Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

QUOTE(LadyAgne @ 2010 07 24, 09:21)
nu geras, o tai ko publikuoja internete jei poto pyksta kai kiti dalinas ju nuoroda. Lai pasikisa po pagalve ir saugo, kad niekas nesidalintu  mad.gif
iskurios dublino dalies esi  bigsmile.gif ,gal kaimynes,as ir is ten pat  bigsmile.gif ??

Jo, taisyklės, bet jas apeit galima smile.gif
Beje, aš iš Blanchardstown mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 07 24, 11:37)
Jo, taisyklės, bet jas apeit galima  smile.gif
Beje, aš iš Blanchardstown  mirksiukas.gif



aisku,truputi toloka, mes is visai kitos puses,Rathcoole. Prie clondalkino 4u.gif

na taip galima ir apeiti,bet jau laiko kiek uztrunka kol randi kazka patinkamo. As vakar 2 benuejau miegot, ieskojau kazko mielo. Pasidalnsiu nuorodomis,ka radau nes man jie beproto grazus rolleyes.gif


paspaude ant nuorodos,paspauskite po nuotrauka,bus shema,o dar zemiau kita nuoroda simboliai [/URL]

user posted image

[URL=http://www.google.ie/imgres?imgurl=http://www.geld-werbung.com/files/cross-stitch-patterns/pattern-embroideries/Irish-village-stitched.jpg&imgrefurl=http://www.geld-werbung.com/irish-village&usg=__XPW42ofRBYjbLJmot4jdE5cfyUc=&h=400&w=550&sz=130&hl=en&start=1&um=1&itbs=1&tbnid=Meaz69lxeqwg0M:&tbnh=97&tbnw=133&prev=/images%3Fq%3Dcross%2Bstitch%2Bpatterns%2Birish%2Bhouse%26um%3D1%26hl%3Den%26client%3Dfirefox%26hs%3DIiv%26sa%3DN%26rls%3Dcom.yahoo:en-GB:official%26tbs%3Disch:1]AIRISKAS KAIMAS


SIUOS IR DAR DAUGIAU RASITE IEJE I SIA NUORODA !!!!
siuvinejimas kryzeliu

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image

user posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
tikiuosi del mano idetu nuorodu nebus problemu doh.gif bet saitas vertas demesio.
Ten surasyta kiek spalvu reikia,kokios ir t.t.t... tas su balandziais,beproto grazus, pati autore raso akd kai baigi darba,balandziai lyg gyvi atrodo, tereikia 18 spalvu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyAgne: 24 liepos 2010 - 10:59
Grasimm, radau geros kokybės schemą, tačiau be spalvų rakto.


LadyAgne, aš jau nebegyvenu Dubline. Dabar - šalia Lucan, Celbridge
Atsakyti
Sveikos, ieskau krikstynoms tinkamu schemu, buciau dekinga jeigu pagelbetumet man, dideliu nereikia, aciu 4u.gif eugutes@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eugute: 24 liepos 2010 - 16:19
QUOTE(LadyAgne @ 2010 07 24, 11:21)
nu geras, o tai ko publikuoja internete jei poto pyksta kai kiti dalinas ju nuoroda. Lai pasikisa po pagalve ir saugo, kad niekas nesidalintu  mad.gif


Publikuoja tik rusiškose svetainėse, ten ne tokie griežti įstatymai.
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2010 07 23, 21:38)
Labas 4u.gif

Žinau, kad jau buvo dėta ne kartą blush2.gif bet dabar man prisireikė pinigų medžio schemos ax.gif bet norėčiau, kad būtų siuvinėjamas ne tik kamienas, bet ir žaluma, kad nuėmus pinigus neliktų tik kelmas biggrin.gif


Paprastai šis paveiksliukas rėminamas su pinigais ir jie nėra nuimami schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 07 24, 21:59)
Paprastai šis paveiksliukas rėminamas su pinigais ir jie nėra nuimami schmoll.gif

O tai jauniesiems nešama atskirai pinigai dar? Dviubai daugiau gautųsi. O jei atskirai neduodama, tai liepiama nenurišti pinigų nuo medžio? Pinigai po stiklu lieka? Nelabai man čia logiška. NBebent kokybiškai atspausdinti ant popieriaus pinigus ir juos pririšti, tada dar suprantu.
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 07 25, 08:32)
O tai jauniesiems nešama atskirai pinigai dar? Dviubai daugiau gautųsi. O jei atskirai neduodama, tai liepiama nenurišti pinigų nuo medžio? Pinigai po stiklu lieka? Nelabai man čia logiška. NBebent kokybiškai atspausdinti ant popieriaus pinigus ir juos pririšti, tada dar suprantu.

drinks_cheers.gif Kad ne logiška. Juk čia dedama ant to medelio, kad originaliau paduot pinigus, ne vokelyje. ax.gif
Atsakyti
Labas,gal kas nors turi scemų su Princese Tiana arba ką nors iš filmuko Princesė ir varlius?Labai ačiū. aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 07 25, 10:40)
drinks_cheers.gif Kad ne logiška. Juk čia dedama ant to medelio, kad originaliau paduot pinigus, ne vokelyje.  ax.gif

Tai ir aš taip suprantu smile.gif
Juolab, kad jei rėminama be stiklo, tai nepakabinsi paveikslo su atvirai demonstruojamomis kupiūromis. Jų gali greitai nelikti lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas visoms darbštuolėms 4u.gif Jūs visos tikros šaunuolės, siuvinėjate labai gražiai ir idomius paveikslelius thumbup.gif . Kažkada ir aš siuvinėjau, dabar nebet ką simboliškai, kokį kartą per metus. Bet štai dabar labai užsimaniau išsiuvinėti kokį didesnį paveikslą, vieną ar iš dalių, bet man nesigauna niekur surasti gražių schemų su jūros vaizdais(paveikslų randu o schemų ne verysad.gif ), prašau jūsų pagalbos, gal galit padėti, galbūt turit jūros tematika ką nors. Ačiū už jūsų pagalbą

Nesuprantu kodėl bet su paieškom man kažkodėl sunkiai gaunasi, nieko neduoda, kur beužeičiau doh.gif arba duoda, kas man nepatinka.
Atsakyti
QUOTE(Silvita @ 2010 07 25, 21:04)
Nesuprantu kodėl bet su paieškom man kažkodėl sunkiai gaunasi, nieko neduoda, kur beužeičiau doh.gif arba duoda, kas man nepatinka.

Sveika. Įdėk paveiksliuką, kuris tau patinka ir čia mergaitės suras tau schemą mirksiukas.gif
Atsakyti