QUOTE(Meskala @ 2010 07 26, 04:21)
1. Tik reikia žiūrėti, kad produkto sudėty nebūtų alkoholio (alcohol denat.), kaip pavyzdžiui, Neostrata, Exuviance produktuose.
2. Avene Cleanance K atrodo neblogas, tik tiek, kad nesu bandžiusi.
3. O.D.A. lietuviška kosmetika irgi specializuojasi AHA srityje, tik neaišku, kokia jos kremų sudėtis, kiek ten tos AHA yra, ir koks kremo ph, beigi indeliuose tokie kremai - negerai, reikia kad būtų sandari tūbelė.
1. Neostrata Exuviance turi ir labai neblogų produktų, ne tik su alkoholiu. Tik kad kainos aukštokos, bet ką padarysi, kai pasirinkimas nėra didelis.
2. Avene Cleanance K- neblogas AHA produktas. Paula Begoun rašo, kad salicilio jame per mažai, kad jis eksfolijuotų, o AHA yra apie 5%.
3. Tikėsimės, kad O.D.A. greitu laiku pakeis pakuotę, nes kiek esu mačiusi- jų sudėtys puikios. Turi kremų su 10% ir 5% AHA. Galėtų ir BHA priemonių susiprotėt išleist...
Beje, O.D.A. naudojamų AHA veikimui pakuotė neturi įtakos, tik antioksidantai "išgaruos", bet eksfoliacija vistiek vyks, tos rūgštys yra fotostabilios.
QUOTE(Meskala @ 2010 07 26, 04:32)
1. Užsienyje produktų begalės, tik ir rinkitės, kokį norit, pagal kišenę ir jo sudėtį.
2. Ingredientų sąraše žiūrėkite, kad salicilo rūgštis (salicylic acid, BHA) būtų kažkur per vidurį.
1. Deja, užsienyje gerų priemonių su BHA pasirinkimas irgi yra ribotas, nes labai daug kur alkoholio prikrauta, ph netinkamas arba yra brangu.
2. Patikslinsiu- ingredientų sąraše tokio dalyko, kaip BHA (butylated hydroxyanisole) būti negali, nes tai yra kancerogeninio antioksidanto abreviatūra ir jo reiktų vengti. BHA, apie kurią mes šnekam- beta hydroxy acid ingredientų sąraše žymima kaip salycylic acid. BHA gali būti parašyta ant pakuotės, būti pavadinime, bet sudėtyje bus tik salycylic acid arba beta hydroxy acid.
QUOTE(Undinelle @ 2010 07 26, 09:45)
Na stai, nuejau pas savo gera dermatologe, ir pasirodo, kad be aknes dar turiu smarkiai isreiksta rozine (Rosacea), kuri yra gydoma, bet nepagydoma.
Karsciai ja zymiai suastrino.
Del tos pacios priezasties poros T zonoje, o ypac aplink nosi labai isdidejusios ir del to yra smarkus odos riebalavimasis.
Zodziu - labai labai liudna.......
Na, va. Aš kitai merginai norėjau įkalbėti, kad ji pasitikrintų, gal ji turi rožinę, nes simptomai labai panašūs buvo.
Laikykitės, tikrai ne pasaulio pabaiga. Rožinė kol kas garantuotai neišgydoma, bet kai kam pasiseka, galima ją kontroliuojant normalų gyvenimą gyvent
Dermatologė geriamų antibiotikų nepasiūlė? Kiek žinau, tam skiriamas diksiciklinas, JAV brand name Oracea. Dar yra tepalas. Paskaitykit
cosmeticscop truputis informacijos yra apie šitą ligą, jei reikia.
Šiaip, rožinė būtų paaiškinimas, kodėl jūsų oda nelabai reaguoja į aknės gydymą. Kiek žinau, daug žmonių, turintys rožinę ir aknę tuo ačiu metu gydosi Roaccutane, nes kiti metodai dažnai per daug sudirgina jautrią odą arba ji tiesiog į gydymą nereaguoja.
O apskritai, turbūt jau žinote, kad reikia kuo švelniau elgtis su oda, vengti nors mažiausių dirgiklių (jei gerai pamenu, Rasos prausiklyje ir tonike yra dirginančių augalų ekstraktų, kurie nejautriai odai gai ir nebus problema, tačiau jums gali būti. Siera irgi odą dirgina), temperatūrų pokyčių, saulės ir t.t.
QUOTE(Ingėnas @ 2010 07 26, 11:01)
Aš žinau, kad turiu kuperozę, ir gan nemažą. Na bet rožinę tai gal būtų pastebėję kas nors , jei ji būtų
Rožinė- pakankamai populiari liga, ir labai dažnai niekas (net ir gydytojai, kartais ir dermatologai) jos nepastebi, ypač ligos pradžioje. Pačioje ligos pradžioje raudonis gali būti ir nepastebimas, o ligai progresuojant jis vis labiau ryškėja.
Dažniausi simptomai yra raudonis ant skruostų, nosies, kaktos; maži išsiplėtę kapiliarai; guzeliai ar spuogai; išsiplėtusios poros; riebi oda, arba ir riebi, bet kartu ir sausa; vandeningos, sudirgusios akys.