Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(simre @ 2010 06 23, 17:12)
Sveikos, mergaitės,
kaip matau, jau informuotos, kad man vakar pavyko Trolių klube laimėt


Nugi super drinks_cheers.gif galiu tik pasveikinti visas laimetojas...ir palinket, dazniau... mirksiukas.gif
Atsakyti
Nori nusistatyti ligos stadiją, Fontenay?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 23 birželio 2010 - 16:35
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 23, 17:35)
Nori nusistatyti ligos stadiją?


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif As jau nebeskaiciuoju, o kam g.gif ...vistiek viska beviltiska... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 23, 17:35)
Nori nusistatyti ligos stadiją, Fontenay?

vat susimasciau. mano siema sako kad jau sunki stadija smile.gif nes buna taip, kad troliai atima laika, kuris butu skirtas vaikams smile.gif blink.gif vyras netycia paciokino kiek zinuciu prirasius nuo registracijos pradzios, ir lengva soka apturejo, sako ir auto klube ir torentuose , per kelis metus vos kelias zinutes istenge parasyt, o man kas, as neseku zinuciu, nezinutese esme. vaikai pamaitinti, aprengti, pamyleti. o kur man daugiau leist laika jei ne cia su jumis gathering.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 23 birželio 2010 - 16:46
Čia geriau irnesakyk.gif Ir su vaikais, ir su namais... Jei į svečius sueitumėm, ir kambarį primintumėm, ir pyragus suvalgytumėm hihihi.gif
O jei dar kuriai vyras patiktų rolleyes.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif Gal naujienu graziu kas turit pasirodyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 06 23, 18:55)
Labas vakaras  4u.gif  Gal naujienu graziu kas turit pasirodyti?  ax.gif

O jei pasirodys negražu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 06 23, 18:57)
O jei pasirodys negražu? g.gif


troliukai? negrazu? Ar taip buna? blink.gif
Atsakyti
Šita, tupilako nasrai retirinis, nia? Papirkau šiandien ir susimąsčiau ar tikrai biggrin.gif

Apsaugų Panoramoj nėr. Sakė, nieks jų neperka, tai ir neturim. Bet užsakys, porelėje su Venera. Jos irgi neturi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 06 23, 18:57)
O jei pasirodys negražu? g.gif

grazu grazu, tik rodykis Rasida clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 23, 17:29)
SAKYKIT, O KURI CIA PALATA JAU  g.gif ?  PASIMECIAU JAU, DAR ANKSCIAU SEKIAU, JAU DABAR ERSZEBETH NERASO smile.gif TIK IDOMU PASIDARE KELINTA JAU TEMUKE smile.gif


Negalima numerių rašyti, nes vėl gausis, kad tema "čatinė", ir ištrems į bendraamžius rolleyes.gif

QUOTE(Song @ 2010 06 23, 19:04)
Šita, tupilako nasrai retirinis, nia? Papirkau šiandien ir susimąsčiau ar tikrai biggrin.gif

Apsaugų Panoramoj nėr. Sakė, nieks jų neperka, tai ir neturim. Bet užsakys, porelėje su Venera. Jos irgi neturi blink.gif


Tep tep, retirinis thumbup.gif Aš Panoramoje priešpaskutinius paėmiau, vadinasi, tau palikau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 23, 17:44)
vat susimasciau. mano siema sako kad jau sunki stadija smile.gif nes buna taip, kad troliai atima laika, kuris butu skirtas vaikams smile.gif blink.gif


Nu atima ta laika...bet juk smagu,..nereik i svecius vaiksciot...ir zmona visada namie... Va katik su dukriuku nudekupazinom dezute...eisiu duonyte maisyt...visi sotus, pampersai svarus bigsmile.gif , ko dar reik... mastau.gif vis negerai tiem vyrams, o va jei sedeciau dabar pas drauge,vyno kokio dziobinciau...tai nieko nepadaryciau... rolleyes.gif ir dar ikausus pareiciau... blush2.gif lotuliukas.gif O dabar paplepu,paplepu su jumis,ir vel begu, ka nors nuveikiu seimai naudyngo, ar tai blogai... liezuvis.gif
Atsakyti