Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 28, 20:06)
Nu ryt man irgi svarbi diena,...tai mazelia pasipuosiu:




olialia... super viskas dera... taip graziai ziurisi ir tikrai vasariskai nuteikia.... nu super....nei ka pridet, nei ka atimt. 4u.gif
Atsakyti
Tai gal nustosit ką??? ohmy.gif mega_shok.gif kai kas turi tik 3 KAROLUKUS lotuliukas.gif tai kaip jaustis kai čia matai damos kiekvienam rūbui po derinį susiveria doh.gif biggrin.gif NEREALU!!! NUOSTABU!!! TOBULA!!! Erilukaha - neturiu žodžių nes kvapą užgniaužė ir neatsigaunu dar thumbup.gif wub.gif thumbup.gif wub.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
O cia ir as pasirodau savo avantiurinus wub.gif :

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Cia va toks kasdieninis variantas ant kaklo su kuriuo miegu, nenusiimu beveik niekuomet... schmoll.gif :

user posted image


Papildyta:
QUOTE(rita7777 @ 2010 06 28, 20:14)
Tai gal nustosit ką???  ohmy.gif  mega_shok.gif  kai kas turi tik 3 KAROLUKUS  lotuliukas.gif  tai kaip jaustis kai čia matai damos kiekvienam rūbui po derinį susiveria  doh.gif  biggrin.gif  NEREALU!!! NUOSTABU!!! TOBULA!!! Erilukaha - neturiu žodžių nes kvapą užgniaužė ir neatsigaunu dar  thumbup.gif  wub.gif  thumbup.gif  wub.gif  thumbup.gif  wub.gif


Aciu 4u.gif nieko, palauk...gyvenimas juk ilgas mirksiukas.gif Kai sulauksi mano metu, ir pagimdysi tiek vaiku...netiek gal turesi... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 06 28, 20:09)
nei ka pridet, nei ka atimt.  4u.gif


aciu 4u.gif Atimt ir as nenoriu nieko...bet va pridet reiks, nori ar ne...dar du visciukus... ax.gif
Atsakyti
Gražūs akmenai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 28, 20:30)
Aciu 4u.gif nieko, palauk...gyvenimas juk ilgas  mirksiukas.gif Kai sulauksi mano metu, ir pagimdysi tiek vaiku...netiek gal turesi... blush2.gif

na jau pasakei kaip kokia senučiukė biggrin.gif bet manau susirgus šia "liga" jau niekur nedingsiu, teks kaupti lobius biggrin.gif tikiuosi kažkada galėsiu ir aš tokiais nerealiais grožiais rodytis wub.gif
Atsakyti
rita7777, čia amžius skaičiuojamas pagal ligos ilgumą ir stadijos didumą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 28, 20:06)
Nu ryt man irgi svarbi diena,...tai mazelia pasipuosiu:


Oho kokie grožiai wub.gif Puikiai suderinta thumbup.gif

QUOTE(rita7777 @ 2010 06 28, 20:14)
Tai gal nustosit ką???  ohmy.gif  mega_shok.gif  kai kas turi tik 3 KAROLUKUS  lotuliukas.gif  tai kaip jaustis kai čia matai damos kiekvienam rūbui po derinį susiveria  doh.gif  biggrin.gif 


Tau dar viskas prieš akis mirksiukas.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 06 28, 20:30)
O cia ir as pasirodau savo avantiurinus  wub.gif :



Gal labradoritus? bigsmile.gif Nors karoliukų, sakiau, nedubliuosiu, bet tą, kur oniksui iš kairės, atimčiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 06 28, 20:06)
Nu ryt man irgi svarbi diena,...tai mazelia pasipuosiu:

O, geras bigsmile.gif Dar pasakyk, kad ir nėrei pati - nuo kėdės nuvirsiu smile.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 06 28, 20:30)
O cia ir as pasirodau savo avantiurinus  wub.gif :

Apgavo tave - labradoritus pakišo hah.gif Bet labai nebloguosius bigsmile.gif

Man labai gražu, kad agatai nevienodo ryškumo rolleyes.gif Stilingai atrodo, jo majo biggrin.gif
Atsakyti
Aciu merginos... 4u.gif ...cia tik as ir galiu taip nusikalbet... ir dar sako amzius skaiciuojamas pagal ligos ilguma, tureciau atmintinai visus zinot, o as cia sedziu ir kliedziu, o gal as jau vaiket pradedu... blink.gif Liga tiek progresavo doh.gif nusikalbet pradejau... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 06 28, 20:41)
O, geras bigsmile.gif  Dar pasakyk, kad ir nėrei pati - nuo kėdės nuvirsiu smile.gif

O pastave baro kede, ar paprasta... g.gif ( ten dar ir sijonas yra komplekte su dideliu praskiepu)...
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 06 28, 20:41)
Man labai gražu, kad agatai nevienodo ryškumo rolleyes.gif Stilingai atrodo, jo majo biggrin.gif

Nu va matai ir saltibarsciai gali neblogai atrodyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 28 birželio 2010 - 19:52
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 28, 20:40)
rita7777, čia amžius skaičiuojamas pagal ligos ilgumą ir stadijos didumą  doh.gif

Tai kažin kuri čia seniausia? lotuliukas.gif aš tai kokia šešiolikinė tik lotuliukas.gif
O čia Erilukaha pas tave (tikiuosi galiu taip kreiptis blush2.gif ) vienas agatas ir rubinas ar du agatai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 28 birželio 2010 - 19:55
QUOTE(rita7777 @ 2010 06 28, 20:51)
Tai kažin kuri čia seniausia?  lotuliukas.gif  aš tai kokia šešiolikinė tik  lotuliukas.gif


drugeliukas seniausia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 28, 20:53)
drugeliukas seniausia  rolleyes.gif

Joo... drinks_cheers.gif tikrai...
Atsakyti