Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Noa @ 2010 06 30, 15:59)
Bet žiūrėk, deda į krepšelį sagtelę, deda grandinėlę, deda du karoliukus po 79, bet jų kainos nenunulina unsure.gif



Sveikutes, daznai paskaitineju jusu forumiuka ir uzsikreciau troliukais 4u.gif
Saviskiui vis rodau rodau tongue.gif tai sake padarys man svente ir nupirks startini komplektuka, kol dar yra akcija ,kur gauni karoliukus 2. Rygoje klausiau tai sake akcija bus dar iki Liepos 10d (reik paskubeti ax.gif )
O cia atsakysiu del tu dvieju karoliuku, kur NOA raso.
As uzklausiau i parduotuve, tai gavai stai toki atsakyma ax.gif
"Taip liepa dar bus si akcija.
Liepos menesi jau nebus 10% nuolaidos tai sidabrine apyranke kainuos119 lt.
uzsegimas frejos mazgas 145 lt.o du karoliukai po 79 lt dovanu, taciau jie
buna iskaiciuoti I saskaita, jus pati turite juos isminusuoti mokant. "
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 06 30, 20:09)
Aha, as irgi ta pastebejau. Akcija gi dar turetu galioti

Nu unsure.gif O kaip sužinojau - slapta tikėjausi, kad tas 10 proc. galios ir vis tiek, tai būčiau apyrankę papirkus blush2.gif Bet žiūriu, kad pagrindinė akcija negalioja biggrin.gif

Ir aplamai dabar nieko nepirksiu - vaikui striukę pūkinę žiemai už labai jau brungiai papirkau. Nu kas do laimė iš karolių, jei žiemą mano didysis mažulėlis sušals unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(troliuke @ 2010 06 30, 20:10)
"Taip liepa dar bus si akcija.
Liepos menesi jau nebus 10% nuolaidos tai sidabrine apyranke kainuos119 lt.
uzsegimas frejos mazgas 145 lt.o du karoliukai po 79 lt dovanu, taciau jie
buna iskaiciuoti I saskaita, jus pati turite juos isminusuoti mokant. "

Ir eina jie šikt, jeigu taip irnesakyk.gif
Atsakyti


Ir eina jie šikt, jeigu taip irnesakyk.gif
[/quote]


lotuliukas.gif

man tai kazkaip keistai skamba, kai pats klientas issiminusuoti kazka turi... cia turbut tik ir laukia, kad kas permoketu schmoll.gif
Atsakyti
[Ir eina jie šikt, jeigu taip irnesakyk.gif
[/quote]
hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 06 30, 20:19)
man tai kazkaip keistai skamba, kai pats klientas issiminusuoti kazka turi... cia turbut tik ir laukia, kad kas permoketu  schmoll.gif

Tai bent parašytų, kad išsiminusuokit, mol, sorry, techninės kliūtys mastau.gif Man tai rimc nedaėjo - neleidžia pirkt, tai ir nepirkau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 30, 20:22)
Tai bent parašytų, kad išsiminusuokit, mol, sorry, techninės kliūtys  Man tai rimc nedaėjo - neleidžia pirkt, tai ir nepirkau... unsure.gif


Dar šiandien kaip ir birželis mastau.gif Gal sakau reiktu sugriešinti.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 06 30, 20:23)
Dar šiandien kaip ir birželis mastau.gif Gal sakau reiktu sugriešinti.... blush2.gif

Ot bliamba gerai, kas turi iš ko biggrin.gif O man tai paskutinė mėnesio diena - ir biudžetas nulinis. Net minusinis jau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 30, 20:25)
Ot bliamba gerai, kas turi iš ko biggrin.gif O man tai paskutinė mėnesio diena - ir biudžetas nulinis. Net minusinis jau lotuliukas.gif



Yra toks stebuklingas daiktas kaip kreditinė kortelė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 06 30, 20:29)
Yra toks stebuklingas daiktas kaip kreditinė kortelė smile.gif

Juolab kad ar taip, ar taip minusas mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 30, 20:48)
Juolab kad ar taip, ar taip minusas mastau.gif


Skaitai mano mintis....ash taip agata gundausi pirkti...ar cia 200 ar cia..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 06 30, 20:52)
Skaitai mano mintis....ash taip agata gundausi pirkti...ar cia 200 ar cia..... g.gif

Tai jau negudrauk biggrin.gif Viskas, užsisakiau, ir dabar, jeigu badu numirsiu, tu kalta būsi!!! biggrin.gif Tiesa, jei prieš tai bent gramą svorio numesiu, tai ačiū pasakysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 30, 21:03)
Tai jau negudrauk biggrin.gif Viskas, užsisakiau, ir dabar, jeigu badu numirsiu, tu kalta būsi!!! biggrin.gif Tiesa, jei prieš tai bent gramą svorio numesiu, tai ačiū pasakysiu biggrin.gif



Bent jau turesiu kompanija su kuo dietos laikytis. blush2.gif

Ka grazaus issirinkai? 4u.gif
Atsakyti