QUOTE(Tigris @ 2010 07 01, 07:50)
Tai cia teorija
. Realiai taigi nepaimsi uz rankos ir nenuvesi pas motina. Arba busi cia isvadinta pamote ragana, nes taigi vargsa vaika is namu isgrudai
Aš nesakau, kad reikia vaiką išgrūsti. pačiam vaikui reikia pasakyti, kad šeimoje gyvenama taip ir nekitaip. Jis turi prisitaikyti. nenori - nereikia. Jo laisvas pasirinkimas pas ką gyventi. Kitas dalykas - kadangi jo motina nepriima, pasirinkimo kaip ir nebelieka. tada turi gyventi pagal jūsų šeimos modelį.
mano nuosavi vaikai, būdavo šnypščia, kad per daug dirbti namie turi, kad reikia indus plauti, rūbus lyginti. tai aš jiems pasakiau, kad namie dirba visi, gerbūvį kuria visi. jeigu jie nenori prisidėti prie šeimos klimato, tegul ieškosi tokių namų, kur to niekas nereikalauja. kadangi jie neturi jokio kito pasirinkimo kur gyventi, jiems nieko kita nebelieka, kaip tik paklusti namų tvarkai.
Dabar čia beskaitant, išniro tokia situacija:
Gyvena šeimoje vyras, žmona, vyro vaikas iš pirmos santuokos ir bendras vyro ir žmonos vaikas. Vaikams maždaug 17-15 metų. jie turi bendrus draugus. Abu išeina į draugo gimtadienį. bendras vaikas turi grįžti namo 12val., o vyro vaikas pamotei pasako, kad ne ji motina ir jam nenurodinės. (Vyro namie nėra, nėra galimybės pasitarti). Gimtadienyje 12 val. vienas vaikas išsiruošia namo, o kitas būna tiek, kiek nori. Dvigubi standartai šeimoje vaikams? Ar privalo pamotės klausyti posūnis?
jeigu taip, tai kodėl neturi klausyti pamotės kitose gyvenimiškose srityse?