Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar sužavėjo vasaros naujiena - auskarai? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Ale tas belekas visai gražus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 06 28, 11:59)
Fontenay, na gražiai tas labradoritas švyti thumbup.gif , tik tas jo švytėjimas ne melsvas, o gelsvas, ar ne?  g.gif O pats pirmas karoliukas irgi labradoritas?

joo pirmas irgi labradoritas, nesigavo nuotrauka kaip norejau perteikt ju grozi, truksta laiko ir dienos sviesos smile.gif na tas antrasis tai i zalsvuma, melynuma, nesuprasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 28, 11:00)
Šios dienos vėrinys  rolleyes.gif



koks fainas bigsmile.gif wub.gif

Fontenay - wow,labai gražiai atrodo 4u.gif
Atsakyti
Fontenay,grazu labai wub.gif .perlai labai tiks irgi
Atsakyti
Fontenay grozis neispasakytas blink.gif wub.gif wub.gif wub.gif
O jau tos geles kokios grazios jau dabar eile bus joms tik va nezinau kada unsure.gif
Atsakyti
pabandziau dar papaveiksluot biski is arciau:
user posted image
o cia pietus sitaip gaminu :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 28 birželio 2010 - 11:49
QUOTE(Fontenay @ 2010 06 28, 12:42)
pabandziau dar papaveiksluot biski is arciau:

Nu ir nuotrauku dydis... blink.gif

O zinot panos...sugalvojau apklausa, kadangi ziuriu siunciames masiskai karolius...tai gal galim apklausa, padaryt, kiek procentaliai, atsiustu karoliuku turim...kaip manot... g.gif
Atsakyti
Aciu aciuks.gif mergos uz pagyras, nu gi jei ne jus, tai kazin ar toki groziai but pas mane, viskas jusu deka tik wub.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
Fontenay, fantastika wub.gif
Atsakyti
Gal kuri galite parašyti kiek maždaug už riešą turi būti ilgesnė apyrankė? ar kaip kitaip ten pamatuoti, nes man pradeda atrodyti jog mano man per ilga doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Fontenay, bet jau labradorito grožis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 06 28, 12:19)
Gal kuri galite parašyti kiek maždaug už riešą turi būti ilgesnė apyrankė? ar kaip kitaip ten pamatuoti, nes man pradeda atrodyti jog mano man per ilga  doh.gif  verysad.gif

Oi labai sunku patarti nes kekvienam individualiai ax.gif
Man pavz.labai norejosi ilgos net vienu metu kai buvo nedaug karoliu galvojau kad jau nervuot tokia ilga pradeda o kai dabar suveriu visus turimus tai net labai grazu kaip ji man apie ranka sukinejasi lengvai thumbup.gif
As tai emiau gal net 3 cm ilgesne g.gif
Atsakyti