Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 28, 22:19)
Nu nuotikis, eina sau doh.gif

O ka isnuomosi  mirksiukas.gif bet matai mazyte problemyte...netilpsiu... cool.gif

oij tilptai, ji biski tempias, as ir pasipenejus po 2 vaiku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 28, 21:08)
Pagal senumą gal tu antra, o aš trečia gaunamės  biggrin.gif Bet pagal ligos sunkumą, manau, didesnių kriošenų už mus esama  lotuliukas.gif

je je. Jei nėr organizme atsparumo, tai žinai, gret sunkią stadiją pasiekia... biggrin.gif

QUOTE(Song @ 2010 06 28, 21:42)
Aš tokį pasiūlymą dabar sugalvojau. Nu įdomu man baisiai, su kuo bendrauju. Jums ne? ax.gif Kelias pažįstu iš FB, kelias iš trolių renginio Kaune. Ale įdomu daugumą pamatyt, kad Panoramoj susitikus pasisveikint.
Gal albume padarom skyrių "private" ir pasirodom? Galima ir su troliais pozuot biggrin.gif

Taigi geriau mytą irnesakyk.gif Nemėgstu savo nuotraukų belekur dėliot schmoll.gif Apturėjau kartą atrakciją... davai papasakosiu biggrin.gif

Žodžiu, buvo ten SM gimtadienis, bla bla, buvo ir nuotraukų, kas fotografavo, visi sudėjo. O mes tuo metu dalyvavom bendraminčiuose tokioj temoj, kurioj prasidėjo rietenos. Visos babcės susiriejo, į dvi puses pasidalijo, ir nežinia kodėl paliko labai svarbu, su kuo riejiesi - ir pagavo ana pusė mūsų pusės nuotraukų ieškot. rado, persisiuntinėjo per visus kompus... O kadangi visose temose būna tokių, kurios kaip ir neutralios, tai galų gale pamačiau ir aš tą nuotrauką. Mano nuotrauka, nu. Tik ne aš joje pavaizduota lotuliukas.gif Mano nuotrauka, nes aš fotografavau lotuliukas.gif Žinau kas ten, pažįstamas žmogus, kai pranešiau, vos iš klumpių neišgriuvo lotuliukas.gif Plem, dar sutiks kokia dūra nekaltą žmogų ir apšnypš lotuliukas.gif

Kita vertus, dar labai nežinau, ką atsakyt, kai prie tavęs gatvėj ar kokiam sporto klube pribėga boba, kaip prie kokios Holivudo žvaigždės, ir sustūgsta - tu Noa!!! Ir ką jai sakyt? doh.gif Taip nieko protingo ir nesugalvojau mastau.gif Prisistatytų, štoli... unsure.gif Arba sakytų, kokia pupeliukytė mažutėlytė. O aš jos nei mačius, nei regėjus...

QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 28, 21:44)
"b'let"  doh.gif  lotuliukas.gif Čiut nenugriuvau, žiūriu, ko čia jos keikiasi  lotuliukas.gif

Mano diedas, troliams neprijaučiantis, pritartų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 28, 22:35)
Kita vertus, dar labai nežinau, ką atsakyt, kai prie tavęs gatvėj ar kokiam sporto klube pribėga boba, kaip prie kokios Holivudo žvaigždės, ir sustūgsta - tu Noa!!!

O nėr ko būt vietinės reikšmės įžymybe tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 28, 22:38)
O nėr ko būt vietinės reikšmės įžymybe tongue.gif

O vat kas skaito šitą temą nerašydami - tokių gi daug - įsižiūrės tave kaip gviazdą - ir čiups už karšienės kokiam PC. Arba parašys viešai - "ar čia buvai tu, kur vakar maximoj su treninginėm kelnėm pirkai akcijinės daktariškos dešros, akcijinių ausų krapštukų, higieninių įklotų Libresse su trim lašais ir dvi bulkas pasibaigusio galiojimo?" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 28, 22:35)
Žodžiu, buvo ten SM gimtadienis, bla bla, buvo ir nuotraukų, kas fotografavo, visi sudėjo. O mes tuo metu dalyvavom bendraminčiuose tokioj temoj, kurioj prasidėjo rietenos. Visos babcės susiriejo, į dvi puses pasidalijo, ir nežinia kodėl paliko labai svarbu, su kuo riejiesi - ir pagavo ana pusė mūsų pusės nuotraukų ieškot. rado, persisiuntinėjo per visus kompus... O kadangi visose temose būna tokių, kurios kaip ir neutralios, tai galų gale pamačiau ir aš tą  nuotrauką. Mano nuotrauka, nu. Tik ne aš joje pavaizduota lotuliukas.gif  Mano nuotrauka, nes aš fotografavau lotuliukas.gif Žinau kas ten, pažįstamas žmogus, kai pranešiau, vos iš klumpių neišgriuvo lotuliukas.gif Plem, dar sutiks kokia dūra nekaltą žmogų ir apšnypš lotuliukas.gif


Uch ti, čia apie rožių karus lotuliukas.gif doh.gif Aš ten laiku pasišalinau, kad nebūčiau niekieno pusėje, nors šiaip jau turėjau kvietimą į anos pusės pogrindinį darželį blush2.gif Apie nuotraukas nieko nežinau, o kur jas dėdavo ir ką su jomis darydavo? Apipiešdavo, što li? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 28, 22:42)
O vat kas skaito šitą temą nerašydami - tokių gi daug - įsižiūrės tave kaip gviazdą - ir čiups už karšienės kokiam PC. Arba parašys viešai - "ar čia buvai tu, kur vakar maximoj su treninginėm kelnėm pirkai akcijinės daktariškos dešros, akcijinių ausų krapštukų, higieninių įklotų Libresse su trim lašais ir dvi bulkas pasibaigusio galiojimo?" biggrin.gif

irnesakyk.gif Man pacientas yra sakęs-o aš mačiau, kaip jūs Maximoj daug alaus pirkot bigsmile.gif Nu susinepatoginau, nes jam tai buvau uždraudus lakt biggrin.gif

O rožių karus ir aš prisimenu. Skaitydavau ir linksmindavausi tyliai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 28 birželio 2010 - 21:47
QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 28, 22:44)
Uch ti, čia apie rožių karus  lotuliukas.gif  doh.gif Aš ten laiku pasišalinau, kad nebūčiau niekieno pusėje, nors šiaip jau turėjau kvietimą į anos pusės pogrindinį darželį  blush2.gif Apie nuotraukas nieko nežinau, o kur jas dėdavo ir ką su jomis darydavo? Apipiešdavo, što li?  lotuliukas.gif

Jo jo, būtent apie juos bigsmile.gif Neįsivaizduoju, ką su jom darydavo. Gal rimc ūsus primontuodavo? Bet faktas, kad kai pradėjau iš jų žviegt, kad ne mano snukį siuntinėja kaip mano, jos griežtai nepatikėjo lotuliukas.gif O ten gi buvo ir mačiusių gyvai lotuliukas.gif Nu ant nuotraukos aplamai buvo mano sesuo, bet mes ne tokios jau ir panašios lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba vakareli, nu tik neprisesk prie kompo tai jau daugiau nei puse temos privaryta ir kas puslapi aikciok cia dabar...
nu kad mergos labradoritu uzsitavarine tai geras lotuliukas.gif ale groziai grazumynai, as pati megoj vos dar vieno nenusipirkau doh.gif bet pamasciau kad panasu turiu reik kito spalvinio variato ieskotis...
savaitgali buvau su baidarem tai troliu apyranke palikau namie ilsetis, labai jau baisu pasidare po Song patirties verysad.gif apsaugeles neturiu dar kol kas tai per tas dienas nei siokia nei tokia be savo "rozanciaus" ale vistiek viena kankola uziskabinau ant kaklo... Joniniu proga trolio jokio neradau, bet vyras nauja telefona padovanojo su geresniu fotiku kad galeciau normaliai kankoliukus pafotkint lotuliukas.gif
nu pakeliui uzsukau i Utena paziuret ko gero turi, bet kadangi pati buvau be apyrankes tai pardaveja kad puole aiskint apie prasmes ir is vis kas cia per stebuklas lotuliukas.gif o as tai gal viska zinau ka? ir jau galvojau kad pas mane ant kaktos parasyta trole-ligone, nu bet na pasirodo dar neatpazystama...

beja Noa ar prazioplinau ar nemaciau koki gintariuka nukirtai megoj? kita kart MMS atsiusiu kad matytum ko yra kad nelekt paskum Tau be reikalo ir ramiai namuos apziuret pirmiausiai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewidenta: 28 birželio 2010 - 21:53
QUOTE(Song @ 2010 06 28, 22:45)
irnesakyk.gif Man pacientas yra sakęs-o aš mačiau, kaip jūs Maximoj daug alaus pirkot bigsmile.gif Nu susinepatoginau, nes jam tai buvau uždraudus lakt biggrin.gif

Va,va..ir as eisiu kada ,kokioj Maximoj surugus, nepatenkinta gyvenimu, prisoks kokia forumiete, ir sakys, o labas... bigsmile.gif O as gal nenuotaikoj busiu...su savim susipykus, tokia... su suplysusiais batais...ir kas tada... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 28, 22:30)
oij tilptai, ji biski tempias, as ir pasipenejus po 2 vaiku  mirksiukas.gif

Foto tai tavo labai grazi, ir fotogieniska...idomu kiek atitinka realybe... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 28, 22:49)
Jo jo, būtent apie juos bigsmile.gif  Neįsivaizduoju, ką su jom darydavo. Gal rimc ūsus primontuodavo? Bet faktas, kad kai pradėjau iš jų žviegt, kad ne mano snukį siuntinėja kaip mano, jos griežtai nepatikėjo lotuliukas.gif  O ten gi buvo ir mačiusių gyvai lotuliukas.gif Nu ant nuotraukos aplamai buvo mano sesuo, bet mes ne tokios jau ir panašios lotuliukas.gif


Bet vis vien nesuprantu, kokia snukio siuntinėjimo esmė lotuliukas.gif Jeigu nepripiešti ūsai, tai kam tada? Kad atpažintum ir primuštum? Ar kompromatą kokį surastum? Ir kas iš to? g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti