiktu, lakuotis nagu nail.gif . Skambinsiu kankolais pajury smile.gif . Trolingu dienu jums bye1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 30 birželio 2010 - 22:15
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 30, 23:12)
Kaip zadejau, imetu pasiciekavint savo perlus naujus:

O ryt mergos traukiu su seimyna prie juros  vacation4.gif  iki sekmadienio karsta.gif 

Nu gi nerealu,... bigsmile.gif bet kodel to antro nepapirkai doh.gif Ojei as tai buciau abu stverus... blush2.gif

As irgi ryt traukiu... :mirksiukas:Ir gi lekiu dar galva mazgot... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 30 birželio 2010 - 22:18
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 30, 23:12)
Kaip zadejau, imetu pasiciekavint savo perlus naujus:

Is apyrankes isemiau keleta kankolu, ju vietas pakeiciau perliukais rolleyes.gif

O ryt mergos traukiu su seimyna prie juros  vacation4.gif  iki sekmadienio karsta.gif  , tai atsijungus busiu trumpam, truks man jusu labai flirt.gif gathering.gif  , pridekit daug  fotoreportazu, tik daug neprirasykit, nes paskui skaityt reiks tris dienas ir tris naktis  ax.gif .  Begu detis daiktu, lakuotis nagu nail.gif . Skambinsiu kankolais pajury smile.gif . Trolingu dienu jums bye1.gif


prideda tokių grožių ir pabėga - tipo seilę varvinkit ir kablį nugaroje jauskite lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gerų orų prie jūros - šeštadienį ir aš šiaušiu prie jūros thumbup.gif
Atsakyti
Fontenay, nerealus perlas. Net aš užsinorėjau tokio, nors tikrai nelimpa man perlai.
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 30, 22:11)
O nenori perlu verinio,sako nuotaka turi but su perlais, kad vis savo santuokini gyvenima nepriseitu verkt... Sake Megoj jaunoji vere vien is perlu verini, kaip grazu... wub.gif  Koks baltas tercetas per viduriuka ir is sonu balti perliukai... wub.gif net ir nereik dauk...subtiliai taip galima pasipuost... mirksiukas.gif

Isivaizduoju kad grazu perlai, bet man prie sukneles netinka, norisi kad viskas deretu tarpusavy blush2.gif Ant kaklo nieko nesidesiu tik auskariukai ir apyranke bigsmile.gif Tai apyrankes as ir nesistengsiu uzpildyti tegu buna naturaliai dar koki deimantini balta uzsikabinus ir bus visai gerai thumbup.gif Tik del auskaru galvoju, kai perki atrodo ne vienam kartui, kad nesiosi ir ateity, bet gaunasi kad nebeprisiderini ir guli dezutej unsure.gif
Atsakyti
Mergs,geru oru tikrai manau pajury bus.bet kai zinau kad jau dabar Palangoj sausakimsa,as su seima trauksiu i Druskininkus.
Imetu agata,kurio nebeturiu,gyvai.
user posted image

o cia mano sios dienos apyranke,kurioje puikiausiai isitaise visi naujieji kankolai.Karaliai,naslaites senosios ir naujieji-geletasis-beprotisko grozio karolis-tokio melsvai violetinio atspalvio ir kitas-violetinukas.beje,mano karaliu spalvos-nerealios wub.gif .Super super super-kiekviena diena ziuriu sulaukiu pastebejimu,kad mano apyranke-grazuole.Ypac siandienine thumbup.gif .beje-pilna bigsmile.gif .ka tai galetu reiksti? g.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 30, 23:44)
Mergs,geru oru tikrai manau pajury bus.bet kai zinau kad jau dabar Palangoj sausakimsa,as su seima trauksiu i Druskininkus.
Imetu agata,kurio nebeturiu,gyvai.


o cia mano sios dienos apyranke,kurioje puikiausiai isitaise visi naujieji kankolai.Karaliai,naslaites senosios ir naujieji-geletasis-beprotisko grozio karolis-tokio melsvai violetinio atspalvio ir kitas-violetinukas.beje,mano karaliu spalvos-nerealios wub.gif .Super super super-kiekviena diena ziuriu sulaukiu pastebejimu,kad mano apyranke-grazuole.Ypac siandienine thumbup.gif .beje-pilna bigsmile.gif .ka tai galetu reiksti? g.gif



nu ale kaip gražu wub.gif
o ten toks žydras karoliukas paskutinėje foto kur iš arčiau ,tai ten prizmė? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikirike: 30 birželio 2010 - 23:23