Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 23, 09:44)
Nu tai jo...as gi toks kaimas, kad nezinau, kiek kainuoja pietus bare... rolleyes.gif  lotuliukas.gif

Kaimas ne kaimas, jei man nebūt susiję su darbu irgi nežinočiau tongue.gif Nes iš esmės nemėgstu kavinėse pietauti. Mieliau neštis - tai ir žinai ką valgai, ir pigiau kainuoja, ir namie likučiai nesikaupia - taupom biggrin.gif Ir visos žinom kam biggrin.gif
Atsakyti
Hmmmm, ir kam gi biggrin.gif Liekninames atostogoms g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2010 06 23, 10:35)
Sveiki,
norėčiau trijų pirmųjų ax.gif Ketvirtas labai gražus, bet man neįsipaišytų į vienintelę verysad.gif turimą apyrankę
Galim tartis per až?

parasyk Laisvei i AZ.
Atsakyti
Sveikos, labai smagu kad visoms patiko vakaras Kaune, dabar reikes keltis i Vilniu smile.gif Girdejau, kad kas ne kas teiravosi kur as - tai pazadu buti Vilniuje.

Dar siek tiek informacijos pries ilgaji savaitgali - Fashion Gold padare sidabriuku "gida" pagal zodiako zenklus. Labai idomus dalykas, zinant, kad ji dare Palmira Kelertiene prisiekus troliu gerbeja.

O Megoje vyks Troliu Jonines - perkantys 24-27 bet kur Megoje už 20 Lt dalyvaus loterijoje, kur bus galima laimeti 20 Trollbeads žiedų, turėtų vaikščioti trolis-personažas vaikams.
Atsakyti
QUOTE(Troliene @ 2010 06 23, 10:26)
Sveikos, labai smagu kad visoms patiko vakaras Kaune, dabar reikes keltis i Vilniu smile.gif Girdejau, kad kas ne kas teiravosi kur as - tai pazadu buti Vilniuje.

Dar siek tiek informacijos pries ilgaji savaitgali - Fashion Gold padare sidabriuku "gida" pagal zodiako zenklus. Labai idomus dalykas, zinant, kad ji dare Palmira Kelertiene prisiekus troliu gerbeja.

O Megoje vyks Troliu Jonines - perkantys 24-27 bet kur Megoje už 20 Lt dalyvaus loterijoje, kur bus galima laimeti 20 Trollbeads žiedų, turėtų vaikščioti trolis-personažas vaikams.

va va paburbuliuosiu dabar lotuliukas.gif O ką daryt negalinčioms iki Fashion Gold atvažiuot - aš noriu žinot kokie akmenai man tinka ir pritinka.. Internete niekur neskelbiama, bent neradau. Prašau mus informuoti čia vietoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2010 06 23, 10:35)
Sveiki,
norėčiau trijų pirmųjų ax.gif Ketvirtas labai gražus, bet man neįsipaišytų į vienintelę verysad.gif turimą apyrankę
Galim tartis per až?

QUOTE(Fontenay @ 2010 06 23, 10:59)
parasyk Laisvei i AZ.

Parašiau į až ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 06 23, 10:45)
Kaimas ne kaimas, jei man nebūt susiję su darbu irgi nežinočiau tongue.gif Nes iš esmės nemėgstu kavinėse pietauti. Mieliau neštis - tai ir žinai  ką valgai, ir pigiau kainuoja, ir namie likučiai nesikaupia - taupom biggrin.gif Ir visos žinom kam biggrin.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 23, 10:18)
Vietoj pietu  blink.gif  nu tu ir valgai... doh.gif

Labas dienas, visoms... 4u.gif

O kas liecia ta gintara, kur dzaska papirko, tamsesni, tai man... blush2.gif



1 karta i menesi galima leisti sau tokius "prabangius" pietus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 06 23, 11:31)
va va paburbuliuosiu dabar  lotuliukas.gif  O ką daryt negalinčioms iki Fashion Gold atvažiuot - aš noriu žinot kokie akmenai man tinka ir pritinka.. Internete niekur neskelbiama, bent neradau. Prašau mus informuoti čia vietoj biggrin.gif


Kiek žinau, Fashion Gold patys šią akciją susigalvojo ir pasidarė ir labai bijo, kad kiti nenužiūrėtų biggrin.gif taip kad teks bandyti, kaip nors važiuoti arba laukti - gal kažkaip vėliau susiderins ir kiti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 06 23, 10:19)
Ei ei, gal čia už visą savaitę  mirksiukas.gif



Cia greiciau visam menesiui 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Troliene @ 2010 06 23, 11:57)
Kiek žinau, Fashion Gold patys šią akciją susigalvojo ir pasidarė ir labai bijo, kad kiti nenužiūrėtų biggrin.gif taip kad teks bandyti, kaip nors važiuoti arba laukti - gal kažkaip vėliau susiderins ir kiti  g.gif


Tai ir blogai, kad patys zino ir su kitais nesidalina ax.gif Skupi zmones blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Troliene @ 2010 06 23, 11:57)
Kiek žinau, Fashion Gold patys šią akciją susigalvojo ir pasidarė ir labai bijo, kad kiti nenužiūrėtų biggrin.gif taip kad teks bandyti, kaip nors važiuoti arba laukti - gal kažkaip vėliau susiderins ir kiti  g.gif



Oj, tiesa, kolege is UPS minejo, kad pas jus labai jau ten fainai.. Kada visas UPS'o merginas i svecius kviesit? ax.gif
Atsakyti
Kas eisit reikšmėmis pasidomėt, parneškit kokią žinia vėžiui... blush2.gif
Atsakyti
Pirmą kartą apie tokius girdžiu blush2.gif
Atsakyti