Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 30, 10:02)
Laisve, gal gavai Donna?  g.gif

Dar ne, bet laukiu: žvilgčioju pro langą, ieškau akimis paštininkės figūros... Kažko labai nekantru yu.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif

Graziu foto pridejot...ar nepastebejot,kad labai sparciai ir zenkliai pilneja jusu apyrankes.. thumbup.gif

O del rozinio kvarco,tai jis man labai wub.gif gal ne pats paciausias...bet labai mielas... turiu facetuota, is dzaskos iskeiciau nefacetuota...nes dera prie kudikio mergaites...dar ten sueis agatai,kai papirksiu daugiau... ax.gif ir dar truksta sidabrinuko-princeses...bus mano mergaites garbei riuzava ir retiriniu raideliu noriu...ai dar Julia papirksiu,kada nors... ir dar kad atmustu oniksu pridesiu... bigsmile.gif (nors pana burba tik ne rozine doh.gif ...cia ne mano garbei... schmoll.gif )

Tai va ir as prieinu prie karoliuku prasmes...
Atsakyti
Erilukaha, jei kalbi apie retirintas raideles, labai jau jos mažutės. Jas gal reikia vardu rinkt, arba bent kelias šalia turėti. Tokios visai knopkytės. Parodyčiau, ale pamečiau biggrin.gif Nebent kažkur gal rasiu nuotraukose, jei norėsi.
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 30, 10:22)
Erilukaha, jei kalbi apie retirintas raideles, labai jau jos mažutės. Jas gal reikia vardu rinkt, arba bent kelias šalia turėti. Tokios visai knopkytės. Parodyčiau, ale pamečiau biggrin.gif  Nebent kažkur gal rasiu nuotraukose, jei norėsi.

Tu matai... g.gif Dzaska savo "I" raidele papirkus...tai jo mazyte, bet man fainuole... Mano matai "G" daugiau uzima vietos... lotuliukas.gif Nors istikro tai ieskosiu bent kad dvi butu,...bet viso varda surinkt irgi gera mintis... thumbup.gif Bet gal uzteks tik dvieju, pirmos vardo ir pavardes... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 30 birželio 2010 - 09:42
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 29, 23:44)
Aciukas 4u.gif ...Tik pas man cia vienas agatas, o kitas rubinas... blush2.gif
O del perlu tai paskubek... ax.gif

Nu taip ir būna, kai prabėgom žiūri, maniau šaltibarštinis tamsesnis biggrin.gif
Atsakyti
Niekas nenorit? bigsmile.gif
http://cgi.ebay.com/...=item4aa28ae2b1
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 30, 10:52)

uz kulkosvaidi tokia suma paklot doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 30, 10:52)

blink.gif doh.gif schmoll.gif ne...nenoriu...
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 30, 11:11)
blink.gif  doh.gif  schmoll.gif ne...nenoriu...

Nu va... O aš taip stengiausi biggrin.gif
Atsakyti
Fontenay, nesulaukiau paketuko... Įtariu, jog Donna dar nepasiekė mūsų pašto (pažiūrėk, jei ką, siuntos koduką per post.lt mirksiukas.gif ). Mūsų laiškininkė paprastai apie vienuoliktą iki mūsų atsibeldžia.
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 30, 12:18)
Fontenay, nesulaukiau paketuko... Įtariu, jog Donna dar nepasiekė mūsų pašto (pažiūrėk, jei ką, siuntos koduką per post.lt  mirksiukas.gif ). Mūsų laiškininkė paprastai apie vienuoliktą iki mūsų atsibeldžia.

parasiau i AZ, nesuprasi to pasto musu, siunciau pirmenybiniu, specialiai kad gautai kuom greiciau, tai se tau bash.gif doh.gif Kaip as pvz. vakar gavau is UK per viena diena kankola, nu sakau ciudai kazkoki , nu tikekimes ryt gausi, juk ne Nydarlandai mirksiukas.gif
Atsakyti
Kas čia rožinio kvarco nenori, aaa, Erszebeth - aš tai noriu rolleyes.gif Neturiu rožinio kvarco, amazonito ir dūminio kvarco, ir visus planuoju biggrin.gif

Gi tas rožinis kvarcas realiai - toks ten ir rožinis irnesakyk.gif Toks beveik baltas biggrin.gif
Atsakyti