Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

QUOTE(laurinute @ 2011 06 24, 17:19)
g.gif  as nerandu tokio  g.gif


O per FILE ir nerandi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 24, 14:24)
O per FILE ir nerandi? g.gif

mum perinstaliavo kompa idiegi worda 2010 metu,nu nervas ima man per sudetingas,spausdinsiu pradzioj viena ir ziuresiu kaip bus taip,nepavyks uzsisakysiu kas nors padarys tada
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2011 06 24, 17:45)
mum perinstaliavo kompa idiegi worda 2010 metu,nu nervas ima man per sudetingas,spausdinsiu pradzioj viena ir ziuresiu kaip bus taip,nepavyks uzsisakysiu kas nors padarys tada


oi pas mane jauciu tik 2003 wordas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2011 06 24, 16:45)
mum perinstaliavo kompa idiegi worda 2010 metu,nu nervas ima man per sudetingas,spausdinsiu pradzioj viena ir ziuresiu kaip bus taip,nepavyks uzsisakysiu kas nors padarys tada

Tai tada pabandykit paspaudi ant to burbulo virsuj kairej pusej,ten ismeta saraseli funkciju,pasirenkat print,ant jo atsistojus ismeta saraseli,tada ir pasirenkat prin preview
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rloreta @ 2011 06 24, 14:52)
Tai tada pabandykit paspaudi ant to burbulo virsuj kairej pusej,ten ismeta saraseli funkciju,pasirenkat print,ant jo atsistojus ismeta saraseli,tada ir pasirenkat prin preview
mirksiukas.gif

tuoj bandysiu aciu
Papildyta:
ot ziopla doh.gif ne worde liko tas mano darbas bet pover point is vis nieko nebesuprantu g.gif
Atsakyti
laba kas man galit paaiskinti kaip is sio psl.My Webpageparsisiusti raides ir sudaryti koki tai nors sakinuka ,nu esu visame tame zalia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viltis29 @ 2011 07 02, 22:22)
laba kas man galit paaiskinti kaip is sio psl.My Webpageparsisiusti raides ir sudaryti koki tai nors sakinuka ,nu esu visame tame zalia blush2.gif

Bent jau kazkada kai as dariau su Wordu,tai kiekviena raide kopinausi atskirai ir taip wordw deliojausi zodelius. isikelus i worda dar galima dydzius koreguoti jei isikelus per dideli gaunasi. mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos pasidalinkit info kur galyma apart Copi atspausdint jau gatavus saldainiu,diplomo maketus.... cia vilniuje as ieskau,buvau Madoi vilniuje,ten toks paslaugu kioskas ,tai jie neturi tokio popieriaus saldainiams,kur dar galyma? nes pasirodo kazkaip nevisur spausdina,na ieskau kur pigiau
Atsakyti
Mergaites, gal kuri turit saldainiu popieriuku trafareta? buciau labai dekinga, jei pasidalintumete.aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rloreta @ 2011 07 03, 07:29)
Bent jau kazkada kai as dariau su Wordu,tai kiekviena raide kopinausi atskirai ir taip wordw deliojausi zodelius. isikelus i worda dar galima dydzius koreguoti jei isikelus per dideli gaunasi. mirksiukas.gif


Labai aciu gavosi taip kaip ir sakiai smile.gif
Atsakyti
Sveikos, va savaitgali atsventem krikstynas, buvau sugalvojusi daryti laikrastuka, bet po to pagalvojau kad siais metais atbuvom dvejose krikstynose ir gavom laikrastuku, kurie nieko nesiskiria tik vaikai kiti biggrin.gif tj sugalvojau padaryti lankstinuka, ir spauda pigesnes ir kazkas kitokio smile.gif
Galite pasiziureti smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
o aš čia siunčiau savo padarytą laikraštuką atspausdint http://fotodovanos.b...b...ikraÅ”tukai
ten ir patys daro įvairius laikraštukus, saldainių popierėlius ir kt., jei reikia
Papildyta:
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 07 04, 18:06)
Labai sauni ideja thumbup.gif



aham, tikrai šauni thumbup.gif
Atsakyti