Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
ERILUKAHA tavo deriniai mane suzavejo ohmy.gif wub.gif karsta.gif tavo akmenys ir perlai, ummmm karsta.gif o apranga galesim kada pasimainyt, as tau suknele, tu man mezginius savo friends.gif
SONG tai ka pasiulei, as sianakt sapnavau, bet susapnavau, kad kazkuri pasiule pasirodyti viena kitai su apyrankem ar be ju, gal busiu kokia telepate, ar ekstrasesne g.gif
ERAZEBETH aciu uz nauja temuke, pridejai specialiai tokiu fotkiu nerealiu su akmenais, erziniesi ane irnesakyk.gif , kai paganai akis i tokias, paskui norisi vis daugiau ir daugiau, ir negali sustot hihihi.gif
Beje ka tik grizau is sveciu sokiai.gif, tai rodos visi tik ir ziurejo i mano kankolus, net susinepatoginau blush2.gif

o Dovis truputi aptingo ir apsileido su albumuku, pastebejau, sitiek graziu nuotraukyciu cia prikelet ir nei vienos neideta i ten lens.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 28 birželio 2010 - 21:04
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 28, 22:00)
gal busiu kokia telepate, ar ekstrasesne g.gif 

O gal tarp mūsų koks telepatinis meilės ryšys wub.gif
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 28, 22:00)


Pasakojai merginoms, kaip našlaites pirkai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 28, 22:00)
Beje ka tik grizau is sveciu sokiai.gif, tai rodos visi tik ir ziurejo i mano kankolus, net susinepatoginau  blush2.gif

matai stebisi ji kad visi tik į kankolus žiūrėjo lotuliukas.gif tai matyt žmonės turi skonį, pas mane į svečius ateitum tai nei bendraut negalėčiau nes būčiau apšalus nuo karolių grožio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 06 28, 22:04)
Pasakojai merginoms, kaip našlaites pirkai? smile.gif

nu ne nebuvo kada, bet jau mergos apturejau tai neduok dieve, valerijono paskui emiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 28, 20:59)
kad diedai galėtų pirkt bobom, primindami, ką reikia ėst daryt... Ir labradoritus, kurie simbolizuoja švytinčius cepelinus lotuliukas.gif

lotuliukas.gif .Beje,erilukaha,duodi vaizdu su savo turtais-man akys kvadratines pasidare.o valentininis saltibarstinis neblogas toks.dabar jau gailiuosi kad pas amerikonus tu likusiu dvieju neciupau ax.gif

QUOTE(Song @ 2010 06 28, 21:04)
Dedovščina hihihi.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(Song @ 2010 06 28, 21:42)
.
Gal albume padarom skyrių "private" ir pasirodom? Galima ir su troliais pozuot biggrin.gif

g.gif drinks_cheers.gif gal ir nieko.
Papildyta:
QUOTE(rasida @ 2010 06 28, 22:04)
Pasakojai merginoms, kaip našlaites pirkai? smile.gif



QUOTE(Fontenay @ 2010 06 28, 22:05)
nu ne nebuvo kada, bet jau mergos apturejau tai neduok dieve, valerijono paskui emiau smile.gif

va va,butumem aptureje NASLAICIU doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 28, 22:05)
nu ne nebuvo kada, bet jau mergos apturejau tai neduok dieve, valerijono paskui emiau smile.gif

Mat kaip, o aš taip stengiaus, kad Tau valerijono neprireiktų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Tacita @ 2010 06 28, 22:07)
o valentininis saltibarstinis neblogas toks.dabar jau gailiuosi kad pas amerikonus tu likusiu dvieju neciupau  ax.gif

O kodėl nepirkai?
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 28, 22:00)
ERILUKAHA tavo deriniai mane suzavejo  ohmy.gif  wub.gif  karsta.gif tavo akmenys ir perlai, ummmm  karsta.gif o apranga galesim kada pasimainyt, as tau suknele, tu man mezginius savo friends.gif

Aciu visoms 4u.gif
Nu va ir as atejau...puse spintos persimatavau... doh.gif Ir pasimeciau, ryt gi silta bus... o po mantija vistiek jokiu apdaru mano nesimatys...tai kaip ir nesvarbu ka uzsidesi...va tik apyranke gali matytis, daugiau nieko... unsure.gif

Nemeluosiu ir nebusiu pamaiva...ne pati mezgiau schmoll.gif neturiu kantrybes, tik fantazija... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 28 birželio 2010 - 21:21
Nugis atrado Dovis cia va nasliu, dave uzklausa ar tikrai zalios, atrase, kad taip. As taipogi parasiau uzklausa ar tikrai tikrai zalios, seno dizaino, atrase kad taip. Nes vis delto nenorejau rizikuot, atsiskaitymas ne perpaypal , o nuo kreditkes. Tai ka tyliai tyliai uzsakiau Dovis ir Tacitai naslaites. Ir gavau patvirtinima, kad viskas ok. O po minutes atejo is kitos zoses laiskas, kad jie sory neturi nasliu zaliam fone. O nuo mano kortos jau rezervuoti pinigai. Tada puoliau lauzyt liezuvi anglu kalba ir ismusinet savo babkes. Tai kai parasiau tris vienodus laiskus, tai tik tada gavau atsiprasanti atsakyma, kad pagrazins per 1-2 dienas pinigus, nes kita dirbo savaitgali, ir nezinojo ar like nasliu zaliu ar ne. va tau ir nuotykis. Tai va neimkit is cia, nes paskum be valerijono neapsieist smile.gif Ir isvis ko tai nesekasi paskutiniu metu is tu uzsienieciu smile.gif
http://www.mememeacc...ue-Flower-61379
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 28, 22:14)
Ir pasimeciau, ryt gi silta bus... o po mantija vistiek jokiu apdaru mano nesimatys...tai kaip ir nesvarbu ka uzsidesi...va tik apyranke gali matytis, daugiau nieko... unsure.gif

reik suknios? sokiai.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 28 birželio 2010 - 21:19
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 28, 22:17)
va tau ir nuotykis.
reik suknios?  sokiai.gif

Nu nuotikis, eina sau doh.gif

O ka isnuomosi mirksiukas.gif bet matai mazyte problemyte...netilpsiu... cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 28 birželio 2010 - 21:20
QUOTE(rasida @ 2010 06 28, 22:11)
O kodėl nepirkai?

per ilgai galvojau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 06 28, 22:21)
per ilgai galvojau lotuliukas.gif

Kaip ir as... doh.gif Dar pora ir as paimciau... rolleyes.gif
Atsakyti