Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

laukines kates,cia visokiu rasi ir dideliu ir mazu.
http://club.osinka.ru/topic-46882

nespejau biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 22 liepos 2010 - 17:59
Tai jau visai ne tokio ir mažo norėjai. Aš jau knisau pas save ir galvojau, kur esu mačius miniatiūrinių tikroviškai atrodančių tigriukų. O čia normalus dydis, daug tikrai rasi tokių.
Atsakyti
Sveikutes darbstuoles,

Vel palgalbos prasau... 4u.gif

Man reiketu labai labai nedideles schemutes gimtadienio proga mamai. Kazko mazo ir paprasto. Geriausia butu atvirutei wub.gif

Jeigu supratot apie ka cia kalbu ir ka radot, tai i el. pasta mano prasau:
gabriele.jakuskaite@gmail.com
Atsakyti
Merginos gerbkite kitų laiką, savo norus sukonkretinkit iki negalėjimo, žodis ''kažko'' visai nieko nepasako schmoll.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 07 22, 21:06)
Merginos gerbkite kitų laiką, savo norus sukonkretinkit iki negalėjimo, žodis ''kažko'' visai nieko nepasako  schmoll.gif
4u.gif

drinks_cheers.gif
Taip pat prašymas siųsti. doh.gif Tai kaip galima siųst šimtus schemų, nežinant, ko reikia. unsure.gif
Jei konkrečiai žinai, ko nori, tada jo, siųsti, o kaip neaišku ką siųsti, tai .....

xxxmama, jei tinka tokie atvirukai, tai išsirink, kurį nori, tada atsiųsiu ax.gif

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 22 liepos 2010 - 22:15
sveikos dar kartą auksarankės,

metrikoje užrašą siūvinėju doh.gif žiūriu kad skaičių tokių mažų neturiu (max 5x6 kr. tinka).
gal kas turi mažučius skaičiukus?

iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
labas mamytes,gal turit vaistazoliu schemuciu man reiketu ramuneliu,ciobreliu,zemuogiu, melyniu schemuciu noreciau ant maisiuku issisiuvineti, is anksto dekoju
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 07 22, 11:23)
grasimm turiu tokiu

Dan@25  arkliai

http://club.osinka.ru/topic-47133

as pati juos turiu 4u.gif o va man reikia butent tento verysad.gif jei kas kur uzmatytu ikelkite ,prasau 4u.gif as pati turiu,bet nekokybiska shema...
Atsakyti
QUOTE(grasimm @ 2010 07 23, 11:09)
as pati juos turiu  4u.gif  o va man reikia butent tento  verysad.gif  jei kas kur uzmatytu ikelkite ,prasau 4u.gif  as pati turiu,bet nekokybiska shema...


Man reikia žinoti, ar jos vervaco. Jei taip, tai zinau kur ieskoti.... užrakintuose albumuose gallery.ru pas kazkurį iš mano 65 draugų doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes , norejau pasiklausti kaip tinkamai issirinkti siuliukus ir apskaiciuoti kiek ju reikes? siuvinejau tik vaikysteje ir tai maziukus paveiksliukus ,o dabar miegamaji noreciau pasipuosti "bronzine moterimi" berods taip vadinasi siuvinetas paveikslas su gulincia ant sono moterimi . pas mane pervadinta ,tai nebeatgaminu kaip tiksliai vadinasi.
jei kas siuvinejot ,noreciau i az info kokiu ir kiek siuliuku reikai ,bei kokio dydzio mazdaug paveikslas gavosi.aciu labai ri nepykit ,kad tersiu tema 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moniuxx @ 2010 07 23, 16:44)
sveikutes , norejau pasiklausti kaip tinkamai issirinkti siuliukus ir apskaiciuoti kiek ju reikes? siuvinejau tik vaikysteje ir tai maziukus paveiksliukus ,o dabar miegamaji noreciau pasipuosti "bronzine moterimi" berods taip vadinasi siuvinetas paveikslas su gulincia ant sono moterimi . pas mane pervadinta ,tai nebeatgaminu kaip tiksliai vadinasi.
jei kas siuvinejot ,noreciau i az info kokiu ir kiek siuliuku reikai ,bei kokio dydzio mazdaug paveikslas gavosi.aciu labai ri nepykit ,kad tersiu tema  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ateik į ČIA ir tikrai tau padės mirksiukas.gif Nes čia schemų paieškų tema.
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 07 23, 16:04)
Man reikia žinoti, ar jos vervaco. Jei taip, tai zinau kur ieskoti.... užrakintuose albumuose gallery.ru pas kazkurį iš mano 65 draugų  doh.gif  biggrin.gif

4u.gif taip tai VERVACO 4u.gif
nuosirdus aciu 4u.gif jei gali pagelbeti 4u.gif
1anomis1@gmail.com arba cia i SM
Atsakyti