Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

QUOTE(Uodegyte @ 2010 07 02, 17:40)
niekas nesidomi lietuva  tongue.gif ir beto lietuvisko zurnalo nera kad butu viskas  apie siuvinejima,o tas ''siuvineju kryzeliu'' taigi uzsienieciu dizaineriu schemos kurtos  g.gif


įdėja verslui smile.gif dabar galvoju gal kokius dobiliukus išsiuvinėti g.gif White Clover (Kazuko Aoki dizaino) visai nieko atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 07 02, 12:47)
radau ,kur siusti?


irma.radauskiene@gmail.com
ačiū! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas uzmatet toki namuka. Turiu schemute, bet labai jau sunku iziureti sad.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kla: 02 liepos 2010 - 20:27
merginos, gal kuri esate uzmate schema su kardais? unsure.gif
Atsakyti
user posted image

prasom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykele @ 2010 07 02, 22:26)

aciu 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras auksarankes, dar karta kreipiuosi pagalbos blush2.gif
Pamaciau kokia pas mano kr.mama baisi užrašų knygutė doh.gif sumasčiau jai dovaną padaryt. Noriu G raidelę išsiūvinėti, o poto padarysiu knygutėi viršelį.
Norėčiau G raidelės gražios, su kokiom nors gelytėm, ar augaliukais. Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
yra nuorodeles raidem 10 zinute nuo virsaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 07 03, 21:29)
yra nuorodeles raidem 10 zinute nuo virsaus  4u.gif

doh.gif ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas ir ACIU ACIU jums saunuoles uz alfabeto schemutes, atejau vel su prasymu blush2.gif
Tos , kuriu labai nesutrukdysiu gal gali ideti schemuciu juodai kanvai? Macioau kazkas jau buvo prase, bet man tu idetu neatidare blink.gif
Atsakyti
QUOTE(smileee3 @ 2010 07 04, 08:37)
Labas rytas ir ACIU ACIU jums saunuoles uz alfabeto schemutes, atejau vel su prasymu  blush2.gif
Tos , kuriu labai nesutrukdysiu gal gali ideti schemuciu juodai kanvai? Macioau kazkas jau buvo prase, bet man tu idetu neatidare  blink.gif

O jei dar KONKREČIAU kokių?
Atsakyti
user posted image

gal žinot kur gauti tokią schemą? arba kokią kitą gražią su bitutėm, reikėtų 2 "įsimylėjusių"
ačiū
Atsakyti