Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

QUOTE(LadyAgne @ 2010 07 24, 11:21)
nu geras, o tai ko publikuoja internete jei poto pyksta kai kiti dalinas ju nuoroda. Lai pasikisa po pagalve ir saugo, kad niekas nesidalintu  mad.gif
iskurios dublino dalies esi  bigsmile.gif ,gal kaimynes,as ir is ten pat  bigsmile.gif ??


Publikuoja? biggrin.gif Na nemanau. Pvz man patinka zurnalas Cross Stitching. Paperku ta diena, nuskenuoju, ikraunu pati Internetan ir busiu "publikuotoja", bet ne is sito zurnalo. Ir taip su bilia kokiom schemom. Na nuskenuoti ir ikelti tai minuciu reikalas. smile.gif

Atsakyti
sveikos 4u.gif

Gal turite kur išsisaugojusios kokių schemučių su močiutėmis ir seneliais 4u.gif Na man reikia tokių, kur tiktų padovanoti būsimiems seneliams dovanų nuo anūkėlio ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės. Noriu paprašyti, anksčiau viena forumietė įdėjo jurginų puokštę, nu aš jais susižavėjau, bet schemoje trūksta vieno lapo, gal kuri turite? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
gal paveiksliuka galima?
Atsakyti
labai daug žolelių
http://lekar.gallery...atch?a=3if-dZ3U
Atsakyti
mergaites, gal kas turit nykstuku schemuciu? ieskau, kad butu daug to paties stiliaus, niu kad kaip TT arba somebunny to love... arba nebutinai nykstuku, ale kad butu daug panasiu veikejuku? dar buvo tokie vaikai jureiviukai ar pan... na ir sumaliau... ale sumasciau pati sudelioti ugio matuokle, tik ieskau personazu smile.gif
Atsakyti
gal sie vaikiukai???

user posted image
Atsakyti
Pas Paukščiuką mačiau tokių mažų vaikučių vienos serijos. mirksiukas.gif
Atsakyti
Atsiprašau, nemokėjau įkelti nuotraukos. blush2.gif Šitos jurginų puokštės schemos ieškau

user posted image
Atsakyti
spaust ant pav,jai rodo du stulpeius pasirenkat viena kokiu budu norite perziuret schemas,tai ar stulpeliais ar eilute,jai isvis nerodo tada atsiusiu.saugotis reikia sose spausti Все размеры
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 07 26, 18:06)
gal sie vaikiukai???




uodegyt, sitie labai grazus, o gal ju ir daugiau yra?
Atsakyti
uodegyte aš irgi norėčiau tų berniukų su balionais schemos blush2.gif
jei galima 4u.gif

ir jei gali parašyk kas dizainą sukūrė AČIŪ drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykele: 26 liepos 2010 - 20:04