Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 06 30, 21:05)
Bent jau turesiu kompanija su kuo dietos laikytis. blush2.gif

Ka grazaus issirinkai?  4u.gif

Aš gi močiutei wub.gif Paėmiau užsegimą su perliuku, nes močiutė - dama, o ne pacankė kokia. Ir dar paėmiau viščiuką ir kačiuką, nes man jie į jos pasakojimus įsikomponuoja - jinai labai katinus mėgo ir vis pasakoja apie kelis, ir vištą vaikystėj turėjo vieną jaukią. Tiksliau, daug turėjo, ūkis buvo, bet vat viena višta jai įsiminė, kai vaikas buvo. Tai tuos ir įamžinau biggrin.gif

Tik aišku, taip nedovanosiu, nugis dar grožio nėr unsure.gif Aš jai surinksiu bent kokius 5 karoliukus, tada. Kad iškart gražu būtų rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 06 30, 21:05)
Bent jau turesiu kompanija su kuo dietos laikytis. blush2.gif

Ir priežastį bendrą laugh.gif galim eit dietose skyrelį atsidaryt, imsim tiesiogiai visas iš čia laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 30, 21:09)
Aš gi močiutei wub.gif  Paėmiau užsegimą su perliuku, nes močiutė - dama, o ne pacankė kokia. Ir dar paėmiau viščiuką ir kačiuką, nes man jie į jos pasakojimus įsikomponuoja - jinai labai katinus mėgo ir vis pasakoja apie kelis, ir vištą vaikystėj turėjo vieną jaukią. Tiksliau, daug turėjo, ūkis buvo, bet vat viena višta jai įsiminė, kai vaikas buvo. Tai tuos ir įamžinau biggrin.gif

Tik aišku, taip nedovanosiu, nugis dar grožio nėr unsure.gif Aš jai surinksiu bent kokius 5 karoliukus, tada. Kad iškart gražu būtų rolleyes.gif



O tai super! Tikrai liux dovana bus.
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 06 30, 21:11)
Ir priežastį bendrą laugh.gif galim eit dietose skyrelį atsidaryt, imsim tiesiogiai visas iš čia laugh.gif



Naujas lieknejimo budas - vietoj pietu - troliai !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza0922: 30 birželio 2010 - 20:14
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 06 30, 21:13)
Naujas lieknejimo budas - vietoj pietu - troliai !

Vietoj vakarienės, damos, sako, vakarais neėda bigsmile.gif Tik troliais barškina, barkšt, barkšt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 30, 21:15)
Vietoj vakarienės, damos, sako, vakarais neėda bigsmile.gif Tik troliais barškina, barkšt, barkšt biggrin.gif


lotuliukas.gif oj butu gerai...bent 10 kg pirmai pradziai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 30, 21:03)
Tai jau negudrauk biggrin.gif Viskas, užsisakiau, ir dabar, jeigu badu numirsiu, tu kalta būsi!!! biggrin.gif Tiesa, jei prieš tai bent gramą svorio numesiu, tai ačiū pasakysiu biggrin.gif

O jei nuo bado ištinsi? mastau.gif Negražu.
Atsakyti
Pasikartosiu as dar karta, bet labai jau pirstai knieti - ar niekam nieko nereikia is beadsensation ar kaip ten jie besivadintu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 06 30, 21:26)
Pasikartosiu as dar karta, bet labai jau pirstai knieti - ar niekam nieko nereikia is beadsensation ar kaip ten jie besivadintu?  4u.gif

Reikėti tai reikėtų, bet daviau sau žodį laikyti "užtrauktą rankinį" iki Kalėdų. Nu, rimc bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 30, 21:44)
Reikėti tai reikėtų, bet daviau sau žodį laikyti "užtrauktą rankinį" iki Kalėdų. Nu, rimc  bigsmile.gif



Vajej... Kaledos taip toli.... ax.gif Gal visgi sugrieshinsi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 06 30, 21:49)
Vajej... Kaledos taip toli.... ax.gif Gal visgi sugrieshinsi?  4u.gif

Nu, stengsiuosi laikytis pasninko biggrin.gif (tik labai bijau lomkių). Mat MB jau garsiai išreiškė Noa pastebėjimą: "Iš kur pas tave tiek karoliukų, jei tiek neuždirbi..." hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 30, 21:52)
Nu, stengsiuosi laikytis pasninko  biggrin.gif  (tik labai bijau lomkių). Mat MB jau garsiai išreiškė Noa pastebėjimą: "Iš kur pas tave tiek karoliukų, jei tiek neuždirbi..."  hihihi.gif



Jei lomkes netycia prasides artimiausiu metu, duok zinoti smile.gif paislaidausiu ir as... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 30, 21:25)
O jei nuo bado ištinsi? mastau.gif Negražu.

Tai nieko, pirmiau suplonėsiu biggrin.gif

QUOTE(Laisvė @ 2010 06 30, 21:44)
Reikėti tai reikėtų, bet daviau sau žodį laikyti "užtrauktą rankinį" iki Kalėdų. Nu, rimc  bigsmile.gif

Bet tu žinai, mašina su užtrauktu rankiniu visai neblogai važiuoja bigsmile.gif Tik pradžioj sunku, o paskui - baika. Išbandyta su pirma mašina antrą vairavimo savaitę blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 30, 22:01)
Bet tu žinai, mašina su užtrauktu rankiniu visai neblogai važiuoja bigsmile.gif  Tik pradžioj sunku, o paskui - baika. Išbandyta su pirma mašina antrą vairavimo savaitę blush2.gif  lotuliukas.gif

Pasekmės?
Atsakyti