Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Laivite @ 2010 06 28, 13:40)
Oi labai sunku patarti nes kekvienam individualiai  ax.gif
Man pavz.labai norejosi ilgos net vienu metu kai buvo nedaug karoliu galvojau kad jau nervuot tokia ilga pradeda o kai dabar suveriu visus turimus tai net labai grazu kaip ji man apie ranka sukinejasi lengvai  thumbup.gif
As tai emiau gal net 3 cm ilgesne  g.gif

mano riešas 16 cm o grandinėlė 20 cm. Tai dabar su trim karoliukais ji man labai laisva, net taip rutuliojant galiu nuimti neatsisegus, purtant ranką nekrenta, bet kažkaip tie karoliukai čiut po ranka lenda kai ką nors dirbu... Kažin įmanoma į mažesnę pasikeisti jei praėjo jau savaitė ir nuimta ta etiketė, bet turiu ir ją ir čekį.
Atsakyti
RITA, pasikeisi tikrai. Aš tai ėmiau, kad tilptų statmenai riešui du geri pirštai.
Papildyta:
Aš dar nei vieno karolio nesisiunčiau, esu nekalta lotuliukas.gif Bet mąstau, kad man atveš iš Danijos keletą karolių, labiausiai taikausi į vežimaitį su tulpe, bet...nežinau, ar finansiškai išpersiu juos sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo light blue: 28 birželio 2010 - 13:22
QUOTE(light blue @ 2010 06 28, 14:21)
, labiausiai taikausi į vežimaitį su tulpe, bet...nežinau, ar finansiškai išpersiu juos sad.gif

Tulpes-ui,fainos jos,noreciau ir as
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 06 28, 14:04)
mano riešas 16 cm o grandinėlė 20 cm. Tai dabar su trim karoliukais ji man labai laisva, net taip rutuliojant galiu nuimti neatsisegus, purtant ranką nekrenta, bet kažkaip tie karoliukai čiut po ranka lenda kai ką nors dirbu... Kažin įmanoma į mažesnę pasikeisti jei praėjo jau savaitė ir nuimta ta etiketė, bet turiu ir ją ir čekį.

Tundra biggrin.gif Jei nekrenta, reiškia, gera biggrin.gif

Davai keičiamės, aš turiu 18os ir neturiu kur dėt - man ji gera be karolių arba su dviem karoliais... Mėgstu, kad būtų laisvoka (mano riešas 16,5, jei gerai atsimenu). Irgi be etiketės - kaip pernai vasarą Ievos soduose papirkau, taip ir guli biggrin.gif

Bet gailėsies biggrin.gif
Atsakyti
Kokie labradoritai gražūs bigsmile.gif Kažkaip neatkreipdavau į juos dėmesio, o bereikalo vadinas biggrin.gif
QUOTE(Kikirike @ 2010 06 27, 23:32)
beje,pnvž vieną dieną dirbo tas vaikinukas Tadas tai su juo biškuti paplepėjom tai jis pakuždėjo ,kad ale nebebus greičiausiai Panoramoje lipdukų  unsure.gif nu tipo visur nori padaryti vienodai,na kad būtų išlaikytas brendas ir nebūtų nelygios kažkokios konkurencijos  g.gif tai vat... aj dar tiesa,sakė,kad dabar greičiausiai susitikimas bus pnvž  ax.gif nežinau ar ką čia naujo pasakiau jums,nes dar nespėjau visko perskaityti  blush2.gif

O neminėjo, nuo kada čia žada panaikint? unsure.gif Galvoju ar skubėt likusius susirinkt ar dar galiu ramiai dvi savaites iki savo išminties kankolo laukt bigsmile.gif Jeigu tikrai panaikins, tai pff... Tikrai pradėsiu siųstis internetu, nors dabar tik Panoramoj ir pirkdavau, vien dėl lipdukų. Nebebus lipdukų, tai tikrai nėra prasmės čia pirkti. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 06 28, 14:58)
Tundra biggrin.gif Jei nekrenta, reiškia, gera biggrin.gif

Davai keičiamės, aš turiu 18os ir neturiu kur dėt - man ji gera be karolių arba su dviem karoliais... Mėgstu, kad būtų laisvoka (mano riešas 16,5, jei gerai atsimenu). Irgi be etiketės - kaip pernai vasarą Ievos soduose papirkau, taip ir guli biggrin.gif

Bet gailėsies biggrin.gif

lotuliukas.gif na nežinau jei ir keisčiau į kitą tai nebent 1 cm trumpesnę, bet šiaip nueisiu į parduotuvę ir prašysiu kad abi man privertų pilnas ir tada jau spręsiu kuri gera, dabartinė 20 cm ar 19 cm. Šita turima man kol kas su turimais trim karoliais lyg maišosi kažkaip, vis kliūva ir lenda po ranka ax.gif o greit jos pilnos priverti nesitikiu smile.gif
Atsakyti
Na, mergos, bet ir užknisote jūs mane su savo labradoritais. Miegoti per juos nebegalėjau. Kenčiau tyliai tyliai ir niekam nesakiau, kad VCUP'e Ievos soduose prieš savaitę buvau mačiusi vieną tokį kvapą gniaužiantį, labai ryškiai šviečiantį. Tai pirmai progai pasitaikius išlėkiau žiūrėti, o gal netyčia jis tebelaukia manęs. Praretėjęs asortimentas, žiūriu, nebėra verysad.gif Po to matau, kad išimtas pagaliukas su juo ir dar pora akmenukų ant prekystalio, kita pirkėja dėliojosi karoliukus. Aš kaip išprotėjusi už to labradorito, ir paleisti nebenoriu. Net kai pardavėja pasiūlė nuimti jį nuo pagaliuko lotuliukas.gif doh.gif Na tai va, jis jau mano. Viena pusė šviečia stipriai ir šviesiai, kita - daugiau mėlynumo ir ne taip stipriai, yra ir purvo, žodžiu, daugialypė asmenybė. Net nežinau, prie ko jį derinsiu, kol kas suvėriau belenkaip su belenkuo. Bet gana tuščiažodžiauti, štai jis:

user posted image

user posted image

user posted image

QUOTE(Kedra @ 2010 06 28, 15:00)
O neminėjo, nuo kada čia žada panaikint? unsure.gif Galvoju ar skubėt likusius susirinkt ar dar galiu ramiai dvi savaites iki savo išminties kankolo laukt bigsmile.gif Jeigu tikrai panaikins, tai pff... Tikrai pradėsiu siųstis internetu, nors dabar tik Panoramoj ir pirkdavau, vien dėl lipdukų. Nebebus lipdukų, tai tikrai nėra prasmės čia pirkti. schmoll.gif


Buvau šiandien ir Panoramoje, užklausiau dėl tų gandų. Mane užtikrino, kad lipdukai tikrai bus, ir ilgai ax.gif Turi truputėlį naujų unikų, kai kurios visai nieko. Atsirado gal net trys aštuonveidžiai - kam reikia - skubėkite. Po savaitės turės papildymą, turbūt gaus ir naujų akmenų, nes dabar belikę tikrai nebegražūs. Bent jau labradoritas visai nešviečiantis. O iš Ievos sodų pusę stendo, sakė, išvežė į Kauna verysad.gif
Atsakyti
Nu kaip gražu mastau.gif Gal ir man reikia biggrin.gif

O kas nors yra suretirinta iš turkio spalvos karolių? Su juoda neišdegė, pereinam prie kitos eilėje stovėjusios spalvos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kedra @ 2010 06 28, 15:00)
O neminėjo, nuo kada čia žada panaikint? unsure.gif Galvoju ar skubėt likusius susirinkt ar dar galiu ramiai dvi savaites iki savo išminties kankolo laukt bigsmile.gif Jeigu tikrai panaikins, tai pff... Tikrai pradėsiu siųstis internetu, nors dabar tik Panoramoj ir pirkdavau, vien dėl lipdukų. Nebebus lipdukų, tai tikrai nėra prasmės čia pirkti. schmoll.gif

na šiaip neminėjo kada,tiesiog sakė kalbėjo valdžia apie tai g.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 28, 17:17)

Buvau šiandien ir Panoramoje, užklausiau dėl tų gandų. Mane užtikrino, kad lipdukai tikrai bus, ir ilgai  ax.gif Turi truputėlį naujų unikų, kai kurios visai nieko. Atsirado gal net trys aštuonveidžiai - kam reikia - skubėkite. Po savaitės turės papildymą, turbūt gaus ir naujų akmenų, nes dabar belikę tikrai nebegražūs. Bent jau labradoritas visai nešviečiantis. O iš Ievos sodų pusę stendo, sakė, išvežė į Kauna  verysad.gif


na koks fainuolis labradoritas 4u.gif
nu dėl lipdukų net nežinau,tiesiog pasakiau ką man sakė g.gif aš aišku tik už kad paliktų lipdukus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 06 28, 17:17)
Na, mergos, bet ir užknisote jūs mane su savo labradoritais. Miegoti per juos nebegalėjau. Kenčiau tyliai tyliai ir niekam nesakiau, kad VCUP'e Ievos soduose prieš savaitę buvau mačiusi vieną tokį kvapą gniaužiantį, labai ryškiai šviečiantį.

Super super , jau cia net ne trynukas, o ketvertukas, arba puspbrolis dzaskos ir mano smile.gif thumbup.gif thumbup.gif
saunu kad prigriebei, manau derint surasi prie ko, as ir emiau nezinodama ka darysiu, bet kuo toliau tuo daugiau minciu kyla galveleje, ir beto kai suzinojau kad jis tinka pagal horoskopa liuto zenklui, tai isvis mane vezaaaa clap.gif
o su derinimu, tai va ant greicio pafotkinau, ka suveriau siam vakarui, esam pakviesti truputi i svecius, tai prie sukneles bandziau derint, nzn ar pavyko, bet spalvine gama kaip ir dera g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Nu super, labai gražu.
Atsakyti
Fontenay - nerealu!!! Atrodysi nuostabiai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti