Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 28, 20:53)
drugeliukas seniausia  rolleyes.gif

Ji čia - babuška biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 28, 20:50)
O pastave baro kede, ar paprasta... g.gif ( ten dar ir sijonas yra komplekte su dideliu praskiepu)...
Papildyta:

Nu va matai ir saltibarsciai gali neblogai atrodyti  lotuliukas.gif

Nu prie kompo sėdžiu, tai važinėjanti. Virsiu su visais ratukais, jeigu pati. Bet jei ne pati, tai nevirsiu biggrin.gif

Nu jo, karštą vasaros dieną šaltibarščiai - pats tas. Juos reikėjo vasarai išleist, o ne valentindieniui. kad diedai galėtų pirkt bobom, primindami, ką reikia ėst daryt... Ir labradoritus, kurie simbolizuoja švytinčius cepelinus lotuliukas.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 28, 20:53)
drugeliukas seniausia  rolleyes.gif

Ooooo mes su tavim ką, antros? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 28, 20:56)
Ji čia - babuška  biggrin.gif

Dedovščina hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 28, 20:59)
Ooooo mes su tavim ką, antros? unsure.gif


Pagal senumą gal tu antra, o aš trečia gaunamės biggrin.gif Bet pagal ligos sunkumą, manau, didesnių kriošenų už mus esama lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 28, 20:59)
Nu prie kompo sėdžiu, tai važinėjanti. Virsiu su visais ratukais, jeigu pati. Bet jei ne pati, tai nevirsiu biggrin.gif

Se tau kita varianta, jei salta bus... mirksiukas.gif :

user posted image

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 28, 21:08)
Pagal senumą gal tu antra, o aš trečia gaunamės  biggrin.gif Bet pagal ligos sunkumą, manau, didesnių kriošenų už mus esama  lotuliukas.gif

Tikiuosi cia ne apie mane... schmoll.gif g.gif

Nu psio...gana foto...einu dazyt plauku... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 28 birželio 2010 - 20:19
Aš tokį pasiūlymą dabar sugalvojau. Nu įdomu man baisiai, su kuo bendrauju. Jums ne? ax.gif Kelias pažįstu iš FB, kelias iš trolių renginio Kaune. Ale įdomu daugumą pamatyt, kad Panoramoj susitikus pasisveikint.
Gal albume padarom skyrių "private" ir pasirodom? Galima ir su troliais pozuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 28, 21:18)
Se tau kita varianta, jei salta bus... mirksiukas.gif :

Pati mezgei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 28, 21:18)
Tikiuosi cia ne apie mane... schmoll.gif  g.gif


O ką, laikai save ne kriošena? biggrin.gif

Dabar pastebėjau, kaip amerikonkos trumpina žodį "bracelet" - "b'let" doh.gif lotuliukas.gif Čiut nenugriuvau, žiūriu, ko čia jos keikiasi lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Song @ 2010 06 28, 21:42)
Aš tokį pasiūlymą dabar sugalvojau. Nu įdomu man baisiai, su kuo bendrauju. Jums ne? ax.gif Kelias pažįstu iš FB, kelias iš trolių renginio Kaune. Ale įdomu daugumą pamatyt, kad Panoramoj susitikus pasisveikint.
Gal albume padarom skyrių "private" ir pasirodom? Galima ir su troliais pozuot biggrin.gif


Jau pagalvojau, kad mytą siūlai biggrin.gif Aš už, ir už tą, ir už aną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 28, 21:42)
Aš tokį pasiūlymą dabar sugalvojau. Nu įdomu man baisiai, su kuo bendrauju. Jums ne? ax.gif Kelias pažįstu iš FB, kelias iš trolių renginio Kaune. Ale įdomu daugumą pamatyt, kad Panoramoj susitikus pasisveikint.
Gal albume padarom skyrių "private" ir pasirodom? Galima ir su troliais pozuot biggrin.gif


Tikrai, kad smagu butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 28, 21:42)
Aš tokį pasiūlymą dabar sugalvojau. Nu įdomu man baisiai, su kuo bendrauju. Jums ne? ax.gif Kelias pažįstu iš FB, kelias iš trolių renginio Kaune. Ale įdomu daugumą pamatyt, kad Panoramoj susitikus pasisveikint.
Gal albume padarom skyrių "private" ir pasirodom? Galima ir su troliais pozuot biggrin.gif

drinks_cheers.gif aš nei vienos nepažįstu, virtualiai tik mintyse įsivaizduoju lotuliukas.gif o jau kaip šeima patapote, kiekvieną dieną tik akis pramerkiu ir lekiu skaityti kas ką parašė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 28, 21:44)
Jau pagalvojau, kad mytą siūlai  biggrin.gif Aš už, ir už tą, ir už aną  smile.gif

Oooo, aš visada už meetus biggrin.gif

Kas padarys private albumą? Aš turbūt nemoku, ir prisijungimo duomenų nepamenu, kompas kitas. Doooovis, ateik rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 06 28, 21:55)
Oooo, aš visada už meetus biggrin.gif

Kas padarys private albumą? Aš turbūt nemoku, ir prisijungimo duomenų nepamenu, kompas kitas. Doooovis, ateik rolleyes.gif

Aha, galėtų pasirodyti, o kažin ar jai parašyti asmeninę žinutę kad mano nuotraukas apyrankės gali įkelti į albumą ar ji pati sukelia pamačiusi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 28 birželio 2010 - 20:59