Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliukas Lukutis

QUOTE(Viskas gerai @ 2010 07 02, 12:03)
Zinau sita skausma matyti kitus tokio pat amziaus vaikus. Mylek save - surask vietu (tik ne namie), kur nebutu dideles tikimybes sutikti kitu vaiku - manau, miskas, pieva, juros pakrante - tai labai geros vietos pabuti su savimi, issiverkti, islieti savo skausma ir pykti gamtai ir surasti supratima bei ramybe cia - nes tai pati naturaliausia prigimtine vieta - zmogus yra gamtos dalele - ji tikroji motina. Ant juros gali rekti ir reikalauti, kad tau butu duoti atsakymai. Medi gali apsikabinti ir islieti savo skausma jam ir pajausti is jo sklindancia paguoda, svelnuma. Eik i gamta ir ten ieskok paaiskinimu ir nusiraminimo.

tu teisi visiskai,neramu man siandien kazko,uzdegiau zvakute...
Atsakyti
QUOTE(kaciukas1978 @ 2010 07 02, 12:53)
tu teisi visiskai,neramu man siandien kazko,uzdegiau zvakute...


Siulyciau tau pasiteirauti pazistamu rekomendaciju kokio rimto jogos klubo. Manau, kad tau labai praverstu pavaikscioti i jogos uzsiemimus - ju metodai ir filosofija padeda susitvarkyti su savo mintimis.
Sekmes tau
Atsakyti
QUOTE(Viskas gerai @ 2010 07 03, 17:12)
Siulyciau tau pasiteirauti pazistamu rekomendaciju kokio rimto jogos klubo. Manau, kad tau labai praverstu pavaikscioti i jogos uzsiemimus - ju metodai ir filosofija padeda susitvarkyti su savo mintimis.
Sekmes tau

aciu tau labai kad vis man patari,o apie joga tai net nepagalvojau...reiks pasidometi g.gif
Papildyta:
rytoj puse metu kaip maziuko nera salia,net nesitiki atrodo kad viskas ivyko taip neseniai...tas skausmas toks didelis,ilgesys...kaip noreciau apkabinti savo maziuka...bet...
Atsakyti
QUOTE(kaciukas1978 @ 2010 07 03, 18:56)
tas skausmas toks didelis,ilgesys...kaip noreciau apkabinti savo maziuka...bet...


Apkabink koki vaiko pliusini meskiuka, ar kita jo zaisla ir miegokit taip dviese
Atsakyti
console.gif kaciuk... stiprybės tau....
laikas bėga... o skausmas tik gilėja... laikykis...
Atsakyti
QUOTE(Viskas gerai @ 2010 07 03, 22:57)
Apkabink koki vaiko pliusini meskiuka, ar kita jo zaisla ir miegokit taip dviese


O gal geriau - vaikucio pagalve apsikabinus miegoti .....
Stenkis neaudrinti savo minciu - juk zinai kaip vaikai jautriai reaguoja i mamytes nuotaikas. Stenkis skleisti svelnuma, meile, sviesa kad tik tokias mintis jaustu tavo mazutelis ir butu jam ramu. Negasdink vaiko.
Juk negali zinoti, ar jo dvasia nera salia taves - tave apsikabinus - kas irode ar taip ar ne.....
Atsakyti
aciu merginos jums uz palaikyma...siandien man labai liudna,lygiai pries puse metu praradau savo maziuka,o Dieve kaip sunku...siandien asaros pacios rieda...skaudu kaip...nors rek,bet nieks nepades...
Atsakyti
QUOTE(kaciukas1978 @ 2010 07 04, 14:50)
aciu merginos jums uz palaikyma...siandien man labai liudna,lygiai pries puse metu praradau savo maziuka,o Dieve kaip sunku...siandien asaros pacios rieda...skaudu kaip...nors rek,bet nieks nepades...

zuiki,labai norėčiau kažką pasakyti,bet....... nerandu žodžų,tavo skausmas neišmatuojamas...... apkabinu stipriai wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpee @ 2010 07 08, 12:24)
zuiki,labai norėčiau kažką pasakyti,bet....... nerandu žodžų,tavo skausmas neišmatuojamas...... apkabinu stipriai wub.gif  wub.gif

aciukas tau uz palaikyma...labai aciu
Atsakyti
Laikykis 4u.gif
Atsakyti
Kaip baisu mamai netekti savo kudikio cray.gif cray.gif cray.gif zodziai nieko nepakeis, linkiu tik stiprybes jusu seimai console.gif console.gif console.gif Kokia neteisybe, kad iseina tie, kurie tik pradejo gyventi.....
Atsakyti
QUOTE(lyra82 @ 2010 07 13, 23:38)
Kaip baisu mamai netekti savo kudikio  cray.gif  cray.gif  cray.gif zodziai nieko nepakeis, linkiu tik stiprybes jusu seimai  console.gif  console.gif  console.gif Kokia neteisybe, kad iseina tie, kurie tik pradejo gyventi.....

aciukas jums uz palaikyma...baisus ir ziaurus likimas mano,baisesnio dalyko tikriausia motinai negali buti kaip prarasti savo vaika... cray.gif cray.gif
Atsakyti