Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Koks pats gražiausias Trollbeads akmuo? (77 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 29, 23:37)
Tacita, tai kam ėmei, jeigu nerandi vietos?  lotuliukas.gif

nu nelimpa kazko jis.Jei ka sudomins,iAZ ax.gif -perleisiu
Atsakyti
QUOTE(Gardi @ 2010 06 29, 00:10)
Kaip kasdienis variantas, tai visai neblogas biggrin.gif
šiaip nuostabiai gražu, erilukaha thumbup.gif  wub.gif wub.gif  kažką panašaus noriu įsigyt ateičiai, bet agatus pakeist obsidianais rolleyes.gif kažkas sakė, kad negražu, kai nedaug sidabriukų, man tai labai labai ir dar kartą labai drinks_cheers.gif

Aciukas 4u.gif ...Tik pas man cia vienas agatas, o kitas rubinas... blush2.gif
O del perlu tai paskubek... ax.gif
Atsakyti
Tacita cia specialiai tau, maz dar pasiliksi agata wub.gif 4u.gif user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 29, 23:50)
Tacita cia specialiai tau, maz dar pasiliksi agata wub.gif  4u.gif 

Nu grazu,labai super,bet as tik viena turiu ir anas niekur nesiderina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 29, 23:37)
Fontenay, grožybių prikrovei  thumbup.gif  Man dar būtinai kada nors reikės avantiūrino ir dūminio kvarco.
Beje, kažkada Trollbeads turėjo citriną, ribotą kolekciją, jei tikėsim gandais, tik 50 vienetų išleista Danijoje.

O man MB užfundijo neblogą uniką  biggrin.gif

o as is faceituotu akmenu turiu visus iskyrus gintara. Siaip tai duminis kvarcas man antroj vietoj po labradorito, bet buvo pirmoj , kol negavau svytincio labradorito smile.gif
Beje tas citrinas grazus ohmy.gif wub.gif
rodyk unika mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 29 birželio 2010 - 22:55
QUOTE(Tacita @ 2010 06 29, 23:52)
Nu grazu,labai super,bet as tik viena turiu ir anas niekur nesiderina lotuliukas.gif

Prie to, ką šiandien mačiau ant tavo rankos tai tikrai agato nepriderinčiau g.gif
Atsakyti
As biski pertvarkiau savo apyranke,siandie pasipuosiau ax.gif -vakare parodysiu ax.gif
Song,ant turimos mano apyrankes agatas-ne pro kur schmoll.gif ,nebent viska nuimt ir ji uzdet lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 30 birželio 2010 - 07:45
QUOTE(Tacita @ 2010 06 30, 08:45)
....ant turimos mano apyrankes agatas-ne pro kur schmoll.gif ,nebent viska nuimt ir ji uzdet lotuliukas.gif

.... ir tik su juo vienu vaiksciot i pasimatymus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 30, 08:45)
Song,ant turimos mano apyrankes agatas-ne pro kur schmoll.gif ,nebent viska nuimt ir ji uzdet lotuliukas.gif

A ko ne variantas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 29, 23:54)
o as is faceituotu akmenu turiu visus iskyrus gintara. Siaip tai duminis kvarcas man antroj vietoj po labradorito, bet buvo pirmoj , kol negavau svytincio labradorito smile.gif
Beje tas citrinas grazus  ohmy.gif  wub.gif
rodyk unika  mirksiukas.gif


Aš turiu tik oniksą, amazonitą ir dabar įsigijau labradoritą. Iš facetuotų bent kol kas visai nedomina rožinis kvarcas, bet kas žino, kaip protelis kada pasisuks lotuliukas.gif

Unika tokia, pusiau Kyangas, prie Užgavėnių ir šiaip į naują viziją:

user posted image
Atsakyti
Manęs irgi rožinis kvarcas nedomina. Kol kas... Nors, tiesa, vienu metu lyg buvo noras jį turėti besiformavęs. Kas žino... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 30, 09:49)
Aš turiu tik oniksą, amazonitą ir dabar įsigijau labradoritą. Iš facetuotų bent kol kas visai nedomina rožinis kvarcas, bet kas žino, kaip protelis kada pasisuks  lotuliukas.gif
Unika tokia, pusiau Kyangas, prie Užgavėnių ir šiaip į naują viziją:


tiesa ir as neturiu rozinio kvarco, ir jis visai manes nedomina kolkas, net pamirsau doh.gif
idomi unika, nematyta thumbup.gif

Laisve, gal gavai Donna? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 30 birželio 2010 - 09:03