Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

sveikutes,
kodel nepavyksta rasyti ant parsisiiusto fono doh.gif gal kas patarsit, ar pastebejimu kokiu turit 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Mamos komoiutery yra photoshopo tema, taip pat remeliu tema, visokiu patarimu ir pan. Tikrai ten jums labiau pades, nei cia 4u.gif

Cia tema labiau skirta idejoms, o techniniai dalykai gal labiau ten blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 06 12, 19:08)
Sveikos,
Mamos komoiutery yra photoshopo tema, taip pat remeliu tema, visokiu patarimu ir pan. Tikrai ten jums labiau pades, nei cia 4u.gif

Cia tema labiau skirta idejoms, o techniniai dalykai gal labiau ten blush2.gif


o kur cia tokia tema yra ?
Papildyta:
radau 4u.gif
bet jei dirbi su wordu, tai patarimai juk netiks g.gif
Atsakyti
labukas, gal kuri darete ar darote krikstynu, vestuviu laikrastuka? blush2.gif nu bus dviguba svente, sakau gal padaryt du viename biggrin.gif ir pvz uzvadinti seimos laikrastukas g.gif zinau kad buna laikrastuku kur yra tevu jaunu nuotraukos, po to jau kai jie kartu, po to jau su vaiku, bet pvz nerandu unsure.gif nu nesinori vien krikstynu tematika daryti kazkaip, mes kriksto tevai rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki mamukai,
pasidariau laikraštuką word'e. Tačiau turiu vieną problemėlę. Esu uždėjus žalsvą foną, tačiau spausdinant jo nesimato? Gal žinot kodėl? Gal reik kur kokią varnelę uždėt. Ačiū kas pagelbės 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kuri turite apie mazuosius oziaragiukus? Darau laikrastuka ir man reikia temai: " Ka gimimo data ir laikas pasako apie Noju? " (gimes 2010.12.29)
aciu jei atsiras padedanciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renaciukass @ 2011 06 16, 10:34)
Mergaites, gal kuri turite apie mazuosius oziaragiukus? Darau laikrastuka ir man reikia temai: " Ka gimimo data ir laikas pasako apie Noju? " (gimes 2010.12.29)
aciu jei atsiras padedanciu  4u.gif

cia daug ka galima rasti,suvedus gimimo datas,valandas ir t.t. mirksiukas.gif
http://www.likimas.l...menybe-parasas/
Atsakyti
susiduriau su keblumu ir as . Darau laikrastuka worde . ir pamirsau kaip vordo varianta galima perdaryti i jpg. ar dar kaip kad siunciant nesikeistu sriftas ir visa kita. Na gal nelabai tiksliai pasakyta.
Atsakyti
mirksiukas.gif tiesiog kai save''inat reikiapasirinkt atitinkama dokumento tipa
Atsakyti
Sveikos,

Darau ir as laikrastuka. taigi pasidalinu gera nuoroda, kur galima gaut superiniu sriftu http://www.fontspace...rch/?q=children Ten spaudziat ant patinkancio srifto ir naujame langelyje ivedat ka norit. toliau copy ir paste:)
Papildyta:
Beje, stai si nuoroda, www.zamzar.com leidzia kaitalioti jusu failu formatus. labai naudinga ir nemokama
Atsakyti
QUOTE(baggirute @ 2011 06 19, 18:27)
Sveikos,

Darau ir as laikrastuka. taigi pasidalinu gera nuoroda, kur galima gaut superiniu sriftu http://www.fontspace...rch/?q=children  Ten spaudziat ant patinkancio srifto ir naujame langelyje ivedat ka norit. toliau copy ir paste:)



Nu nedaeina man kaip tuos sriftus parsisiust doh.gif . na as juos parsisiunciu, bet jie ir lieka ant deskopo, o ne worde ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 20, 12:30)
Nu nedaeina man kaip tuos sriftus parsisiust doh.gif . na as juos parsisiunciu, bet jie ir lieka ant deskopo, o ne worde ax.gif

ten kai ismeta langa parsisiuntus yra virsuje diegti parasyta, ir tada pagal ta pavadinima worde ieskokit mirksiukas.gif Bet kad lietuviskom raidem nera g.gif
Atsakyti