Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

QUOTE(isdykele @ 2010 07 10, 09:31)

beje tute28 dėl tų keksiukų šeip netaip sukurpiau laiškelį ir pasiprašiau į draugus, ir priėmė 4u.gif tai dėkui už gerą širdį  wub.gif bet jau pati turiu thumbup.gif

Kad ten nieko rašyt labai nereikia. Tik vieno žodžio užtenka. Parašai arba Friend? Arba rušiškai druzim? Na šaunuolė, kad susidraugavai, tai daugiau tvirtink į draugus ir rasi visokių daug grožių. mirksiukas.gif
Atsakyti
tik va jus bandžiau susirasti tai nesisekė, norėčiau irgi draugauti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykele @ 2010 07 10, 11:50)
tik va jus bandžiau susirasti tai nesisekė, norėčiau irgi draugauti  blush2.gif

jei manęs klausėt, tai ir nerasit, nes aš nieko neturiu, kaupiu pas save kompe kolekcijas mirksiukas.gif
Atsakyti
Ne ne pas jus rolleyes.gif
pas jus schemos prašiau nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2010 07 10, 11:01)
user posted image

siuvinėsiu šį grožį, gal kas turit kokių gražių žodžių prie jo išsiuvinėti smile.gif . Lb jau laukiu greitų variantų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykele @ 2010 07 10, 09:50)
tik va jus bandžiau susirasti tai nesisekė, norėčiau irgi draugauti  blush2.gif

Oi, į mane tai tu kreipkis blush2.gif Ne tokia ir sena jau aš rolleyes.gif biggrin.gif
Aš čia http://tutela.gallery.ru/
Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2010 07 10, 12:03)
siuvinėsiu šį grožį, gal kas turit kokių gražių žodžių prie jo išsiuvinėti  smile.gif  . Lb jau laukiu greitų variantų  4u.gif

radau pora. kaip jums g.gif

Mylesiu,saugosiu,branginsiu.
Galeciau sirdi atiduot
Kad butum kūdikėli Tu laiminga,
Nes esi brangiausias zemeje zmogus



Aš mažytis, o gal mažytė
aš po tavo širdim gyvenu
aš dar nieko nemoku prašyti
aš tiktai dar gyvent ateinu


tu girdi?
plaka mano širdelė
aš iš tavo svajonių, sapnų
greit jau, greit aš galėsiu, mieloji,
pasisupti ant Tavo delnų...


Atsakyti
tute28 dėkui jau parašiau prašymą blush2.gif

aš tai paskutinį rašyčiau nestuke.gif net sugraudino wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykele: 10 liepos 2010 - 11:47
QUOTE(isdykele @ 2010 07 10, 12:46)
aš tai paskutinį rašyčiau nestuke.gif net sugraudino wub.gif

4u.gif
Atsakyti
laba merginos 4u.gif

prasau Jusu pagalbos ax.gif labai noreciau issiuvineti paveiksliuka is http://stitchfanclub...raction/page/2/ A6-61 bet va iki schemos niekaip neprieinu ir kiek stengiausi ieskoti kur kitur - neradau unsure.gif gal kuri nors turite ja savo lobynuos ir galetumete pasidalinti ax.gif buciau tikrai nuosirdziai dekinga 4u.gif el.pastas butu irma.seikiene@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(irma- @ 2010 07 10, 16:03)
laba merginos  4u.gif

prasau Jusu pagalbos  ax.gif  labai noreciau issiuvineti paveiksliuka is http://stitchfanclub...raction/page/2/  A6-61  bet va iki schemos niekaip neprieinu ir kiek stengiausi ieskoti kur kitur -  neradau  unsure.gif  gal kuri nors turite ja savo lobynuos ir galetumete pasidalinti  ax.gif  buciau tikrai nuosirdziai dekinga  4u.gif el.pastas butu  irma.seikiene@gmail.com


Pažiūrėsiu, gal pavyks iš čia gauti schemą. Dabar kažkas stringa, pabandysiu vėliau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 10 liepos 2010 - 15:34
QUOTE(Florestina @ 2010 07 10, 16:32)
Pažiūrėsiu, gal pavyks iš čia gauti schemą. Dabar kažkas stringa, pabandysiu vėliau.

notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif aciuks.gif
Atsakyti