Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

Sveikos smile.gif)) norėjau paklausti, gal kuri turi schemučių su egiptietiškais paveikslais ? Nefertite, Tutanchamonu.. Mačiau internete labai gražių pagalvėlių su jais, tačiau schemutės mokamos. Gal kuri turite ir galite pasidalinti ? smile.gif)) labai ačiū.
Atsakyti
QUOTE(irma- @ 2010 07 10, 16:44)


Nežinau, kažko tas puslapis stringa.

Merginos, kuri dar esat registruota tam puslapyje, pabandykit gal jums pavyks. Man rodo tuščią lauką, nors prieš porą dienų atsisiuntinėjau ir viskas buvo gerai.
Atsakyti
Jei kas pagelbetu su ta schema butu tikrai smagu ax.gif
Atsakyti
radau pas viena moteri ,galiu paprasyti schemos bet nezinau ar bus grafika ar pm.

Resifee pas manr tutanchamonas,ten idetas tik jis bet turiu ir nefertite ir kleopatra,ir egiptietisku smulkmenu.
spausti ant pav. o issisugoti sone arba apacioje Все размеры
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 10 liepos 2010 - 21:09
QUOTE(Uodegyte @ 2010 07 10, 22:03)
radau pas viena moteri ,galiu paprasyti schemos bet nezinau ar bus grafika ar pm.



Tai kad ir tame puslapyje jos būna įvairiais formatais ir tik atsisiuntus matai. Gali būti ir PM. Man rodos, kad ten kažkokios pertvarkos vyksta, nes neina atsisiųsti nei vienos schemos. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 10 liepos 2010 - 21:18
as nesu ten registruota blush2.gif nes kazkada man siuntei schema is ten smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 10 liepos 2010 - 21:27
Aną turėjau smile.gif)
Bet labai norėčiau šitų schemų:
http://www.sewinspir...atalog/535v.jpg
http://www.sewinspir...atalog/534v.jpg
Atsakyti
siu reiktu paieskoti,bet dabar taip karsta,kad beveik nesedziu prie kompoiterio. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 07 10, 22:26)
as nesu ten registruota  blush2.gif nes kazkada man siuntei schema is ten  smile.gif


Tai aš ne dėl to, norėjau pasakyti, kad ir tame puslapyje gali būti PM schema. Ten jos būna įvairaus formato. Ir šiandien ta svetainė neveikia. g.gif
Atsakyti
aaa aisku smile.gif tai tikriausiai kad pasikeitimai g.gif
Atsakyti
Tai kai prisėsi jei nesunku, paieškok smile.gif) Būčiau labai dėkinga smile.gif beje, gal kuri turite schemučių su hieroglifais? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Resifee @ 2010 07 11, 17:48)
Tai kai prisėsi jei nesunku, paieškok smile.gif) Būčiau labai dėkinga smile.gif beje, gal kuri turite schemučių su hieroglifais? smile.gif


Hieroglifai
Atsakyti