Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Mergos, negaliu perteikt savo dziaugsmo clap.gif assa.gif , nugis parejo siandien mano du perlai is vokieciu, vienas povinis kaip jus vadinat (limited edition) toks violecetavas, o kitas pasirodo retintas 2002 m. (black/brown retired ref.51701). Nu bet tas rudas toks grazuoliukas, toks dailutis, iskart isimylejau wub.gif , jis truputi kokiu 1 -2 mm mazesnis uz tuos povinius, tik gailiuosi doh.gif , kad nepaemiau tada ir antro tokio pat, nes buvo du. Buvau imetus nuoroda, gal kuri papirkot irgi toki?
http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWNX:IT
kai galesiu nupaveiksluosiu, nes dabar tai fotiko batarke issikrove ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 30, 16:43)
Mergos, negaliu perteikt savo dziaugsmo clap.gif assa.gif  , nugis parejo siandien mano du perlai is vokieciu, vienas povinis kaip jus vadinat  (limited edition) toks violecetavas, o kitas pasirodo retintas 2002 m. (black/brown retired ref.51701). Nu bet tas rudas toks grazuoliukas, toks dailutis, iskart isimylejau  wub.gif , jis truputi kokiu 1 -2 mm mazesnis uz tuos povinius, tik gailiuosi doh.gif , kad nepaemiau tada ir antro tokio pat, nes buvo du. Buvau imetus nuoroda, gal kuri papirkot irgi toki?
http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWNX:IT
kai galesiu nupaveiksluosiu, nes dabar tai fotiko batarke issikrove  ax.gif

Kuri čia akmenais mėgino užkrėsit tas nekaltąsias, jų dar neturinčias? Tai perlais aš apsikrėsti bevelyčiau wub.gif Labai džiaugiuosi už tavo pirkinius, ir nesidžiaugiu taip pat...bet nesidžiaugiu dėl savęs, kad neturiu tokių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 30, 16:43)
Mergos, negaliu perteikt savo dziaugsmo clap.gif assa.gif  , nugis parejo siandien

Nu super,svarbu kad kokybiski grazuciai perliukai bigsmile.gif -faina kad sitiek dziaugsmo suteike thumbup.gif
darbe baigiu ne tik iskept,bet ir isvirt.Kosmaras kaip karsta.
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 30, 17:00)
Nu super,svarbu kad kokybiski grazuciai perliukai bigsmile.gif -faina kad sitiek dziaugsmo suteike thumbup.gif

nu nei apsilaupe nei ka smile.gif
Atsakyti
Kam reikia meksikietiško užsegimo ? g.gif žinau kur yra blush2.gif raškykit až ax.gif
Atsakyti
Pasikartosiu-mergaiciai,nejaugi ne viena neturit retintu keturiu varlyciu gyvai foto parodyt/nu taip smalsu kokio dydzio tas sidabriukas,labai jos man mielos wub.gif
Atsakyti
Labu dienu 4u.gif
.
Gal kas planuojate ka nors is beadsensation uzsisakineti? ax.gif Ziauriai noriu agato blush2.gif
Atsakyti
Sakykit, kas cia dabar? user posted image
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2010 06 30, 18:17)
Sakykit, kas cia dabar?

Nu, parašyta: "Užsegimas - gulbė" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 30, 18:28)
Nu, parašyta: "Užsegimas - gulbė"  mirksiukas.gif

Sita tai zinau lotuliukas.gif as apie kaina g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2010 06 30, 18:30)
Sita tai zinau  lotuliukas.gif as apie kaina g.gif

Nugis, tuomet ne to klausi... Tada klausk, kodėl dykai mirksiukas.gif O dykai - tik sūris palėkautuos... ir tik antrai pelei biggrin.gif
O jei rimtai, nežinau... Iš kur traukei?
Atsakyti
Na.. g.gif manau jie taip sako, kad siuo metu ju neturi....
Atsakyti