Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

Kažkam keksų reikėjo:
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 05 liepos 2010 - 17:49
QUOTE
galerijoj ieškojai pagal dizaino pavadinimą


kad ne nezinau unsure.gif
Atsakyti
ne aš prašiau keksiukų bet tute28 aš norėčiau to su vyšnia labai jau mėgėja vyšnių o leidžia schemas matyti tik draugam blush2.gif gal gali pagelbėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykele @ 2010 07 05, 17:27)
ne aš prašiau keksiukų bet tute28 aš norėčiau to su vyšnia labai jau mėgėja vyšnių o leidžia schemas matyti tik draugam blush2.gif gal gali pagelbėti 4u.gif

Žinoma, kad galiu. Parašyk emeilą, atsiųsiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes darbstuoles,

gal galetumete patartika galima butu gimtadienio proga sesei issiuvineti? Jai sueis 32 metai. Nenoriu ko nors didelio, o norisi kazko subtilaus. g.gif

Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxmama: 05 liepos 2010 - 21:06
pamačius mano mini darbus sesuo užsimanė kad išsiuvinėčiau virtuvinio rakšluostuko kraštą gal kas tai darėt ir turit scemučių?????
Atsakyti
QUOTE(arabele @ 2010 07 06, 08:46)
pamačius mano mini darbus sesuo užsimanė kad išsiuvinėčiau virtuvinio rakšluostuko kraštą gal kas tai darėt ir turit scemučių?????

sveika, gal tiks:
http://www.kasiulai....mai-p-1499.html
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 07 06, 08:45)

o kaip ja parsisiūsti
ir gal kas ne kalėdinių turit????
Atsakyti
QUOTE(arabele @ 2010 07 06, 11:04)
o kaip ja parsisiūsti
ir gal kas ne kalėdinių turit????

dar tokie:

http://www.kasiulai....liai-p-988.html

Schemą galite atsisiųsti įsidėję ją į savo prekių krepšelį. Parsisiuntimą galėsite atlikti kai baigsite daryti užsakymą. Pamatysite užrašą „Parsisiųskite iš čia:“ ir spustelėjus ant pasirinktos schemos pavadinimo, galėsite ją išsisaugoti iškart po užsakymo patvirtinimo ar vėliau (30 dienų bėgyje) iš skyrelio „Mano duomenys“.

ką tik pati kelias atsisiunčiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 06 liepos 2010 - 11:34
Bet kaip supratau, ją galima atsisiųsti tik darant užsakymą g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 07 06, 14:49)
Bet kaip supratau, ją galima atsisiųsti tik darant užsakymą g.gif

aga, tik aš pasirinkau kokių norių schemų, sudėjau į krepšelį ir viską dariau lyg užsakynėčiau. Visur tiesiog rašė 0lt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 06 liepos 2010 - 14:14
Mergaitės, pas kažkurią mačiau išsiuvinėtus du nuogalius smile.gif Manau, kad visai neblogai jie žiūrėtųsi miegamajame...Gal turit dar kokių idėjų ir paveikslų pavyzdžių?? Būčiau dėkinga, jei pagelbėtumėte
4u.gif
Atsakyti